0

@Ghotti pewnie :D

0

@Ghotti pod schodami?

0

@Ghotti znajdzie się tam dla mnie pokoik?

1

@koksik2700 ja w styczniu 28. ;(

1

@koksik2700 18 lat trzeba mieć by obejrzeć ten filmik, a Ty masz 15. Zgłaszam to na policję.

7

@Batys raczej już nie odpisze bo ma bana xD

0

@LS jak ostatniego sezonu GoTa* :D no mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski.

1



Zwiastun serialu ,,Ród Smoka" czyli historia Targaryenów 200 lat przed Grą o Tron. Mam nadzieję, że HBO tego nie skopie.

0

@Volk tylko jak gwiazdy pokroju Mbappe nie będą przychodzić do La Ligi, tylko z Niej odchodzić to kiepsko widzę przyszłość ligi hiszpańskiej. Kto będzie chciał tu grać jak będą sami średni piłkarze?

0

W takich chwilach człowiek docenia, że pamięta jeszcze swój numer GG :D

2

@PatrychoO dzięki za link, kupione na PS5.

0

@deyna2018 wyzwania budowania składu

3

De Bruyne ach, marzenie w Barcy. :(

3

@AmigoBlancos na Cafe Bernabeu jest taki ruch, że ciężko wyciągać jakiekolwiek wnioski z kilku wiadomości na godzinę. Ale szacun :D

1

@IronSanHybrid większość ludzi gra w Fifę latami, a Ty mówisz, że od miesiąca. Daj sobie czas i nie oczekuj od razu wielkich wygranych. :D na spokojnie. ^^ spróbuj może najpierw grać w sezonach gotowymi drużynami, tam nikt nie będzie miał nad Tobą przewagi jeśli chodzi o skład.

1

@IronSanHybrid gra z botami różni się od gry z prawdziwym człowiekiem i to bardzo. Pamiętaj, że z każdą porażką uczysz się grać :D podpatruj jak gra przeciwnik, włącz sobie jakiś tryb treningowy by poćwiczyć strzały, dośrodkowania, grę kombinacyjną i próbuj. :D

0

@masq wątpię, exy na PC trafiają po ok. 5 latach od premiery, więc niestety pecetowcy będą musieli poczekać a i tak nie wiadomo czy kiedykolwiek wyjdzie.

4

My nawet na karnego z dupy nie możemy liczyć bo nie wchodzimy w pole karne...

3

Kiedyś jak przegrywaliśmy to po prostu mieliśmy pecha. Słupki, mecz życia bramkarza (najczęściej) albo po prostu brak skuteczności naszych piłkarzy. Teraz po prostu nie ma sytuacji, nie ma strzałów i jesteśmy na samym dnie.

2

@Nihas mógł odejść ale nie w taki sposób, że rudy potraktował go jak gówno.

4

Co za czasy, że człowiek czeka chociaż na celny strzał. XD

1

Wchodzi S.Roberto. brak komentarza...

1

Dwóch biega, a reszta stoi. Ale my jesteśmy klaunami

23

Trenerem jest jeden z najlepszych obrońców w historii, a u Nas co mecz kilka wylewów właśnie w tej formacji. XD

10

Jaki klimat na Wanda, a u Nas ostatnio nawet na trybunach dramat...

0

@koksik2700 no nie szkoda, całe szczęście, że kupiłam rok temu to 2 stówki w kieszeni. :D

4

W zeszłym roku o tej porze kupiłam sobie łóżko, dziś to samo łóżko jest droższe o 200 zł. XD fajna ta zmiana, taka nie za dobra.

1

@Janiama człowiek orkiestra po prostu :D gorzej od Roberto byś nie zagrał.

2

@Janiama jak tak dobrze Ci szło to słuchaj Maciej, głupia sprawa... Może u Nas byś coś pograł? :D

1

@koksik2700 fakt, Smoku trochę zamula i jest irytujący. Laskowski to w ogóle się nie odzywa. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?