clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti pewnie :D
0
@Ghotti pod schodami?
0
@Ghotti znajdzie się tam dla mnie pokoik?
1
@koksik2700 ja w styczniu 28. ;(
1
@koksik2700 18 lat trzeba mieć by obejrzeć ten filmik, a Ty masz 15. Zgłaszam to na policję.
7
@Batys raczej już nie odpisze bo ma bana xD
0
@LS jak ostatniego sezonu GoTa* :D no mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski.
1
Zwiastun serialu ,,Ród Smoka" czyli historia Targaryenów 200 lat przed Grą o Tron. Mam nadzieję, że HBO tego nie skopie.
0
@Volk tylko jak gwiazdy pokroju Mbappe nie będą przychodzić do La Ligi, tylko z Niej odchodzić to kiepsko widzę przyszłość ligi hiszpańskiej. Kto będzie chciał tu grać jak będą sami średni piłkarze?
0
W takich chwilach człowiek docenia, że pamięta jeszcze swój numer GG :D
2
@PatrychoO dzięki za link, kupione na PS5.
0
@deyna2018 wyzwania budowania składu
3
De Bruyne ach, marzenie w Barcy. :(
3
@AmigoBlancos na Cafe Bernabeu jest taki ruch, że ciężko wyciągać jakiekolwiek wnioski z kilku wiadomości na godzinę. Ale szacun :D
1
@IronSanHybrid większość ludzi gra w Fifę latami, a Ty mówisz, że od miesiąca. Daj sobie czas i nie oczekuj od razu wielkich wygranych. :D na spokojnie. ^^ spróbuj może najpierw grać w sezonach gotowymi drużynami, tam nikt nie będzie miał nad Tobą przewagi jeśli chodzi o skład.
1
@IronSanHybrid gra z botami różni się od gry z prawdziwym człowiekiem i to bardzo. Pamiętaj, że z każdą porażką uczysz się grać :D podpatruj jak gra przeciwnik, włącz sobie jakiś tryb treningowy by poćwiczyć strzały, dośrodkowania, grę kombinacyjną i próbuj. :D
0
@masq wątpię, exy na PC trafiają po ok. 5 latach od premiery, więc niestety pecetowcy będą musieli poczekać a i tak nie wiadomo czy kiedykolwiek wyjdzie.
4
My nawet na karnego z dupy nie możemy liczyć bo nie wchodzimy w pole karne...
3
Kiedyś jak przegrywaliśmy to po prostu mieliśmy pecha. Słupki, mecz życia bramkarza (najczęściej) albo po prostu brak skuteczności naszych piłkarzy. Teraz po prostu nie ma sytuacji, nie ma strzałów i jesteśmy na samym dnie.
2
@Nihas mógł odejść ale nie w taki sposób, że rudy potraktował go jak gówno.
4
Co za czasy, że człowiek czeka chociaż na celny strzał. XD
1
Wchodzi S.Roberto. brak komentarza...
1
Dwóch biega, a reszta stoi. Ale my jesteśmy klaunami
23
Trenerem jest jeden z najlepszych obrońców w historii, a u Nas co mecz kilka wylewów właśnie w tej formacji. XD
10
Jaki klimat na Wanda, a u Nas ostatnio nawet na trybunach dramat...
0
@koksik2700 no nie szkoda, całe szczęście, że kupiłam rok temu to 2 stówki w kieszeni. :D
4
W zeszłym roku o tej porze kupiłam sobie łóżko, dziś to samo łóżko jest droższe o 200 zł. XD fajna ta zmiana, taka nie za dobra.
1
@Janiama człowiek orkiestra po prostu :D gorzej od Roberto byś nie zagrał.
2
@Janiama jak tak dobrze Ci szło to słuchaj Maciej, głupia sprawa... Może u Nas byś coś pograł? :D
1
@koksik2700 fakt, Smoku trochę zamula i jest irytujący. Laskowski to w ogóle się nie odzywa. XD