clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Lewy ma -1. XD
@Ghotti Ty hejterze
@Rust_Cohle nie znasz się :D
6
https://ibb.co/StrhB8F
Kolejny przeciek ZP. Ten wydaje się być wiarygodny :/
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid to mi to akurat lata. :D nie działają na mnie kobiece krągłości więc git ^^
1
@Gwyn niestety nie na śmierć i życie. :(
@Tigeros93 no w skrócie to biedacy zgłosili się do takich zawodów na śmierć i życie. Grają w gry dla dzieci tylko że Ci co odpadają to umierają. XD
0
https://sportowefakty.wp.pl/inne/967072/zagraja-w-squid-game-w-polsce-podejscie-organizatorow-moze-robic-wrazenie
100 tys do wygrania. Idziemy. :D
3
@IronSanHybrid miałam właśnie pisać w sprawie tego Mass Effect czy ta edycja legendarna to wszystkie części w jednej ale potem przeczytałam ze zrozumieniem opis i wyszło, że tak. :D @Objectivo ja licze na Hogwarts Legacy, bo w sumie zapowiedzieli i cisza :(
1
@Jakchcesz do usług :D
@Ghotti uspokój się
1
@IronSanHybrid mam dodane do ulubionych i kupię niedługo. Czekam na jakąś promocję, bo na PS Store cena jest zawrotna. XD
5
O 23:00 czasu polskiego State of Play. Ciekawe co tym razem pokaże Sony, może wjedzie jakaś data premiery. :D
@eydeem @koksik2700 @ObiektywnyKibic121 @IronSanHybrid @masq @Ghotti @OnlyBarcelona @Jakchcesz @Fenyx
2
@POLNEYMAR AEZAKMI
1
@Bocheno1 oni tak szybko zmieniają te avki, że zanim mój by się zaktualizował mieli by inne xD
0
@IronSanHybrid ja piłam te witaminowe i nawet nawet. :D gdzie kupiłeś?
1
Ale PSG położy kupony. Xd
6
Wyjdziesz z Barcy, ale Barcelona z Ciebie nigdy. XD brawo
4
@Momals11 Luis wróć.
1
@koksik2700 ojaaa, ale mi poprawiło to humor. :D mega akcja. :D Jedzą sobie robaczki od Nas, czy to nie jest wspaniałe? ;(
2
@Colon jakby to był Ronaldo to bym leżała w szpitalu. XD wyciągnęłam bym od Niego tyle ile się da hajsu.
0
@gumaz szybko. :D bo mam czyste sumienie, a co? ^^
2
@PatrychoO no i najlepszy komentarz dnia już mamy. :D
4
Wąski: Posłuchaj mnie Stefan, ja mam coś ważniejszego.
Siara: A co może być ważniejszego od mojego piniendzy!? Co to jest za szakal co nie umie go killim?
:(
2
Przynajmniej sami nie paplamy się w tym śmierdzącym gowienku tylko rzucamy kulkami z czerwoną częścią Manchesteru. Zawsze jakoś tak raźniej. :(
1
Maszyna ruszyła
:D
34
Budzisz się, jest rok 2011. Wieczorkiem po szkole gra Barca, wszyscy mówią tylko o tym iloma bramkami wygra z przeciwnikiem. Po 3:0 jesteś niezadowolony po powinno być przynajmniej 5:0, bo tyle było sytuacji. No ale La zabawa Messiego, Xaviego i Iniesty. Czekasz z wypiekami na Ligę Mistrzów bo wiesz, że w każdym meczu będziesz faworytem.
;(
0
Dobra, pochwalcie się. Kto postawił na Real-1,5?
1
Hahahahahahahahaahhaha
1
@tristan87 Wąski... ;(
0
Ile doliczy? 2 minuty? :D
0
Niby człowiek wiedzioł... :(
2
Kuman tymi zmianami napluł kibicom w twarz. Ja się tak czuję.
31
Od Luuka piłka odbija się jak od drewna :D