0

@mekston Lewy ma -1. XD
@Ghotti Ty hejterze
@Rust_Cohle nie znasz się :D

6

https://ibb.co/StrhB8F

Kolejny przeciek ZP. Ten wydaje się być wiarygodny :/
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid to mi to akurat lata. :D nie działają na mnie kobiece krągłości więc git ^^

1

@Gwyn niestety nie na śmierć i życie. :(
@Tigeros93 no w skrócie to biedacy zgłosili się do takich zawodów na śmierć i życie. Grają w gry dla dzieci tylko że Ci co odpadają to umierają. XD

3

@IronSanHybrid miałam właśnie pisać w sprawie tego Mass Effect czy ta edycja legendarna to wszystkie części w jednej ale potem przeczytałam ze zrozumieniem opis i wyszło, że tak. :D @Objectivo ja licze na Hogwarts Legacy, bo w sumie zapowiedzieli i cisza :(

1

@Jakchcesz do usług :D
@Ghotti uspokój się

1

@IronSanHybrid mam dodane do ulubionych i kupię niedługo. Czekam na jakąś promocję, bo na PS Store cena jest zawrotna. XD

5

O 23:00 czasu polskiego State of Play. Ciekawe co tym razem pokaże Sony, może wjedzie jakaś data premiery. :D
@eydeem @koksik2700 @ObiektywnyKibic121 @IronSanHybrid @masq @Ghotti @OnlyBarcelona @Jakchcesz @Fenyx

2

@POLNEYMAR AEZAKMI

1

@Bocheno1 oni tak szybko zmieniają te avki, że zanim mój by się zaktualizował mieli by inne xD

0

@IronSanHybrid ja piłam te witaminowe i nawet nawet. :D gdzie kupiłeś?

1

Ale PSG położy kupony. Xd

6

Wyjdziesz z Barcy, ale Barcelona z Ciebie nigdy. XD brawo

4

@Momals11 Luis wróć.

1

@koksik2700 ojaaa, ale mi poprawiło to humor. :D mega akcja. :D Jedzą sobie robaczki od Nas, czy to nie jest wspaniałe? ;(

2

@Colon jakby to był Ronaldo to bym leżała w szpitalu. XD wyciągnęłam bym od Niego tyle ile się da hajsu.

0

@gumaz szybko. :D bo mam czyste sumienie, a co? ^^

2

@PatrychoO no i najlepszy komentarz dnia już mamy. :D

4

Wąski: Posłuchaj mnie Stefan, ja mam coś ważniejszego.
Siara: A co może być ważniejszego od mojego piniendzy!? Co to jest za szakal co nie umie go killim?

:(

2

Przynajmniej sami nie paplamy się w tym śmierdzącym gowienku tylko rzucamy kulkami z czerwoną częścią Manchesteru. Zawsze jakoś tak raźniej. :(

1

Maszyna ruszyła

:D

34

Budzisz się, jest rok 2011. Wieczorkiem po szkole gra Barca, wszyscy mówią tylko o tym iloma bramkami wygra z przeciwnikiem. Po 3:0 jesteś niezadowolony po powinno być przynajmniej 5:0, bo tyle było sytuacji. No ale La zabawa Messiego, Xaviego i Iniesty. Czekasz z wypiekami na Ligę Mistrzów bo wiesz, że w każdym meczu będziesz faworytem.

;(

0

Dobra, pochwalcie się. Kto postawił na Real-1,5?

1

Hahahahahahahahaahhaha

1

@tristan87 Wąski... ;(

0

Ile doliczy? 2 minuty? :D

0

Niby człowiek wiedzioł... :(

2

Kuman tymi zmianami napluł kibicom w twarz. Ja się tak czuję.

31

Od Luuka piłka odbija się jak od drewna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?