clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 czekam na next gen patch. Na półce sobie czeka. :D
1
@Ptasior dużo zdrowia dla mamy.
2
@Bykunn dużo zdrówka dla dzidzki, mamy i siły dla Ciebie :)
8
@macio_944 dziękuję. Ostatnie 2 miesiące w moim życiu to istny armageddon. Teraz mam nadzieję, że pójdzie ku lepszemu. :D
72
Moja mama odebrała wyniki biopsji i okazało się, że zmiana która wyszła jej w piersi na mammografii to tylko jakieś niegroźne zwapnienie. Powiem Wam, że w obliczu czekania na takie wyniki wszystko inne jest nieważne.
0
@SuperGamon myślę, że już było dość sytuacji by Ci ludzie przejrzeli na oczy i tak nic to nie dało :(
0
@KrystianR no tak ale na zdrowy rozsądek - zapłaciłeś za coś kupę forsy, a tego nie dostałeś. Ale masz rację, w mniemaniu tych ludzi my jesteśmy źli, a Białorusini którzy im pomagają są tymi dobrymi. No ale były też sytuacje, że żołnierze z Białorusi grozili imigrantom i praktycznie siłą zmuszali ich by szli na granicę. Dlaczego Ci ludzie chociaż nie reagują?
1
@SuperGamon ale elektorat pisu to nie interesuje zbytnio. Mają 500+, 13,14 emerytury, mnóstwo socjalu, teraz jeszcze jakieś zapomogi na gaz i paliwo. Najwyżej wyciągną bardziej rękę do państwa (o ile się da) albo zrobię rewaloryzację 500+ i emerytur.
1
@Commandement mnie tylko ciekawi dlaczego oni atakują tak zaciekle Polaków, którzy po prostu nie chcą ich wpuścić a nie Białorusinów którzy ich oszukali (opowiadając bajki o autobusach podstawionych by jechać do Niemiec). Zdziwiłby się Łukaszenka jakby imigranci zwrócili się przeciwko jego ludziom. No ale to pewnie niemożliwe i chęć życia na socjalu jest silniejsza. XD
0
@TheNekro94 1. Sernik z rodzynkami
2
Słuchaj Fabian, głupia sprawa...
1
Wojtas top xDddd
0
@hayek a przed przerwą reprezentacyjną grał? :F
0
A Umtiti to coś gra czy tylko do zdjęć pozuje?
0
@zadafcb szkoda, że nie można dać dwóch herbów.
2
@JohnnyBarca ja nie chciałam by przychodził po tym co odwalał, przyznaje się bez bicia. :D potem w Barcy się uspokoił ale na początku byłam przeciwna. Tak samo z Vidalem.
5
Może i Sterling ma jakość sportową ale po tym co on wyrabia na boisku nie chce go w klubie. Szczególnie po akcji na Euro, gdzie przy każdym najmniejszym kontakcie puszczał nura w pole karne. Wy jakie macie zdanie? Nie przeszkadza Wam jego zachowanie na boisku, patrzycie tylko na jakość jaką być może zagwarantuje czy tak jak ja nie chcecie go u Nas?
0
@kamilo0066 ja kilka oglądałam ale bardziej skupiłam się na francuskich i mega mi się podobały :D
1
@arsenallondyn0 hiszpańskie i francuskie kryminały i thrillery to TOP.
1
@tomek8756 tym bardziej, że jak kupisz PS5 i będziesz mieć subskrypcję Ps Plus to dostajesz taki pakiet powitalny gier. :D grania na rok będziesz miał, praktycznie same najlepsze exy.
2
@tomek8756 dużą różnicę robi pad do konsoli, ekrany ładowania są krótkie no i ogólnie jest odczuwalna różnica moim zdaniem. Z czasem ta różnica będzie coraz większa i będziesz żałował, że nie dołożyłeś a potem tak łatwo nie będzie Ci się przesiąść z PS4 na PS5, bo pomyślisz: dopiero co rok temu kupiłem PS4... Odłóż sobie więcej i kup PS5 ale tak jak koledzy mówią, z napędem.
9
@tomek8756 PS4 kupisz do tysiąca złotych, a za PS5 trzeba dać 3000 obecnie. Wszystko zależy od funduszy, dla mnie kupowanie teraz konsoli starej generacji jest bez sensu.
:D
1
@PatrychoO ja właśnie gram w Kingdom i się męczę z kradzieżą kieszonkową. XD
2
@tomek8756 wyślij jej mema z gatunku tych chamskich/czarny humor. Jak się zaśmieje to spoko, a jak będzie obrażona to daj sobie spokój z damulką. XD
2
@don'T.R.I.P.e nie jara mnie żadna bielizna, może być taka za dyszke z bazaru. :D tylko tutaj akurat bym zwróciła uwagę
2
@Explode hattrick :D
@busquets5 niby ta xD hahaha
12
@Joe_Pesci wyobraziłam sobie, że mam z jakimś chłopakiem tenteges a on zdejmuje spodnie i ma takie bokserki. XD trochę lipa.
0
@koksik2700 otwieranie zamków na padzie to udręka...
@Dalhi trochę czasami faktycznie przekombinowana :D
0
@jeyx77x też go słucham i szczerze mówiąc mega lubię jego numery. Nie wszystkie ale niektóre to takie sztosy :D
3
@GeneralXavi Dark.