clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko jeden jedyny @Ghotti porządny. :( Nikt inny mnie nie nominował. Wstyd.
1
@Rust_Cohle włączam sobie składankę Maanamu i jazda. :D
3
@Ghotti bo to fajny ziom.
0
@tomek8756
0
@DarkShen Gothic 2 za dzieciaka, potem Wiedźmin 3 (+/- 350 h w ciągu jednego roku), Assassin's Creed II, no i Bloodborne. W zasadzie wszystkie gry w które zagrałam więcej niż raz. :D
0
@deszczyk89 bardzo mi przypadła do gustu. Ogólnie to był okres gdzie grałam jedno po drugim Hellblade a potem A Plague Tale Innocence i wiem, że te dwie gry mocno zmęczyły moją głowę ale w takim pozytywnym znaczeniu. Dobre słuchawki, ciemno w pokoju, pad, telewizor, ja i Senua. Piękna przygoda, przeżywałam razem z Nią i na końcu oczywiście całe napisy końcowe ryczałam. Co do zwiastunu - tak samo mnie raduje co smuci, bo będzie tylko na Xboxie przez co będę musiała kupić drugą konsole ale myślę, że będzie warto. No i mam nadzieję na co najmniej 20h zabawy.
1
@LambiPL Wiesiu dopiero 2 kwartał 2022 ale też czekam. W ogóle będzie takie natężenie gier, że nie wiem kto na to wszystko zarobi. :D
1
@LambiPL jeszcze Forspoken wychodzi, patch next gen do Cyberpunka... Wszystko trzeba będzie sprawdzić ^^
1
@Objectivo jedynka jedna z moich topek gier. @Ghotti pacz
1
@marcin62 ale w Gothica 2 bym pograła. Mam na kompie zainstalowane, chyba wrócę w wolnej chwili. :D
0
@masq kupię Xboxa dla Hellblade, a potem przejdę wszystkie inne :D
0
@pt9 trailer przedstawiający tło historii po prostu. :D
1
@masq obejrzałam do końca... Ciary. Chyba Ci co grali mogą domyślić się kim jest ten gigant. Kupuje Xbox series x, decyzja zapadła.
2
@Jakchcesz tak się jaram, że nie zauważyłam xd
5
Elden Ring, story trailer.
OMFG
0
@masq zanim wejdę i się napalę krytycznie: jest data premiery?
1
@Rust_Cohle idziesz na rekord xd
1
Dobrze, że nie trafił. XD
1
@masq polecam, można grać też bez znajomości trylogii, bohaterowie po prostu wspominają swoje poprzednie wspólne przygody. Polecam. 100 razy bardziej mi się podobało niż TLOU
0
@Amigo_Blanco no chyba w czerwcu to zamówiłam.
@Bobo25 miał być we wrześniu, potem listopadzie a potem już miałam to gdzieś xD
0
Przyszła dziś do mnie książka ,,Kmioty Polskie", która była odpowiedzią Mazurka i Stanowskiego na durną poezję Jasia Kapeli. Jestem bardzo ciekawa tego dzieła. XD zamówiłam je w czerwcu i dopiero wysłali.
3
Za Bartomeu nie graliśmy w LE. Fakt, nie opinia.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@masq ma wszystko gdzieś.
55
My awans przegraliśmy w drugim meczu z Benficą i takie są fakty. Dlatego dzisiaj kompletnie bez stresu.
0
Nie ma terrorysty z Rosario to i nie będzie 8:2. Klasa.
4
Ter Stegen? Top xDDDDD
1
No i po ptokach...
4
Alba jaka mina pełna wiary. XD
0
@escarabajo miałam i jestem dwa razy zaszczepiona. Wydaję mi się, że miałam po prostu kontakt z chorym i teraz organizm walczy. XD
0
Miał ktoś kiedyś z Was taką dziwną... Chorobę? Nie wiem. Od dwóch dni mam takie napady wysokiej temperatury. Zaczęło się od niedzieli i 37,5 wieczorem, wczoraj 39 ponad, dziś już spokojniej max 38. Nie mam żadnych innych objawów. Nic, nawet przy wysokiej temperaturze nie bolała mnie głowa.