1

Tylko jeden jedyny @Ghotti porządny. :( Nikt inny mnie nie nominował. Wstyd.

1

@Rust_Cohle włączam sobie składankę Maanamu i jazda. :D

3

@Ghotti bo to fajny ziom.

0

0

@DarkShen Gothic 2 za dzieciaka, potem Wiedźmin 3 (+/- 350 h w ciągu jednego roku), Assassin's Creed II, no i Bloodborne. W zasadzie wszystkie gry w które zagrałam więcej niż raz. :D

0

@deszczyk89 bardzo mi przypadła do gustu. Ogólnie to był okres gdzie grałam jedno po drugim Hellblade a potem A Plague Tale Innocence i wiem, że te dwie gry mocno zmęczyły moją głowę ale w takim pozytywnym znaczeniu. Dobre słuchawki, ciemno w pokoju, pad, telewizor, ja i Senua. Piękna przygoda, przeżywałam razem z Nią i na końcu oczywiście całe napisy końcowe ryczałam. Co do zwiastunu - tak samo mnie raduje co smuci, bo będzie tylko na Xboxie przez co będę musiała kupić drugą konsole ale myślę, że będzie warto. No i mam nadzieję na co najmniej 20h zabawy.

1

@LambiPL Wiesiu dopiero 2 kwartał 2022 ale też czekam. W ogóle będzie takie natężenie gier, że nie wiem kto na to wszystko zarobi. :D

1

@LambiPL jeszcze Forspoken wychodzi, patch next gen do Cyberpunka... Wszystko trzeba będzie sprawdzić ^^

1

@Objectivo jedynka jedna z moich topek gier. @Ghotti pacz

1

@marcin62 ale w Gothica 2 bym pograła. Mam na kompie zainstalowane, chyba wrócę w wolnej chwili. :D

0

@masq kupię Xboxa dla Hellblade, a potem przejdę wszystkie inne :D

0

@pt9 trailer przedstawiający tło historii po prostu. :D

1

@masq obejrzałam do końca... Ciary. Chyba Ci co grali mogą domyślić się kim jest ten gigant. Kupuje Xbox series x, decyzja zapadła.

2

@Jakchcesz tak się jaram, że nie zauważyłam xd

5



Elden Ring, story trailer.
OMFG

0

@masq zanim wejdę i się napalę krytycznie: jest data premiery?

1

@Rust_Cohle idziesz na rekord xd

1

Dobrze, że nie trafił. XD

1

@masq polecam, można grać też bez znajomości trylogii, bohaterowie po prostu wspominają swoje poprzednie wspólne przygody. Polecam. 100 razy bardziej mi się podobało niż TLOU

0

@Amigo_Blanco no chyba w czerwcu to zamówiłam.
@Bobo25 miał być we wrześniu, potem listopadzie a potem już miałam to gdzieś xD

0

Przyszła dziś do mnie książka ,,Kmioty Polskie", która była odpowiedzią Mazurka i Stanowskiego na durną poezję Jasia Kapeli. Jestem bardzo ciekawa tego dzieła. XD zamówiłam je w czerwcu i dopiero wysłali.

3

Za Bartomeu nie graliśmy w LE. Fakt, nie opinia.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@masq ma wszystko gdzieś.

55

My awans przegraliśmy w drugim meczu z Benficą i takie są fakty. Dlatego dzisiaj kompletnie bez stresu.

0

Nie ma terrorysty z Rosario to i nie będzie 8:2. Klasa.

4

Ter Stegen? Top xDDDDD

1

No i po ptokach...

4

Alba jaka mina pełna wiary. XD

0

@escarabajo miałam i jestem dwa razy zaszczepiona. Wydaję mi się, że miałam po prostu kontakt z chorym i teraz organizm walczy. XD

0

Miał ktoś kiedyś z Was taką dziwną... Chorobę? Nie wiem. Od dwóch dni mam takie napady wysokiej temperatury. Zaczęło się od niedzieli i 37,5 wieczorem, wczoraj 39 ponad, dziś już spokojniej max 38. Nie mam żadnych innych objawów. Nic, nawet przy wysokiej temperaturze nie bolała mnie głowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?