clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama dziękuję ale myślę, że przesadzasz. :D
1
@Janiama bardzo merytoryczne wypowiedzi.
0
@konrad1661 nie bałam, zresztą mój profil na FB i tak już latał po La Rambli i część osób wie jak wyglądam więc to nie jest jakaś wielka tajemnica. Po prostu jestem w pracy, a pracuje w zakładach bukmacherskich i nie chciałam robić problemów z promowaniem gier hazardowych :)
0
@koziar mam wrażenie, że darłam mordę bo mnie aż gardło rozbolało więc na pewno było git. XD
1
@Agonus dzięki :D
@gumaz no podeszłam do drzwi, przekręciłam zamek na 5 minut i nara. Ale to stali klienci i wiedzieli, że mam coś do załatwienia więc na luzie :D
@tomek8756 dziękuję
11
Najłatwiej mówić tym, którzy się nie wypowiadają. :D taki ,,wywiadzik" gdzie wiesz, ile osób będzie tego słuchać to naprawdę stres. Dla jednych większy, dla drugich mniejszy bo są bardziej obyci ale no... xD
1
@ranger3120 no prawdziwy, tragiczny i byłam zdenerwowana xD
7
Sorki, zdenerwowałam się bo klient się dobija xD a drzwi zamknęłam
1
@Danny Gaucho dzięki xD
1
@Essos Krew Elfów i Chrzest Ognia.
1
@Radzio_94 obecna promocja za 120 zł jest dla nowych użytkowników albo tych co nie mają plusa. Mógłbyś ją aktywować 23/01/22. Nie załapiesz się, niestety. :(
1
@Emhyr FIFA 2004, chciałam sobie pograć jakimś fajnym zespołem i trafiło na Barcę, bo mieli fajne stroje w moim mniemaniu i barwy. Potem pojawiła się miłość do Roniego, Iniesty i młodego Leo. Ach, co za czasy...
0
@Rust_Cohle no to idź dziś zrobić zakupy. :D
3
@kuz dużo zdrówka. Mając konto na FCBarca.com nigdy nie będziesz sam. :D
0
@Transu96 xD był właśnie brat u mnie i go zapytałam jak wypadł w serialu Rience, to nawet nie wiedział o kogo chodzi a oglądał dość dokładnie serial. Także tego :D
@macio_944 no też myślę, że będę zła. Jednakże... Dla mnie Wiedźmin to książki + gry, serial traktuje jako dodatek, ale są rzeczy na których oka przymknąć nie mogę. :D Serial Wiedźmin to taki trochę filler jak w anime, ja mam przynajmniej takie odczucia.
0
@macio_944 dzięki za opinię. :D uważam, że można robić luźną adaptację ale są pewne świętości których się nie zmienia. Zobaczymy, ale czytając spoilery i odczucia na fanowskich stronkach, nie jestem pozytywnie nastawiona :D
1
@norbi77 już mogli ją zostawić tak jak była w 1 sezonie, te pseudorude włosy kompletnie już nie pasują. Ja widziałam na jakichś urywkach ćwiczenia Ciri z wahadłem. Dramat ;/
1
Czytam opinie o nowym sezonie Wiedźmina i nie wiem co o tym myśleć. Podobno Netflix odwalił taką manianę, policzek dla fanów Wiedźmina, nic nie trzyma się kupy jeśli chodzi o książki, no i postacie są irytujące. Z powodu braku czasu miałam zająć się Wiedźminem w poniedziałek, czy ktoś kto czytał książki może się wypowiedzieć? Jest naprawdę aż tak źle? :D
31
@Rewolucja123 Buenos Dias senior Siarrra
0
@ranger3120 no ogólnie. U Nas wielkie transfery się nie sprawdzają i mam nadzieję, że nie pójdziemy w stronę Hochlanda.
0
Jestem przekonana, że jak Barca wróci na ,,salony" to dzięki takim chłopakom jak Pedri, Gavi czy Fati, a nie dzięki kolejnym transferom za 100 milionów euro.
3
@kuz ona nie ma pasować, tylko ma po prostu być czarna by % czarnych w serialu się zgadzał.
6
Nie wiem jak Was ale mnie cieszą takie bramki podwójnie, takie sytuacje w tym smutnym jak... sezonie. Brawo panowie. :D
7
Xavi ale żeś mi zaimponował w tej chwili, że tego drewniaka nie ma w składzie.
0
@Rust_Cohle 6 miejsce, nieźle :D
4
@Muszynianka Wiedźmin 4 zdecydowanie. Wolałabym nawet dodatek w stylu Krew i Wino do 3 niż GTA VI.
1
Co znów odwalił Bombele? Nie jestem w temacie bo w robocie :/
0
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-b-chassis-returnal-playstation-plus-12-mies?utm_medium=affiliate&utm_content=digidip%20PL&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=undefined&utm_source=tradedoubler
Dobra oferta jak ktoś szuka PS5.
1
@dadan1990 może Yen straciła moc bo założyli jej kajdany z dwimerytu. Tak to można chyba tylko wyjaśnić. :D obroża albo kajdany.
2
@pt9 Geralt uratował lorda Jeża i zażądał za to prawa niespodzianki. ,,oddasz mi to co w domu zastaniesz, a czego się nie spodziewasz". Była to Ciri, o której istnieniu wówczas jej ojciec nie wiedział.
Edit: ciekawe jest to, że Gerwazy pierwszy raz spotkał Ciri gdy ta uciekła do Brokilonu i wtedy zorientował się, że Ciri jest tym dzieckiem niespodzianką i delikatnie mówiąc pozbył się jej. Więc ich pierwsze spotkanie nie było takie jak w serialu, że wpadli sobie w ramiona xD (co było zupełnie pozbawione sensu). Geralt wiedział, że Ciri jest mu pisana, olał ją a potem jak się dowiedział o rzezi w Cintrze to chciał ratować Ciri ale było już za późno.