6

Ciekawe czy znów będą rozmowy telefoniczne z finałową trójką. Głosu @IronSanHybrid i @VamosRakieta nie zapomnę nigdy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Danny Gaucho na kolanach, a jak. @masq dzięki :D

3

5

Nie spodziewałam się, że w ogóle będę w finałowej grupie. XD dzięki mordeczki.

0

@macio_944 muszę sobie przypomnieć ,,Miecz Przeznaczenia" by potem się wymądrzać i hejtować. Dobrze, że przypomniałeś :D

3

@pt9 Tylko japoński dubbing + napisy. Nie wypada tragicznie ale psuje całe odczucia z gry.

7

Moim zdaniem Real wciągnie nosem PSG.

1

@LambiPL gry na premierę i moje topki mam na płytach, a jakieś starsze z kupki wstydu kupuje na PS Store za grosze. :D mam kolekcje steelbooków z Wiedźmina. Edycje specjalne Assassin's Creed, Ghost of Tsushima. No i niedługo kolekcjonerka Elden Ring.

7

Pomyśleć, że za De Jonga, Coutinho i Bombele daliśmy razem ile? 400 milionów? 500? XD śmiech przez łzy

105

Wiedziałam, że era po Messim będzie trudna ale takiego gówna to się chyba największy pesymista nie spodziewał.

11

Zawsze się śmialiśmy ,,sprzedać wszystkich, kupić wszystkich" ale tu serio by trzeba było wszystkich wygonić. XD

5

Kiedy Ter Stegen w końcu coś obroni? To jest niemożliwe, że wszystko wpada

0

Sprzedać, zapomnieć, łóżko po nim w szpitalu na złom.

1

@Comfortable_ no, popisali się xD

32

Na osłodę to Wam powiem, że Legia przegrywa.

3

Ale my jesteśmy żałośni. XD

0

@VegetaPolska Super średnio mi się podobał prócz niektórych odcinków, a teraz tych wszystkich nowości w ogóle nie śledzę bo mi się przejadło. :D @Gall ja z moim przyjacielem śledzimy od początku Atak Tytanów, tego o czym piszesz nie widziałam, wiem, że żadnego anime tak nie przeżywamy, nie czekamy na nowy odcinek i nie dyskutujemy jak właśnie o Ataku Tytanów. :D

0

@Tomek54321 ogólnie opowiada to historię 3 przyjaciół, którzy żyją w zamkniętym mieście, a poza murami miasta biegają giganty zwani tytanami, czyli bezmyślne twory, przypominające ludzi. Wszystko zmienia się kiedy mur zostaje przerwany i Tytani dostają się do środka. Mało które anime wywołuje takie emocje, budowanie napięcia a twist pod koniec jest niesamowity. Polecam bardzo, bardzo mocno, tym bardziej, że niedługo wychodzi ostatnia część i zakończenie historii. Ja czekam na koniec 8 lat chyba. :D
@FafitFCB Dragon Ball Z, Atak Tytanów, Fullmetal Alchemist Brotherhood i Hunter x Hunter. 4 moje top.

2

@Essos moje top3. Jedno z najlepszych anime jakie wyszło. :D

2

@Ghotti jestem wzruszona. :D @koksik2700 :*****

0

@Rust_Cohle no dobra masz rację, nie żartujmy.

0

@Rust_Cohle mi się nie nudzi bo @Ghotti mi wysyła nudesy na zawołanie. @Ghotti st00pki i inne. Rzuciłam okiem, nie zaprzeczę.

1

@Ghotti dobra
@MesQueUnClub96 no i temat wyczerpany :D
@ranger3120 ja tylko PS5
@Rust_Cohle to po co wysyłałeś mi nudeski priv jak jesteś taki obojętny? :D

0

@ranger3120 nie, kiedyś gadaliśmy przez mikrofon na PS5 xD i ma mojego fb, którego mam od 11 lat chyba.

0

@Encore Enkor nie kompromituj się już

0

@BART97 w zeszłym roku byłam w ścisłym finale. ;( Za zasługi i całokształt :D

0

@tomek8756 pewka, że lubi :D on jedyny ;(

2

@HighestInTheRoom wszystko przed Nami. :D
@tomek8756 no on jeden z niewielu tu chyba ma dowody, że nie jestem facetem. XD a i tak mnie szykanuje

1

@ranger3120 chamstwo :( większość moich psiołków na banie chyba.

5

@Striker nie interesuj się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?