clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti masz herba na zachętę
0
@Rust_Cohle XD milutki jak zawsze
15
@Woland10 dzięki, to stawiam 1-4.
1
@Fenyx też mam kupkę wstydu ale akurat te tytuły mnie mega zachęciły więc :D no i jeszcze czekam na The Medium w dobrej cenie ^^
0
@don'T.R.I.P.e nie potrzebuje aż tak dużo czasu by przejść grę :D przechodzę i odstawiam ją, chyba, że mi się mega spodoba to wtedy wbijam platynę. ^^ dwie godziny max dziennie gram
3
No i zakupy gierkowe do czasu Elden Ring zrobione. :D w Empiku Mass Effect Edycja Legendarna 159 zł więc dobra cena @IronSanHybrid , do tego Ratchet & Clank z polecenia @Ghotti i sama z siebie wzięłam sobie Alana Wake'a na PS5. Do końca lutego mam co robić. :D
2
@Ojciec5tkidzieci słyszę Masz Effect widzę Ajronka. :D
1
@patryk355 @IronSanHybrid paczaj
5
Fati, Gavi, Nico, Pedri, Araujo, Dest, Demir, Eric, Balde, Abde, Akhomach... Mamy naprawdę mnóstwo młodych, zdolnych. Mam nadzieję, że to nasza przyszłość. Celebryty nie wymieniłam, bo on to się nadaje do zdjęć i golfa, ewentualnie żeby rozjeżdżać ludzi po chodnikach. Może na razie wyglądamy jak Barcelona B jeśli chodzi o wiek naszych zawodników ale liczę, że za 3-4 lata będą już naszymi podstawowymi, solidnymi gwiazdami na boisku. Chociaż połowa z nich jakby wypaliła to będę zadowolona.
2
@Kgorecki2500 już widzę te kolejki patoli :D
1
@macio_944 czyli nigdy xD
1
@Objectivo zapowiada się fajnie :D
0
@Ghotti ja jestem team PS ale jak wyjdzie Hellblade to bjere XSX i tyle. :D można mieć też dwie konsole i wtedy nie trzeba wybierać.
0
@gumaz w domu :D niee, raczej nic nie jem podczas oglądania.
2
O kurcze, na Prime Video jest Dr House. :D ale będzie oglądane. Z chęcią sobie przypomnę wszystkie sezony, szczególnie te pierwsze. Nawet nie wiedziałam, że tam jest. ^^
1
@ShinobiQWE na pewno zamieszana była Siwiec, żona Karpiela-Bułecki. Tyle wiem xD
6
@Janiama gratulacje Maciej. Chyba skończę do kiosku :D
0
@macio_944 czy Ty kiedyś skończysz to RDR2? :D
1
@domin1515 dziękuję za wyjaśnienie
0
@domin1515 no to jeśli znasz się na piłce to mi wyjaśnij w czym Pedri jest lepszy od Gaviego np.
@Rewolucja123 życzę mu żeby jego kariera wyglądała tak jak Busiego. Po prostu nie przekonuje mnie
6
Czy tylko ja i @Ghotti nie rozumiemy fenomenu Pedriego?
7
@Kinginiesta jeśli chodzi o kanapki to nie
0
@Jakchcesz łe tam :D
31
Za 2 dni do Maka wraca Burger Drwala. ^^ jedyna kanapka stamtąd która naprawdę mi smakuje.
5
W USA jakiś idiota rozjeżdżał ludzi na paradzie swiatecznej. :/
https://x.com/TaylorLumpkinTV/status/1462575035042910212
1
@Ghotti o tej bramce w El Clasico Ci pisałam. ;( Piękne
9
Mingueza? Top
Na orliku chyba
0
Oskar niestety nie dojechał na ten mecz.
0
W końcu staramy się grać z kontry.
4
Maszyna ruszyła :D