0

@Ghotti masz herba na zachętę

0

@Rust_Cohle XD milutki jak zawsze

15

@Woland10 dzięki, to stawiam 1-4.

1

@Fenyx też mam kupkę wstydu ale akurat te tytuły mnie mega zachęciły więc :D no i jeszcze czekam na The Medium w dobrej cenie ^^

0

@don'T.R.I.P.e nie potrzebuje aż tak dużo czasu by przejść grę :D przechodzę i odstawiam ją, chyba, że mi się mega spodoba to wtedy wbijam platynę. ^^ dwie godziny max dziennie gram

3

No i zakupy gierkowe do czasu Elden Ring zrobione. :D w Empiku Mass Effect Edycja Legendarna 159 zł więc dobra cena @IronSanHybrid , do tego Ratchet & Clank z polecenia @Ghotti i sama z siebie wzięłam sobie Alana Wake'a na PS5. Do końca lutego mam co robić. :D

2

@Ojciec5tkidzieci słyszę Masz Effect widzę Ajronka. :D

1

5

Fati, Gavi, Nico, Pedri, Araujo, Dest, Demir, Eric, Balde, Abde, Akhomach... Mamy naprawdę mnóstwo młodych, zdolnych. Mam nadzieję, że to nasza przyszłość. Celebryty nie wymieniłam, bo on to się nadaje do zdjęć i golfa, ewentualnie żeby rozjeżdżać ludzi po chodnikach. Może na razie wyglądamy jak Barcelona B jeśli chodzi o wiek naszych zawodników ale liczę, że za 3-4 lata będą już naszymi podstawowymi, solidnymi gwiazdami na boisku. Chociaż połowa z nich jakby wypaliła to będę zadowolona.

2

@Kgorecki2500 już widzę te kolejki patoli :D

1

@macio_944 czyli nigdy xD

1

@Objectivo zapowiada się fajnie :D

0

@Ghotti ja jestem team PS ale jak wyjdzie Hellblade to bjere XSX i tyle. :D można mieć też dwie konsole i wtedy nie trzeba wybierać.

0

@gumaz w domu :D niee, raczej nic nie jem podczas oglądania.

2

O kurcze, na Prime Video jest Dr House. :D ale będzie oglądane. Z chęcią sobie przypomnę wszystkie sezony, szczególnie te pierwsze. Nawet nie wiedziałam, że tam jest. ^^

1

@ShinobiQWE na pewno zamieszana była Siwiec, żona Karpiela-Bułecki. Tyle wiem xD

6

@Janiama gratulacje Maciej. Chyba skończę do kiosku :D

0

@macio_944 czy Ty kiedyś skończysz to RDR2? :D

1

@domin1515 dziękuję za wyjaśnienie

0

@domin1515 no to jeśli znasz się na piłce to mi wyjaśnij w czym Pedri jest lepszy od Gaviego np.
@Rewolucja123 życzę mu żeby jego kariera wyglądała tak jak Busiego. Po prostu nie przekonuje mnie

6

Czy tylko ja i @Ghotti nie rozumiemy fenomenu Pedriego?

7

@Kinginiesta jeśli chodzi o kanapki to nie

0

@Jakchcesz łe tam :D

31

Za 2 dni do Maka wraca Burger Drwala. ^^ jedyna kanapka stamtąd która naprawdę mi smakuje.

5

W USA jakiś idiota rozjeżdżał ludzi na paradzie swiatecznej. :/
https://x.com/TaylorLumpkinTV/status/1462575035042910212

1

@Ghotti o tej bramce w El Clasico Ci pisałam. ;( Piękne

9

Mingueza? Top


Na orliku chyba

0

Oskar niestety nie dojechał na ten mecz.

0

W końcu staramy się grać z kontry.

4

Maszyna ruszyła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?