6

Allegro jak zwykle nie zawiodło jeśli chodzi o reklamę świąteczną.


0

@lukaszbarca15 no i sobie nagrabiłeś.

1

@pt9 ja fanką TLOU nigdy nie byłam i nie będę. Nawet nie jest moim top 10 gier, może w top 20 by się załapało chociaż wątpię. Były fajne momenty i to... Tyle. A TLOU 2 dla mnie to już w ogóle fabularne nieporozumienie.
@Ghotti XD akurat TLOU dla mnie to średniawka.

2

@Vebrol jak na Maka mega dobra ale do burgerów z burgerowni bez podjazdu.

0

@masq nie xD haha :D facet z brodą i łysy to top.

0

@masq nie wiem, brat po prostu zapuścił brodę i ogolił się na łyso. :D

0

@masq przeszczep włosów, każde inne DX2 czy jakieś środki nic Ci nie dadzą. Wiem, bo brachol przez to przechodził. XD

1

@IAmLegend oczywiście, że nie jest grypa. Jak przeszłam covid to 1 dzień po izolacji nie byłam w stanie zejść po schodach. XD coś strasznego, truptałam bo szybki marsz oznaczał od razu zadyszkę i duszności.

4

@masq dokładnie. Nie mam nic do gejów czy lesbijek, a jednocześnie nie chcę mieć na głowie tysięcy uchodźców czy nie chcę by w Polsce rozdawany był socjal na lewo i prawo. @Jakchcesz tego nigdy nie zabraknie :D @koksik2700 no właśnie, a moim zdaniem wyciąganie po prostu tego co czujesz z równych ugrupowań politycznych to właśnie pogląd, a nie ślepe klepanie regułek pana Morawieckiego czy innego Zandberga...

2

@Ghotti nie komentuj. :D po prostu czuję się trochę zagubiona, bo koniec końców nie mam pojęcia na kogo miałabym zagłosować.

24

Macie też tak, że czujecie się dziwnie jak wszędzie w necie ludzie wyzywają się od lewaków i prawaków? Ja na niektóre sprawy np gospodarcze mam poglądy prawicowe ale z drugiej strony nie akceptuję finansowania kościoła czy zakazu aborcji. Po trochu biorę z prawej i z lewej, a mam wrażenie, że dla każdej skrajności jestem złem. XD

1

@Ghotti może zaczną wrzucać demka tak jak w przypadku Godfall w tym miesiącu w PS Plus xD

8

Sony przygotowuje nową subskrypcję. Ma być połączeniem PS Plus + PS Now i oferować dodatkowo gry z PS1-PS3. Taki PlayStation'owa odpowiedź na Game Pass Xboxa/PC. No jestem bardzo ciekawa. :D

0

@tomek8756 oj tak, jednak odcinek ,,Trup w szafie" z panią Żak rozwala system i tak :D (nie czuję, że rymuje)

7

Kiedyś na La Bambie były takie czasy, że co druga dyskusja była tekstem z Miodowych Lat... Można do tego wrócić :D

1

@Sau_Ron blady róż + granatowy

0

@mateusz_mdj10 Barca winna, że tak dziennikarze głosowali. XD mały móżdżek.

0

@lukaszbarca15 niee, pograć pogram ale żebym jakoś wyczekiwała to nie powiem.
@macio_944 myślę, że nie powtórzą błędu Redów. Oby :D

2

@macio_944 no pewnie nie. :D i dobrze, tą grą należy się rozkoszować powoli. Będzie bolało jak się skończy :D mnie bolało długo. Ja nie wiem czy biorę na premierę tego Dying Light'a. Waham się :D

1

@macio_944 macio, bierzesz na premierę?

1

@Colon jak myślę o kosmosie to mam taki nieprzyjemny dreszcz. Nie wiem jak to opisać. :D

3

@VamosRakieta bardzo emocjonująca, jak się rozkręci to się nie oderwiesz. Polecam.

7

@HighestInTheRoom jakbyś był zaszczepiony to bez kwarantanny.

0

@masq czytałam o tej grze ale jakoś do mnie nie trafia. :(

3

PS Plus na grudzień:
LEGO DC Super-Villains
Mortal Shell
Godfall: Challenger Edition

Grubo :D

0

@Danny Gaucho moja ambitna dyskusja i tak się nie utrzyma, bo wszędzie posty o ZP. :D

0

@tadzik447 nie xD po prostu dodałam komentarz, bo mam dość

9

Czekam z udzielaniem się aż ta burza po ZP się uspokoi a jak widać ciągle trwa. XD skończcie już o tym gadać.

5

Ale srają z tym Paryżem, a o Barcy ani słowa...

18

Messiemu się włączą flashbacki z Barcy i zaraz na Camp Nou zawita.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?