1

@AbelKabel ja mówię akurat o centrum Hamburga. Byłam u Niej, widziałam i nie polecam :D może w innych miastach jest inaczej, nie wiem

0

@Arkon mieszka z facetem który zarabiał około 3000-3500 euro, więc ona po prostu sobie dorabiała by mieć na swoje sprawy i pomóc mu trochę finansowo. Sama w życiu by się nie utrzymała, zdaje sobie z tego sprawę :D

1

@Arkon ona pracuje jako pomoc w szkole, nie na cały etat więc to i tak dużo jak na ilość godzin.

54

@Arkon moja przyjaciółka mieszka w Hamburgu i już pakuje się po dwóch latach do Polski. Co z tego, że zarabia 1500 euro a nie 2200 zł i stać ją na więcej rzeczy, jak boi się wyjść na ulicę jak jest ciemno? Wszędzie imigranci, którzy zachowują się jak napalone zwierzęta. Coś za coś. :D

1

@Alvarinho do PS5 chyba nie ma jeszcze takich podróbek jak do PS4. :D

0

@Transu96 w przyszłorocznym plebiscycie masz mój głos. :D świetna robota! Też gdzieś mam jakieś ss. xD

0

@Transu96 xD cyrk na kółkach. Najbardziej zabolało mnie to jakiego zrobili z wujka Vesemira obłąkanego starucha. Przykre to było. W ogóle mega płytko wyszła relacja między Geraltem i Yen, gdzie zawsze szły iskry, myśleli o sobie w każdej sytuacji i byli sobie bliscy. Tutaj tego zabrakło. No i to, że Geralt groził jej mieczem bo ona była gotowa poświęcić Ciri... Jakby ktoś mi pokazał stop klatkę tej sceny to bym pomyślała, że to wstęp do porno, bo nic takiego w uniwersum Wiedźmina nie ma prawa się wydarzyć.

1

@Mario96w podeszłam do tego jak do alternatywnej historii i naprawdę byłam tolerancyjna. Nawet Triss, czarne elfy czy wszędobylska poprawność polityczna mi nie przeszkadzała. Jednakże ten motyw z tą matką bezśmiertną był tak bezsensu, nic w zasadzie w tej historii nie zmienił, a można było ten czas wykorzystać inaczej. Bardzo głupi i niepotrzebny wątek, no i Vesemir który zachowuje się jak czubek w tym wszystkim bardzo mnie zirytowały. Yennefer gąska Balbinka biegająca i błagająca o wszystko, gdzie przecież miała tak inny charakter. Liczyłam na całkowicie inne zakończenie.
@Kgorecki2500 to prawda ale to jeszcze można jakoś przełknąć, tak samo jak te ,,Trudne sprawy" elfów. :D

1

@gumaz nie wiem, na razie muszę odreagować tego Wiedźmina. :D

4

Wiedźmin sezon 2 obejrzany. SPOILER

.
.
.
Drugi odcinek jeszcze jestem w stanie wybaczyć, trudno, taka wizja twórcy. Ale to co zrobili w ostatnim odcinku, gdzie żadnej sceny nie było w książce, ŻADNEJ. Do tego ten durnowaty motyw z tą mocą co przejęła Ciri, te wszystkie sceny walki... Dżizas jaki bullshit. No i na końcu Emhyr który zdradza, że Ciri to jego córka gdzie to było największą tajemnicą przez następne lata fabuły. Były sceny dobre, były sceny słabsze ale to co zrobili z zakończeniem... Tragedia. Jeszcze tę historię elfów mogę zaakceptować ale reszta jak dla mnie to policzek dla fanów Wiedźmina. Serial całościowo nawet spoko do pooglądania, ale takiego rozczarowania się nie spodziewałam. :(

3

Ale dziś będą fikołki w Wiadomościach. Sama zapowiedź wywołała u mnie ciarki :D

0

@maniak33333 wiem ale jakoś aż tak mnie to nie raziło jak myślałam, że będzie. Wiadomo, powinna mieć zawiązane oczy i ćwiczyć uniki na wahadłach ale niestety.
@Foro dla mnie nie jest jasny ten wątek z tą matką bezśmiertną, a tak to raczej wszystko wiem albo mogę się domyślić. :D

2

@clyde
Na plus na pewno dobór aktora na Vesemira, podoba mi się i pasuje. Również pozytywnie odbieram mimo wszystko okres Ciri w Kaer Morhen, te wszystkie ćwiczenia nie wyglądały aż tak źle. Yennefer czy Triss też jakoś oko się przyzwyczaiło i aż tak nie razi (szczególnie Triss jakby się ogarnęła). Rola Rience'a też mi się podoba, tak właśnie sobie go wyobrażałam. Teraz minusy, które rzuciły mi się w oko. Fikołki fabularne niektóre są dość przyjemne jeśli uzna się, że książka to tylko inspiracja, ale niektóre dla mnie są nie do zaakceptowania. Eskel jakimś pseudo-leszym? Kurtyzany w zapomnianym Kaer Morhen? Tak samo cała ta akcja z Yennefer, elfami i Fringillą na początku też niepotrzebna. Sceny z Jaskrem i Yen mimo, że niewiele miały wspólnego z książką oglądało się całkiem przyjemnie. Traktuję to jak filler po prostu znanej mi już historii. Jeśli chodzi o Nivellena i ,,Ziarno prawdy" mam wrażenie, że gdzieś zgubiono po drodze pierwotny sens tego opowiadania. Samo wprowadzenie Ciri do tej historii aż tak nie kłuło w oczy jak na początku mi się wydawało. Szkoda, że tło konfliktu z Nilfgardem tak spłycono. W GoT aż kipiał gdzieś w tle ten konflikt o tron, o władzę i ziemie, tutaj pojawia się w sumie jakaś północ, tutaj czarodzieje i królowie Foltest i Vizimir gdzie w sumie nie wiadomo o co im chodzi i dlaczego. Dla czytających książkę wszystko jest o wiele jaśniejsze ale myślę, że powinno się uwzględnić przede wszystkim osoby które nie miały z uniwersum nic wspólnego i jakoś to objaśnić, tym bardziej, że znaleziono czas na wiele bezsensownych scen. To tyle ode mnie :D

2

Obejrzałam 5/8 odcinków Wiedźmina. Moje spostrzeżenia w komentarzu. :D

0

@kakusus dziękuję i pozdrawiam. :)

7

@Kusco15 wszędzie wpychają tego papieża, a ludzie coraz bardziej odwracają się od KK, a młodzi ludzie go już w ogóle. Myślę, że efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

0

@Mario96w może i tak ale myślę, że są rzeczy których nie powinno się zmieniać. :D takie wiedźmińskie świętości.

2

Pierwszy odcinek Wiedźmina na +, teraz oglądam drugi... Dżizas. :D

1

@macio_944 :O ale zazdro... Od razu przeszukam maila, czy do mnie nie napisali. Mega! Gratuluję :D

0

@Comentateiro dziękuję bardzo

0

@Comentateiro dzięki, chociaż nie jestem zbyt zadowolona z tego wywiadu :D niestety, słuchawki z mikrofonem nie zadziałały i musiałam się drzeć do słuchawki telefonu. :/

7

@patrykzmc2000 dobrze widzieć tę ,,chemię" z Xavim, a nie obrażoną czerwoną bułę Koemana.

0

@ranger3120 Vini zaraz ukąsi. :D

2

Dobra, Real i tak zaraz strzeli.

4

@Janas11224 Ciri w serialu ma minę jakby miała wieczne zatwardzenie. Ta aktorka jest tak tragiczna, że szkoda strzępić ryja.

5

Casemiro nie zagra w następnym meczu przez żółtko. Jaka szkoda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kgorecki2500 tylko Yennefer. Triss to przebiegła ruda zdzira.

3

@AlexDark00 pakiet premium modulatora głosu zobowiązuje :D

1

@Agonus dziękówka :D @socha no przejmują się jak widać.

42

Bardzo lubię Złotą Piłkę FCBarca.com ale dymy po gali to coś co lubię najbardziej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?