clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mingueza? Top
Na orliku chyba
0
Oskar niestety nie dojechał na ten mecz.
0
W końcu staramy się grać z kontry.
4
Maszyna ruszyła :D
4
Sztanga jakie kopyto
0
Ale Orłowski jest irytujący.
0
Xaviiii Xaviiii Xaviiii. Oby się udało. :D
11
Niby człowiek się pogodził, że nie ma Leo ale jak zobaczyłam na fb teraz te bramkę jak się cieszy z Mbappe i z innymi od szejka to jakoś mi dziwnie. Chyba nigdy się nie przyzwyczaję.
3
@magister97r Ranczo? Top
1
@DaPidejpi @Ghotti grał ale to fanboj MS więc jego nie pytaj.
2
@LambiPL gwiazdki są :D
0
@ranger3120 lift jabłkowy... Czuje ten smak :( albo Hop czarna porzeczka też był taki napój
3
Rozmowa z @Ghotti mnie natchnęła :D jakie pamiętacie słodycze/przekąski które kiedyś były a teraz ich nie ma?
Moje top to Twistos paprykowy:
https://static1.money.pl/i/msp/znaki_towarowe/221/443666
Czitosiki zielona cebulka:
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/01/b4d20c74ebecc850b2dec342ea2c7808.jpg
Baton Komix
https://komiksbaza.pl/media/items/opakowanie-po-batonie-orzeszki-w-karmelu-firmy-wawel-wersja-2_z1.png
Snickers Cruncher
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_j9TjBK5wMCn23QoHMHpnD0W5I6iEy876.jpg
Baton Picnic
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_fhEPZWBZBXvsHNYrv6iyOHjtX4niCQEt.jpg
3Bit w białej czekoladzie
Zdjęcia niestety nie mogę znaleźć
;( Ale bym to wszystko chciała chociaż raz jeszcze spróbować.
10
@Kgorecki2500 piesełki
6
Jak skończy się temat obrony granicy to znów zajrzy w oczy inflacja i wzrost cen. Co obstawiacie, jaki temacik zastępczy? Aborcja czy LGBT? :D
1
@Ghotti nie masz serca xD
1
@MesQueUnClub_87 ja kupiłam rok temu jakoś +/- 60-70 zł więc w tak niskiej cenie 1 raz :D
@Mlodypro101 ano też
@Ghotti muszę w końcu ograć tego Ratcheta :(
0
Z racji tego, że na PlayStation Store jest ,,Black Friday" mniej lub bardziej opłacalny jak wiadomo, wybrałam kilka pozycji które są myślę w dobrych cenach.
PS Plus na rok dla nowych i starych użytkowników - 160 zł
Dying Light z dodatkiem - 49 zł!
Wiedźmin 3 z dodatkami - 39,80!
NioH 2 - 84,50 zł
The last of us II - 84 zł
Doom Eternal 72 zł
RE Village -124 zł
Little Nightmares II - 83 zł
Watch Dogs Legion - 101 zł
Immortal Fenyx - 101 zł
Myślę, że kilka dobrych promocji się znalazło, szczególnie Wiedźmin 3 (ale ta promocja pojawia się cyklicznie) i Dying Light z dodatkami to super oferta. :D
0
@Tuc ogólnie nasilenie objawów nastąpiło przynajmniej u mnie po ok tygodniu. Też chodziłam taka dziwna, byłam osłabiona, ciągle się pociłam, a potem 3 dni temperatury. U mnie gorsze objawy pojawiły się po tygodniu. Kaszel, ból w klatce piersiowej i takie osłabienie, że po izolacji nie mogłam zejść ze schodów. :/
1
@kuz masz to też w EA Play za 15 zł/mies. :D
2
@kuz Unravel Two. Mega polecam
0
@barcowy1899 sprawdź CUSA. Może być angielska okładka a będą napisy PL.
11
@Alvarinho ogólne olewactwo. I to nie tylko tu gdzie pracuję ale też w poprzedniej pracy. Dotyczy to szczególnie osób które wchodzą na rynek pracy. Dramat :/ niepunktualność, wszystko na odpieprz i nieobecności.
2
@buddy PS5 z napędem.
Exów starczy Ci na kilkanaście miesięcy. :)
9
@Rust_Cohle pamiętam jak Leo był kontuzjowany i Ney ciągnął całą naszą grę jesienią. Może nie przewyższał pod względem technicznym ale G+A miał imponujące.
0
@Ghotti niestety :(
1
@Ghotti no to kolejne dwie gry które kupię. XD no i wtedy kurła muszę kupić tego XSX. :/
0
@Jakchcesz no to wiadomo :D
@Objectivo Black Myth też mnie jara ale nie wiem czy w ogóle jest data premiery?
@Ghotti ooo, Hellblade. :D ale jest zapowiedziane na 2022? Tak samo Plague Tale? Nie mam pewności. Jeśli tak to czekanko mocno :D
3
Jeśli chodzi o 2022 rok, szykuje się Nam czas premier wielu świetnych gier. Można powiedzieć, że w końcu :D
Mnie najbardziej interesuje Elden Ring, Horizon Zero Dawn, Dying Light, God of War, Forspoken, Hogwart Legacy. Trzeba szykować portfele. :D no i oczywiście next patch gen jeśli chodzi o Cyberpunka i Wiedźmina 3. Dawno nie czekałam na tak gierkowy rok. :D
0
@macio_944 a Returnal? :(