8

Bramkę sezonu już znamy XD

0

Aha xDDDDDD znaki

1

@MesQueUnClub96 oj nie, tylko Asensio jest wyżej. Ferran nr 2

2

Ferran moje top jeśli chodzi o urodę :D

0

Mam nadzieję, że Luisito nas nie pokarze. VAMOS

0

@Derean widziałam :D

1



Ale złoto :D uwielbiam przeróbki Miodowych Lat ale to zdecydowanie jedna z najlepszych

2

Brawo Dawid :D niezłe zaskoczenie

1

@Rust_Cohle trzeba anulować te walkę

5

Nie wiem o co kompletnie chodzi ale cieszę się z Wami. XD

1

@Rust_Cohle no z każdego mamy bekę więc. Ze mnie najwięcej się śmiejecie.
@IronSanHybrid xd ja nie pamiętam więc się nie wypowiem

#Dyplomatycznie

0

@Rust_Cohle @IronSanHybrid nawet tu musicie się kłócić? XD

1

@kuz ja ostatnio przy wysokiej temperaturze piłam napar z lipy jak nie pomagały leki. Polecam ogólnie jak lipa kwitnie gdzieś daleko od drogi, nazrywać sobie i ususzyć na kaloryferze. Ja co roku mam taką małą paczuszkę schowaną właśnie na takie choróbska :D

4

@IronSanHybrid mielone? TOP :D

1

@BART97 HEY, Marilyn Manson, Ralph Kamiński, Maanam

1

@macio_944 już tak przejadł mi się temat GTA VI, że mam to w sumie gdzieś. Będzie i ogram ale bez podnietki.

4

@Michael24 ZROBIŁA TO, ZROBIŁA. Ciary niezmiennie od wielu lat.

1

@LS klasycznie - Tusk, covid i bunty przeciwko usuwaniu komentarzy.

1

@Objectivo zapowiada się spoko. Może nie na premierę ale na pewno ogram w tym roku :D

1

@LambiPL ja kupiłam FC6 na premierę za 230, wbiłam platynę i sprzedałam za 200. XD

0

@Ghotti poczekam aż będzie za 150 i kupię. :D

0

@macio_944 cały czas się waham czy brać na premierę :D

6

@NismoFCB cena przez inflację nie spadnie, nie ma co się łudzić, że kupi się PS5 za 2300 zł. Cena jak cena, szału nie robi widziałam lepsze oferty.

0

@Rust_Cohle za takie postulaty szanuje

1

Jest możliwość by Messi wrócił latem.

Tak czy nie? Jak się zapatrujecie? Oczywiście przy odpowiednio niższej pensji.

0

@Ghotti no tylko czekam na wybory by się odwdzięczyć przy urnie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

34

@Amigo_Blanco ale nadal nie ma dowodów i zarzutów. Chciałbyś by ktoś robił z Ciebie bandytę bo Twój kolega okazał się dilerem? I dzwoniłeś do Niego na imprezach kiedy sprzedawał dragi? Jak mu postawią oficjalnie zarzuty to zmienię zdanie. Wobec oskarżonych jest tzw domniemanie niewinności, a co dopiero wobec osób które nawet zarzutu nie mają. XD

0

No i chleb -25gr. PiS? TOP


( ͡~ ͜ʖ ͡°)

17

@Amigo_Blanco nie, nie mają poparcia w faktach. Oficjalnie z Fryzjerem się znali więc do siebie dzwonili i nikt nie postawił mu zarzutów. Doniesienia ,,źródeł" można sobie wsadzić między bajki.

17

@Amigo_Blanco no ale to nadal tylko domysły. Nikt oficjalnie nie postawił mu zarzutów, więc jest niewinny a nawet nie był podejrzewany. Nie bronie Stanowskiego ale niektórym bardzo łatwo przychodzi przyklejenie niektórym łatki przestępcy przez domysły, gdzie nie ma poparcia w faktach. Michniewicz zły, ale Piszczek któremu udowodniono oklaskiwany przez cały stadion jak kończył karierę w reprezentacji. Trzeba się zdecydować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?