clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Bramkę sezonu już znamy XD
0
Aha xDDDDDD znaki
1
@MesQueUnClub96 oj nie, tylko Asensio jest wyżej. Ferran nr 2
2
Ferran moje top jeśli chodzi o urodę :D
0
Mam nadzieję, że Luisito nas nie pokarze. VAMOS
0
@Derean widziałam :D
1
Ale złoto :D uwielbiam przeróbki Miodowych Lat ale to zdecydowanie jedna z najlepszych
2
Brawo Dawid :D niezłe zaskoczenie
1
@Rust_Cohle trzeba anulować te walkę
5
Nie wiem o co kompletnie chodzi ale cieszę się z Wami. XD
1
@Rust_Cohle no z każdego mamy bekę więc. Ze mnie najwięcej się śmiejecie.
@IronSanHybrid xd ja nie pamiętam więc się nie wypowiem
#Dyplomatycznie
0
@Rust_Cohle @IronSanHybrid nawet tu musicie się kłócić? XD
1
@kuz ja ostatnio przy wysokiej temperaturze piłam napar z lipy jak nie pomagały leki. Polecam ogólnie jak lipa kwitnie gdzieś daleko od drogi, nazrywać sobie i ususzyć na kaloryferze. Ja co roku mam taką małą paczuszkę schowaną właśnie na takie choróbska :D
4
@IronSanHybrid mielone? TOP :D
1
@BART97 HEY, Marilyn Manson, Ralph Kamiński, Maanam
1
@macio_944 już tak przejadł mi się temat GTA VI, że mam to w sumie gdzieś. Będzie i ogram ale bez podnietki.
4
@Michael24 ZROBIŁA TO, ZROBIŁA. Ciary niezmiennie od wielu lat.
1
@LS klasycznie - Tusk, covid i bunty przeciwko usuwaniu komentarzy.
1
@Objectivo zapowiada się spoko. Może nie na premierę ale na pewno ogram w tym roku :D
1
@LambiPL ja kupiłam FC6 na premierę za 230, wbiłam platynę i sprzedałam za 200. XD
0
@Ghotti poczekam aż będzie za 150 i kupię. :D
0
@macio_944 cały czas się waham czy brać na premierę :D
6
@NismoFCB cena przez inflację nie spadnie, nie ma co się łudzić, że kupi się PS5 za 2300 zł. Cena jak cena, szału nie robi widziałam lepsze oferty.
0
@Rust_Cohle za takie postulaty szanuje
1
Jest możliwość by Messi wrócił latem.
Tak czy nie? Jak się zapatrujecie? Oczywiście przy odpowiednio niższej pensji.
0
@Ghotti no tylko czekam na wybory by się odwdzięczyć przy urnie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
34
@Amigo_Blanco ale nadal nie ma dowodów i zarzutów. Chciałbyś by ktoś robił z Ciebie bandytę bo Twój kolega okazał się dilerem? I dzwoniłeś do Niego na imprezach kiedy sprzedawał dragi? Jak mu postawią oficjalnie zarzuty to zmienię zdanie. Wobec oskarżonych jest tzw domniemanie niewinności, a co dopiero wobec osób które nawet zarzutu nie mają. XD
0
No i chleb -25gr. PiS? TOP
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
17
@Amigo_Blanco nie, nie mają poparcia w faktach. Oficjalnie z Fryzjerem się znali więc do siebie dzwonili i nikt nie postawił mu zarzutów. Doniesienia ,,źródeł" można sobie wsadzić między bajki.
17
@Amigo_Blanco no ale to nadal tylko domysły. Nikt oficjalnie nie postawił mu zarzutów, więc jest niewinny a nawet nie był podejrzewany. Nie bronie Stanowskiego ale niektórym bardzo łatwo przychodzi przyklejenie niektórym łatki przestępcy przez domysły, gdzie nie ma poparcia w faktach. Michniewicz zły, ale Piszczek któremu udowodniono oklaskiwany przez cały stadion jak kończył karierę w reprezentacji. Trzeba się zdecydować.