clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny Adama będzie nosił rozcięte rękawki, jak niektórzy getry bo łydki za duże xD
0
@Worny ale dzik
3
@IronSanHybrid Mokembe Ajron
1
@Bunk420 nie podobają mi się tak umięśnieni mężczyźni :D
29
Czekam na zdjęcie z siłowni albo treningu, by porównać bicki Adamy i Busiego.
8
Wielka szkoda ale i tak brawa dla Igi. Półfinał AO i 4 miejsce w rankingu WTA, a to początek roku.
3
Zdecydowanie lepiej oglądało się mecz wczorajszy, bez tych wszystkich eksperckich wysrywów.
3
@MesQueUnClub96 zgadzam się, ,,niedzielni" kibice mocno irytują
2
Iga na razie obok meczu. Zaraz się rozkręci jak puści stres.
1
@gumaz Iga dziś wygra, a w finale przegra z Barty. Tak to widzę :(
0
@The_Man ten który mniej zarabia zostaje, bo oboje są tak samo zbędni.
0
@Kinginiesta bo mu wysłałam na discordzie i zrobił mi na złość.
21
https://zapodaj.net/d396988c265d2.jpg.html
Tym autorskim memem witam wszystkich w nowym świecie :D
1
Jak wleci oficjalka to myślę, że wielu fanów Barcy wykupi premium. :D w tym ja, oczywiście
0
@lukaszbarca15 pięknie wygląda Iga na 4 miejscu i Agnieszka na 3.
7
Wyobraźcie sobie niektorych jak wejdą i zobaczą, że strona nie działa? Pomyślą, że Messi z Neymarem wracają, Hochland zaklepany albo coś jeszcze innego xD
1
@norbi77 nie wycofali się z tego co wiem, premiera 4 lutego już po opóźnieniu.
2
@IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 dziś możemy coś pograć i zawalczyć o utrzymanie w 5 lidze.
0
@Klimach fan ja jeżdżę po śniegu rowerem i nie rozumiem Twoich sapów. Mam opony zimowe, szersze niż powinny być i nie marudzę. Może nie mieszkasz w dużym mieście ale w Poznaniu jest tyle remontów, tyle tramwajów ma zmiany tras, że czasami ten rower to zbawienie.
3
Jak Iga dziś rzuciła tą rakietą i zaczęła przeklinać, myślałam, że nie dociągnie tego zwycięstwa. XD
1
@DonAndrzejos Iga musiałaby zagrać mecz życia (a ostatnie dwa mecze na to nie wskazują niestety) a przeciwniczki mieć słabszy dzień. Wszystko do zrobienia ale będzie bardzo ciężko. Sam półfinał to ogromny sukces.
1
@Mario96w oglądał ze mną Igę więc nie jest zachwycony wyrwaniem ze snu ^^
3
Nie ma sensu się kłaść, ubieram buty i idę na spacer xD
0
Teraz pytanie, kłaść się spać czy nie xD
3
Ta ostatnia akcja to jakiś majstersztyk :OOOO
1
Piłka meczowa panowieeee
9
Spokojnie szanowni koledzy, nie podpalajmy się :D
2
Brawooooo :D Jazda jazda
4
Jakbym w takiej temperaturze miała spacerować to pewnie od razu czekałaby mnie karetka. Szacun dla obu pań :D
1
@Mario96w Iga musi zagrać odważniej, trochę dać pobiegać Estonce i powinno być dobrze