0

@Worny Adama będzie nosił rozcięte rękawki, jak niektórzy getry bo łydki za duże xD

0

@Worny ale dzik

3

@IronSanHybrid Mokembe Ajron

1

@Bunk420 nie podobają mi się tak umięśnieni mężczyźni :D

29

Czekam na zdjęcie z siłowni albo treningu, by porównać bicki Adamy i Busiego.

8

Wielka szkoda ale i tak brawa dla Igi. Półfinał AO i 4 miejsce w rankingu WTA, a to początek roku.

3

Zdecydowanie lepiej oglądało się mecz wczorajszy, bez tych wszystkich eksperckich wysrywów.

3

@MesQueUnClub96 zgadzam się, ,,niedzielni" kibice mocno irytują

2

Iga na razie obok meczu. Zaraz się rozkręci jak puści stres.

1

@gumaz Iga dziś wygra, a w finale przegra z Barty. Tak to widzę :(

0

@The_Man ten który mniej zarabia zostaje, bo oboje są tak samo zbędni.

0

@Kinginiesta bo mu wysłałam na discordzie i zrobił mi na złość.

21

https://zapodaj.net/d396988c265d2.jpg.html

Tym autorskim memem witam wszystkich w nowym świecie :D

1

Jak wleci oficjalka to myślę, że wielu fanów Barcy wykupi premium. :D w tym ja, oczywiście

0

@lukaszbarca15 pięknie wygląda Iga na 4 miejscu i Agnieszka na 3.

7

Wyobraźcie sobie niektorych jak wejdą i zobaczą, że strona nie działa? Pomyślą, że Messi z Neymarem wracają, Hochland zaklepany albo coś jeszcze innego xD

1

@norbi77 nie wycofali się z tego co wiem, premiera 4 lutego już po opóźnieniu.

2

@IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 dziś możemy coś pograć i zawalczyć o utrzymanie w 5 lidze.

0

@Klimach fan ja jeżdżę po śniegu rowerem i nie rozumiem Twoich sapów. Mam opony zimowe, szersze niż powinny być i nie marudzę. Może nie mieszkasz w dużym mieście ale w Poznaniu jest tyle remontów, tyle tramwajów ma zmiany tras, że czasami ten rower to zbawienie.

3

Jak Iga dziś rzuciła tą rakietą i zaczęła przeklinać, myślałam, że nie dociągnie tego zwycięstwa. XD

1

@DonAndrzejos Iga musiałaby zagrać mecz życia (a ostatnie dwa mecze na to nie wskazują niestety) a przeciwniczki mieć słabszy dzień. Wszystko do zrobienia ale będzie bardzo ciężko. Sam półfinał to ogromny sukces.

1

@Mario96w oglądał ze mną Igę więc nie jest zachwycony wyrwaniem ze snu ^^

3

Nie ma sensu się kłaść, ubieram buty i idę na spacer xD

0

Teraz pytanie, kłaść się spać czy nie xD

3

Ta ostatnia akcja to jakiś majstersztyk :OOOO

1

Piłka meczowa panowieeee

9

Spokojnie szanowni koledzy, nie podpalajmy się :D

2

Brawooooo :D Jazda jazda

4

Jakbym w takiej temperaturze miała spacerować to pewnie od razu czekałaby mnie karetka. Szacun dla obu pań :D

1

@Mario96w Iga musi zagrać odważniej, trochę dać pobiegać Estonce i powinno być dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?