clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlexDark00 a potem patrzę, że się cieszy a piłka w bramce xD
11
Tak strzelił mocno, że myślałam, że nie trafił :O
0
Dembele gra na poziomie swoich statystyk w tym sezonie
2
De Jong jaka fantastyczna decyzja.
0
@Azi Douglas w ogóle prawie nie grał więc ciężko się czepiać, że grał xD
0
@Pawel13sz że nie grał Douglas.
5
Warta strzela 3 bramki w 7 minut :D
1
@MrPGG dziś go wspominałam z kumplem i prawie płakałam jak mówiliśmy o jego pożegnaniu
0
@Sysia11 zapytaj Cario ;D
1
@Sysia11 idolka @Cariones
0
@dmcteam nie wiem, nikogo nie znam na razie. Same wyjce
0
Eliminacje są gdzie wybierają polskiego reprezentanta na Eurowizję. Ale żenada xD
3
Komentarz usunięty
2
@Kozinho. W Lidlu w ogóle mają dobre lody w porównaniu np do Biedry. Te lidlowe są top
1
@katalonczyk112 nienawidzę tego smaku. W lodach, ciastkach czy gdziekolwiek. :(
1
Jaki jest Wasz top smaków lodów? Moje nr 1 to miętowe, smakują mi każde :D potem czekoladowe i sorbet cytrynowy
0
@robsoNele akurat platyna w Spidermanie jest jedna z najprostszych. Najgorzej chyba było z Sekiro gdzie trzeba było grę przejść 6 razy xD
2
@robsoNele ja mam tak, że jak jakaś gra mega mi się spodoba to chce wycisnąć z Niej max i wiedzieć, że nic więcej nie zostało. :D
12
Marcin Najman powiedział, że wojny nie będzie to nie będzie. Kiedy w końcu to zrozumiecie, ech...
5
@Blanco16 myślisz, że nie ma gorszych od Putina którzy pragną władzy w Rosji?
1
@Barwindg świetne anime. Polecam też s tych krótkich Zankyo no terror
1
@IronSanHybrid mówiłam, że dwójka jest zacna ^^
5
Niby aż tak źle nie gramy, bo stosujemy pressing itd, ale jak ja widzę to podawanie i trzy razy poprawienie piłki na nodze... XD
7
To co, dziś potężny Luuk De Jong wchodzi w 80 minucie i wyjaśnia makaroniarzy?
0
Dziś zdałam sobie sprawę, że wszystkie biografie piłkarzy Barcy, które kolekcjonowałam są nieaktualne. XD żaden piłkarz nie gra już w Barcy, a Xavi został trenerem. Mimo to cały czas stoją razem z książkami o FC Barcelonie. Miałam ochotę wykopać stamtąd biografię Neymara ale jakoś tego nie zrobiłam od 4 lat.
0
@Azi on jest po prostu nieprzydatny na każdej pozycji a nie wszechstronny.
12
@Jakchcesz Sergi Roberto to wszechstronny piłkarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ale specjalnie nie odblokowuje tych umiejętności jak bardzo długi skok. Musi być trochę realistycznie :D
0
@AssisMoreira ja jestem psychofanką From Software. Żałuję tylko, że FS poszedł w stronę Dark Souls a nie Sekiro...
@OnlyBarcelona u mnie DL2, zaraz wpada Elden Ring a na końcu Horizon :D