1

Pograłam w Elden Ring około 6h więc krótkie podsumowanie :D gra jest mega ale czy podobałaby mi się tak bardzo gdybym nie była fanką soulslikeów? Zdecydowanie nie. Gra ma dość wysoki próg wejścia, nie tak jak Sekiro ale jest na pewno trudniejsza od BB czy DSIII. Otwarty świat jest mega ale żałuję, że gra nie poszła bardziej w gameplay Sekiro, który mi osobiście bardziej odpowiadał. O dziwo koń jest bardzo pomocnym rozwiązaniem przy pokonywaniu mapy, jednakże skakanie w ogóle do mnie nie przemawia. xD graficznie? Rok 2017-18 spokojnie, no ale tych gier nie kupuje się dla grafiki. Bossowie z tych co spotkałam pomysłowo zaprojektowano, soundtrack robi klimacik no i pułapki, które potrafią wywalić na drugi koniec mapy gdzie przeciwnicy mają Cię na dwa hity. Jeśli ktoś jest fanem tego typu gier polecam, jeśli się waha bo spodobał mu się klimat ale wcześniej nie grał... Niech poczeka aż cena spadnie, bo już słychać głosy niezadowolenia w związku z poziomem trudności.

0

@kamilos1214 jak uderzy to mamy Fallouta bez odpalania konsoli

1

@AssisMoreira jakiś Ogar w katakumbach mnie załatwił :(

0

@Alex66 raczej po prostu mam wprawę xd nie jest łatwiej

3

Na razie bez żadnego zgonu w Elden Ring, mimo, że było blisko i już jestem po bossie. Ciekawe kiedy padnę pierwszy raz :D

4

Powiem Wam, że Polska to jest dziadowski kraj. Dajemy się dymać na podatkach, rząd jest do bani, patola w rozdawaniu pieniędzy, ludzie podzieleni jak nigdy i ogólnie ostatnio nie jest to zbyt przyjazne miejsce do życia. Jednakże w sytuacji gdzie rozliczy Nas historia, zachowujemy się honorowo i jestem mega dumna.

3

@Ghotti Ty też nie powinieneś mnie prawa głosu, gówniarzu

17

Wstyd mi, że głosowałam na Konfederację. Przepraszam

0

@Transu96 jak walnie w
Warszawę to do Poznania nie doleci nic. No chyba, że wiatr zawieje

12

0:45 a ja czytam o zasięgu bomby atomowej. Nieźle zryta bania...

3

Putinowi zaraz psycha sitting i się skończy babci sranie.

7

@ferdas_rawa a dlaczego ludzie zabijają własne dzieci, rodziców? Albo dlaczego zostawiają psa przywiązanego w lesie? Czemu zabijają niewinnych w atakach terrorystycznych? Ludzie są po****ni i tyle

18

@tomek8756 jakby wszystko w tym kraju funkcjonowało tak jak inPost to byłby super kraj do życia :D

3

@MESSIah16 pewnie przehandlował tę pomoc za jakąś część Ukrainy.

7

@Bobo25 wywalić wszystkich i się nie rozdrabniać. Pozdrawiam

6

Piękne słowa Igi o Ukrainie. Brawo, wspaniały turniej, pokonane 3 klasowe zawodniczki a w finale Estonka zmieciona z planszy. :D

0

Komentarz usunięty

4

Ależ fantastycznie gra Iga, na ten moment najlepsza tenisistka świata :D

0

@Ghotti ja mam dowody na to, że jesteś na diecie a ciągle zamawiasz fastfoody. RIP

5

Zaraz zacznie się mecz Igi w finale w Katarze. Warto trochę odpocząć od wojny i pokibicować naszej tenisistce.

0

@Ghotti ja jestem hejterką Roberto, tylko i wyłącznie :D

0

@Ghotti też jednego, Ciebie :D

33

@tbas lepiej tak niż mieliby się zachować jak Niemcy

13

Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem: brawo Mateusz Morawiecki.

1

Ma ktoś filmik z przemówienia Morawieckiego?

2

@IronSanHybrid zapach napalmu zrzucanego na Putina o poranku. :D

A tak serio polecam Versace Blue Jeans, bardzo mi się podoba

8



4 lata, a ja nadal mam ciary. Mam nadzieję, że powstanie kiedyś film w takim stylu o bohaterach z Ukrainy.

,,Polityka okazuje się ważniejsza niż życie"...

22

@Firestone ...ten jeden wujek na weselu :D

4

@shahman najlepszy i tak był uśmieszek Pedro jak zmarnował setkę. Uwielbiałam go :D

0

I wielu z was myśli - nie moja to sprawa, nie moja dobra są zagrożone, ale powiadam wam, kto na bezprawie pozwala, ten sam bezprawiem będzie dotknięty, prędzej czy później. Bo pleni się ono, jak chwast najgorszy, i jedyna rada to w zarodku wyrwać.

Piotr Kozioł, ,,Ranczo".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?