clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga ale zjazd, oby się obudziła :(
2
@IronSanHybrid akurat w FIFĘ to tak średnio myślę :D ale w jakich horror albo gierkę z widokiem z pierwszej osoby...
@LambiPL myślę, że VR2 jednak przebija i to dużo 1. :D horrory na tym to top, piszczałam jak mała dziewczynka na RE Biohazard.
@Jakchcesz do zabawy spoko, pół godziny na jakiś czas no i jak wpadają znajomi :D aż tak nie męczy, ale dużo ludzi nie może w ogóle tego używać bo potem im słabo
1
@IronSanHybrid
Grafika 4K High Dynamic Range i nawet 120fps1 – dwa ekrany OLED, 4x lepsza jakość niż w VR1.
https://www.playstation.com/pl-pl/ps-vr2/
Tu znalazłam super rozpiskę. Jaram się niesamowicie :D pewnie z 2k będzie trzeba wyłożyć.
5
Sony zaprezentowało VR wersję typowo pod PS5. Wygląda ciekawie, na pewno lepiej niż poprzedniczka. Ciekawe jak z jakością obrazu. Jak pierwsze recenzje będą dobre to chyba się skuszę. :D
https://www.pcworld.pl/news/PlayStation-VR-2-zaprezentowany-Zobacz-jakie-gogle-VR-do-PS5-przygotowalo-Sony,436516.html
@koksik888 @IronSanHybrid @Cariones @Rust_Cohle @Jakchcesz @macio_944 @Ghotti @LambiPL
2
@kubix05 uczyłam się w liceum rosyjskiego. Miałam wybór między rosyjskim i niemieckim, wybrałam rosyjski. W sumie patrząc z perspektywy czasu chyba dobry wybór xD
0
@Jakchcesz no te wysokie budynki są spoko ale najgorzej jak się spadnie to od razu zgon xD biega się mega, szczególnie lubię się droczyć jak jest pościg level 4 i zaczynają Cię gonić takie dopakowane zombie :D wtedy adrenalina, bo jeden błąd i Cię dopadną
3
@Sztywno Ezio Auditore najlepszy protagonista w historii AC, do tego genialny soundtrack i klimacik.
1
@Jakchcesz jestem teraz na misji Audycja czy jakoś tak. W ogóle poleciałam mega z fabułą do przodu, jakoś tak samo z siebie wyszło. xD sprawdziłam, że już dużo nie zostało do końca więc teraz na luziku sobie zwiedzam i robię poboczne. A Ty? :D
1
@Jakchcesz ciekawe czy mi przyślą przed weekendem tę kolekcjonerkę. Mam wątpliwości :|
A w Dying Light 2 też się bawię super :D
46
Szkoda, że La Rambla nie istniała w 39', tylu tu strategów wojennych, że byśmy wyszli bez szwanku z II WŚ. :D
0
@AlexDark00 Asensio to najpiękniejszy mężczyzna na świecie. Szkoda, że goli klatkę piersiową ale i tak top ^^
0
@Sulimo a Twoje miejsce za multikonto jest na banie, elo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle wolę obierać ziemniaki niż siedzieć w okopach.
0
@AdamaTraore bo po co? Byłabym bezużyteczna. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
Mnie to przynajmniej na front nie wyślą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@ranger3120 mi też zdarza się słuchać :D
7
@Bocheno1 gratuluję rodzicom i witamy małego w rodzinie FC Barcelony :D
1
@ranger3120 pamiętam pierwsze takie lepsze głośniki Creative jak brat kupił i subwoofer to właśnie Dr Dre i Manieczki non stop cisnęliśmy. To było dobre 20 lat temu a nadal to pamiętam :D
6
Dr. Dre ,,Still D.R.E" to jeden z najlepszych numerów jaki kiedykolwiek powstał.
6
@Sau_Ron to, że każdy wielki klub miał swoje legendy które były tam latami. Nie trzeba było uaktualnienia po okienku transferowym, bo większość piłkarzy po prostu się nie zmieniała.
9
@Hubsao ego wywalone w kosmos
1
O kur..... xD co to było
1
Dawać Adamę to ostudzi zapędy Nietoperzy :D
4
My tego nie wygramy...
3
Szkoda, że w zasadzie wszystko co wymaga jakichś umiejętności większych niż minimalne u Nas wpada do bramki...
0
Nie ma! Ale fart xD
5
Był aut, no bez jaj...
0
Golazoooooooooo
1
Ferran trik tak samo piękny jak on. ^^
1
Ter Stegen... Ma szczęście, że był spalony. Co za placek.