0

Iga ale zjazd, oby się obudziła :(

2

@IronSanHybrid akurat w FIFĘ to tak średnio myślę :D ale w jakich horror albo gierkę z widokiem z pierwszej osoby...
@LambiPL myślę, że VR2 jednak przebija i to dużo 1. :D horrory na tym to top, piszczałam jak mała dziewczynka na RE Biohazard.
@Jakchcesz do zabawy spoko, pół godziny na jakiś czas no i jak wpadają znajomi :D aż tak nie męczy, ale dużo ludzi nie może w ogóle tego używać bo potem im słabo

1

@IronSanHybrid
Grafika 4K High Dynamic Range i nawet 120fps1 – dwa ekrany OLED, 4x lepsza jakość niż w VR1.

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-vr2/

Tu znalazłam super rozpiskę. Jaram się niesamowicie :D pewnie z 2k będzie trzeba wyłożyć.

5

Sony zaprezentowało VR wersję typowo pod PS5. Wygląda ciekawie, na pewno lepiej niż poprzedniczka. Ciekawe jak z jakością obrazu. Jak pierwsze recenzje będą dobre to chyba się skuszę. :D
https://www.pcworld.pl/news/PlayStation-VR-2-zaprezentowany-Zobacz-jakie-gogle-VR-do-PS5-przygotowalo-Sony,436516.html

@koksik888 @IronSanHybrid @Cariones @Rust_Cohle @Jakchcesz @macio_944 @Ghotti @LambiPL

2

@kubix05 uczyłam się w liceum rosyjskiego. Miałam wybór między rosyjskim i niemieckim, wybrałam rosyjski. W sumie patrząc z perspektywy czasu chyba dobry wybór xD

0

@Jakchcesz no te wysokie budynki są spoko ale najgorzej jak się spadnie to od razu zgon xD biega się mega, szczególnie lubię się droczyć jak jest pościg level 4 i zaczynają Cię gonić takie dopakowane zombie :D wtedy adrenalina, bo jeden błąd i Cię dopadną

3

@Sztywno Ezio Auditore najlepszy protagonista w historii AC, do tego genialny soundtrack i klimacik.

1

@Jakchcesz jestem teraz na misji Audycja czy jakoś tak. W ogóle poleciałam mega z fabułą do przodu, jakoś tak samo z siebie wyszło. xD sprawdziłam, że już dużo nie zostało do końca więc teraz na luziku sobie zwiedzam i robię poboczne. A Ty? :D

1

@Jakchcesz ciekawe czy mi przyślą przed weekendem tę kolekcjonerkę. Mam wątpliwości :|

A w Dying Light 2 też się bawię super :D

46

Szkoda, że La Rambla nie istniała w 39', tylu tu strategów wojennych, że byśmy wyszli bez szwanku z II WŚ. :D

0

@AlexDark00 Asensio to najpiękniejszy mężczyzna na świecie. Szkoda, że goli klatkę piersiową ale i tak top ^^

0

@Sulimo a Twoje miejsce za multikonto jest na banie, elo

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle wolę obierać ziemniaki niż siedzieć w okopach.

0

@AdamaTraore bo po co? Byłabym bezużyteczna. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

Mnie to przynajmniej na front nie wyślą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@ranger3120 mi też zdarza się słuchać :D

7

@Bocheno1 gratuluję rodzicom i witamy małego w rodzinie FC Barcelony :D

1

@ranger3120 pamiętam pierwsze takie lepsze głośniki Creative jak brat kupił i subwoofer to właśnie Dr Dre i Manieczki non stop cisnęliśmy. To było dobre 20 lat temu a nadal to pamiętam :D

6

Dr. Dre ,,Still D.R.E" to jeden z najlepszych numerów jaki kiedykolwiek powstał.

6

@Sau_Ron to, że każdy wielki klub miał swoje legendy które były tam latami. Nie trzeba było uaktualnienia po okienku transferowym, bo większość piłkarzy po prostu się nie zmieniała.

9

@Hubsao ego wywalone w kosmos

1

O kur..... xD co to było

1

Dawać Adamę to ostudzi zapędy Nietoperzy :D

4

My tego nie wygramy...

3

Szkoda, że w zasadzie wszystko co wymaga jakichś umiejętności większych niż minimalne u Nas wpada do bramki...

0

Nie ma! Ale fart xD

5

Był aut, no bez jaj...

0

Golazoooooooooo

1

Ferran trik tak samo piękny jak on. ^^

1

Ter Stegen... Ma szczęście, że był spalony. Co za placek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?