clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Ty też wypowiadasz się jak z bazaru i nikt Cię nie krytykuje, a koszulka spoko bo ma wszywkę z boku i widać, że dobrej jakości
5
Ja się martwię czy mi Elden Ring przyjdzie jutro i czy w weekendzik już popykam, a w kraju obok giną ludzie. W sumie nie docenia się tak na co dzień beztroski w jakiej przyszło nam żyć. Wysokie ceny żywności, głupi rząd, głupia opozycja, Najman i Słownik, jakieś inne bzdurne sytuacje a za progiem wojna :|
0
@macio_944 wygląda super :D no i trykot wydaje się w miarę w porządku. Szkoda, że nie jest czarna :(
3
@FIJI ja dziś kupiłam 6 i jednego już zjadłam. Wolę dmuchać na zimne
0
@MesQueUnClub_87 też chyba wybiorę się do banku :/
0
@D10SLEO na kebaba styknie
0
@macio_944 oszczędności xD
0
Myślicie, że lepiej wypłacić oszczędności z kont bankowych?
6
Putin nie zawaha się zabijać rodaków jak nie tańczą tak jak on zagra, a niektórzy myślą, że będzie miał jakiekolwiek skrupuły w stosunku do Ukraińców którymi gardzi.
6
@Wilczeq a Ty byś oddał życie za kraj?
2
@Arkon przecież ostatnio łysy był u Putina i się przytulali i świetnie bawili. Nic im nie zrobią.
1
@Ojciec5tkidzieci dzięki za oznaczenie :D akurat ta tematyka jest mi bliska :D
1
@FafitFCB to ja ^^
1
Ajax to też frajerzy na razie
2
@lukaszbarca15 gry od From Software nigdy nie są nudne. Mogą nie być dla każdego ale o nudzie nie ma mowy ^^
3
Elden Ring zbiera recenzje na poziomie 10/10. Luty, a Grę Roku chyba już znamy :D
3
Godzina i 2 minuty. Iga ma piłkę meczową :D
1
@tbas tak jak @lukaszbarca15 mówi, Ostapenko :D
1
@tbas z Kasatkiną Iga przecież wygrała 2:0
0
@lukaszbarca15 gorzej z np Sakkari ^^
0
@Huck De Jong nigdzie nie odchodzi.
1
Iga idzie pewnie po zwycięstwo. Mega widać różnicę między dzisiejszym meczem a poprzednim.
1
@adi7adi8 Iga? TOP :D
2
@PatrychoO Canal+ Sport
3
Iga Świątek gra z Kasatkiną. :D
2
@4drian0 dostałam info, że wysłali już mi kolekcjonerkę. :DDDDDD
0
@MesQueUnClub_87 grałeś coś multi? Bo właśnie się zastanawiam nad tym. Ja też się świetnie bawię, jednak ta powtarzalność budynków jest widoczna.
1
@Persyfl czyli człowiek w brzuchu mamy, który ma 24 tygodnie to nie jest dziecko?
Dla mnie zabicie praktycznie wykształconego płodu to morderstwo, tym bardziej, że dzieci rodzą się w tym wieku jako wcześniaki i żyją...
0
@Zoker aborcja we wczesnym stadium ciąży - tak
Aborcja kiedy dzidzia ma pół roku to morderstwo.
0
@gumaz i to nie jedna. XD