0

@FC1899Barca Ty też wypowiadasz się jak z bazaru i nikt Cię nie krytykuje, a koszulka spoko bo ma wszywkę z boku i widać, że dobrej jakości

5

Ja się martwię czy mi Elden Ring przyjdzie jutro i czy w weekendzik już popykam, a w kraju obok giną ludzie. W sumie nie docenia się tak na co dzień beztroski w jakiej przyszło nam żyć. Wysokie ceny żywności, głupi rząd, głupia opozycja, Najman i Słownik, jakieś inne bzdurne sytuacje a za progiem wojna :|

0

@macio_944 wygląda super :D no i trykot wydaje się w miarę w porządku. Szkoda, że nie jest czarna :(

3

@FIJI ja dziś kupiłam 6 i jednego już zjadłam. Wolę dmuchać na zimne

0

@MesQueUnClub_87 też chyba wybiorę się do banku :/

0

@D10SLEO na kebaba styknie

0

@macio_944 oszczędności xD

0

Myślicie, że lepiej wypłacić oszczędności z kont bankowych?

6

Putin nie zawaha się zabijać rodaków jak nie tańczą tak jak on zagra, a niektórzy myślą, że będzie miał jakiekolwiek skrupuły w stosunku do Ukraińców którymi gardzi.

6

@Wilczeq a Ty byś oddał życie za kraj?

2

@Arkon przecież ostatnio łysy był u Putina i się przytulali i świetnie bawili. Nic im nie zrobią.

1

@Ojciec5tkidzieci dzięki za oznaczenie :D akurat ta tematyka jest mi bliska :D

1

@FafitFCB to ja ^^

1

Ajax to też frajerzy na razie

2

@lukaszbarca15 gry od From Software nigdy nie są nudne. Mogą nie być dla każdego ale o nudzie nie ma mowy ^^

3

Elden Ring zbiera recenzje na poziomie 10/10. Luty, a Grę Roku chyba już znamy :D

3

Godzina i 2 minuty. Iga ma piłkę meczową :D

1

@tbas tak jak @lukaszbarca15 mówi, Ostapenko :D

1

@tbas z Kasatkiną Iga przecież wygrała 2:0

0

@lukaszbarca15 gorzej z np Sakkari ^^

0

@Huck De Jong nigdzie nie odchodzi.

1

Iga idzie pewnie po zwycięstwo. Mega widać różnicę między dzisiejszym meczem a poprzednim.

1

@adi7adi8 Iga? TOP :D

2

@PatrychoO Canal+ Sport

3

Iga Świątek gra z Kasatkiną. :D

2

@4drian0 dostałam info, że wysłali już mi kolekcjonerkę. :DDDDDD

0

@MesQueUnClub_87 grałeś coś multi? Bo właśnie się zastanawiam nad tym. Ja też się świetnie bawię, jednak ta powtarzalność budynków jest widoczna.

1

@Persyfl czyli człowiek w brzuchu mamy, który ma 24 tygodnie to nie jest dziecko?

Dla mnie zabicie praktycznie wykształconego płodu to morderstwo, tym bardziej, że dzieci rodzą się w tym wieku jako wcześniaki i żyją...

0

@Zoker aborcja we wczesnym stadium ciąży - tak
Aborcja kiedy dzidzia ma pół roku to morderstwo.

0

@gumaz i to nie jedna. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?