0

@Zoker no to wtedy im zabrać i tyle

0

@kaamil1910 jak zmieni to zabrać

1

@kaamil1910 wolę by pomogli normalnym rodzinom z Ukrainy niż patologii w Polsce co nie pracują i biorą socjale

0

@masq jak chcesz iść w ten świat to polecam na 1 grę Bloodborne, ma najlepszy klimat jest bardziej dynamiczna niż Dark Soulsy i o wiele lepiej się gra moim zdaniem

2

@masq poziom trudności, mega satysfakcja kiedy pokonasz bossa, niesamowity klimat gier i soundtrack. Fabuła, którą odkrywa się kawałek po kawałku, no i kreacja bossów. Żadne RE, Outlasty czy inne horrory, nie przeraziły mnie tak jak Bloodborne w niektórych miejscach. Niektórzy bossowie są tak zaprojektowani, że zanim zaczniesz z nimi walczyć musisz oswoić się w ogóle z ich aparycją. No i powiem Ci, że gry From Software uczą po prostu grania. Po przejściu tyłu pozycji soulslike nie miałam żadnego problemu by przejść Wiedźmina 3 na najwyższym poziomie trudności czy innych zręcznościowych gier. Takie Sekiro np nauczyło mnie dużo cierpliwości w grach, niektórzy jak muszą powtórzyć dany level 5 razy już mają dość, a ja potrafię powtarzać go 20 i nie jestem zrezygnowana. :D Isshin z Sekiro z którym walczyłam 2 tygodnie albo Amygdalla z lochów, z którą miałam kilkadziesiąt prób uczy ,,gejmerskiego" życia :D

1

@marcin62 Garrus, Thane i Wrex najlepsi. :D

2

@MontelQ to zobaczcie komentarze osób na FB z Przemyśla co piszą...

0

@Majkel34 boje się, że rozpęta się Wojna Światowa i będę musiała na końcu uciekać z Polski...

6

Powiem Wam, że coraz bardziej się boję :(

2

@Kondziubarca niby nie wypada się śmiać ale rozwaliło mnie to xD

0

@Dalhi na jestem teraz na południu w zamku. Mapa jest tak ogromna, że mam wrażenie, że każdy robi coś innego xD

0

@LambiPL no to był żart :P

0

@kuz no z konsolą niepoważnie, ale tamta dwie sprawy w pierwszej kolejności bym zabrała

5

@John_Doe psa, PS5 by przekupić straż graniczną by mnie przepuścili i zdjęcie śp. dziadka

90

Odkąd jest wojna na Ukrainie feministki jakoś zaprzestały głoszenia swoich tez, że mężczyźni są zbędni albo, że ich nienawidzą. Hmm.

4

@michal26 na razie zachowują się moim zdaniem wzorowo. Twardo ale nie popadają w skrajności. Tak jak jestem wielką przeciwniczką PiSu, tak teraz nie mam im praktycznie nic do zarzucenia.

4

Mam nadzieję, że UE nie będzie się skupiała na niezawisłych sądach tylko Nam finansowo pomoże... Przecież to będzie jakaś katastrofa gospodarcza za jakiś czas. :(

0

@Jakchcesz dobra, już wszystko czaję ^^

0

@Jakchcesz mam, mam. Po prostu się nie połapałam w pierwszej chwili o co chodzi. :D a te prochy są jednorazowe? Bo nawet nie wiem ^^

0

@gumaz 2h dziennie gdzieś.
@Jakchcesz ja tam żadnych duchów nie mam xD
@WiernyKibic111 skąd masz Czarodzieja do pomocy?

Edit, dobra już wiem o co chodzi z prochami xD

2

@Jakchcesz @Dalhi @Objectivo
Jak Wam idzie z Margitem? Doszliście w ogóle do Niego, a może go pokonaliście? Ja zabieram mu pół życia ale się nie poddaje. :D ogólnie chyba najtrudniejszy pierwszy Boss w historii soulslikeów.

2

@Survier kto wie jakie czasy nadejdą, może jeszcze pojedziesz na Syberię ze swojej lub nie, inicjatywy

2

@D10SLEO Krzychu Stanowski szacun.

1

@IronSanHybrid wywiady, autografy, zaproszenia na eventy... Prawdziwi celebryci e-sportu :D

1

@IronSanHybrid czyli nasza wspaniała drużyna będzie znana nie tylko graczom PS5 ale wszystkich platform. Wybornie :D

5

Orban na początku lutego spotkał się z Putinem i lizali się po jajkach, zapewniając o sojuszu i współpracy. Tak można liczyć na Węgrów, a niektórzy się spuszczali jakimi to oni nie są przyjaciółmi. Może i są, ale na pewno nie za Orbana.

0

@MESSIah16 skoczkowie powinni się zbuntować, ale jak widziałam wypowiedź Kubackiego, że on ma wątpliwości to trochę wstyd...

1

@pawello10 La Rambla najlepsze źródło informacji

9

@MarioVeB! To Ty urządzasz tu publiczną defekację

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?