2

W końcu to nie kibice Barcy mają najbardziej przesrane.

56

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny dla wszystkich dżentelmenów. :D

0

@Kinginiesta w necie pojawiają się różne wersje

0

@msmsms krzyczał do sędziego, że go zabije :D

13

Ciekawe jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte w stosunku do tego Nassera. A nie, zapomniałam, przecież to sędzia go sprowokował. Biedny szejkus.
( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

0

@Janas11224 u mnie jednak Wiedźmin przed trylogią ME ale ME to arcydzieło :D przed Tobą jeszcze trójka, która też jest świetna. ^^ zazdro

2

@koksik2700 ja cały rok jeżdżę rowerem i oszczędzam około 150 zł/miesięcznie na bilecie komunikacji miejskiej. Warto :D

1

@Bobo25 oczywiście, trofea europejskie muszą wrócić do Hiszpanii, tu jest ich miejsce :D

3

PSG to jest dobre w sezonach w Fifie, a boisko ich zweryfikowało

17

Szejk może powypychać im kieszenie sztabkami złota i zamontować diamentowe kible w szatni, ale nikt nie będzie walczył za ten pseudoklubik na boisku. Brawo Real

14

Dobra, 90 minut trzymania kciuki za Real. Czas umyć ręce.

8

PSG sparaliżowane, klocek już w spodniach.

5

Nie sądziłam, że będę się cieszyć, bo Real strzela. XD

1

PSG to frajerzy skończeni, jazda z nimi

0

hahahahahahahahahah lejeeeeeee

0

Hahahahahahahahahahahahahahahah

1

PSG już gen przegrywów się aktywował :D

0

@tristan87 dziękuję. :)

2

Bayern to lubi gwałcić drużyny w LM.

2

Alexisowi odcięło prąd. XD

0

@KapiFCB właśnie teraz mega zwracam na to uwagę, np jak Eren zmienił się w tytana i inni tytani zaczęli go pożerać to Rainer od razu zaproponował, że trzeba go ratować :D tych smaczków jest mnóstwo

0

Wiem, że niektórzy oglądają tutaj anime i wiele razy wymienialiśmy się spostrzeżeniami odnośnie nowych odcinków chociażby Ataku Tytanów. Stwierdziłam, że obejrzę sobie to wszystko od początku przed definitywnym końcem całej serii. Skończyłam pierwszy sezon. To ile tam jest wartości jeśli chodzi o odwagę, przyjaźń i poświęcenie dla wyższego celu to przekracza wszelkie granice. Szczególnie ogląda się to wszystko kiedy właśnie trwa wojna na Ukrainie, jakoś bardziej chwyta za serce ten uniwersalny przekaz. Zaczynam 2 sezon więc początek jazdy, boję się już 3 sezonu i tego ile przerycze odcinków no i 4 na przypomnienie. Uważam, że jeśli Atak Tytanów nie byłby animacją tylko filmem aktorskim na wysokim poziomie z super efektami specjalnymi to dzięki fabule, plot twistom i kreacji bohaterów byłby TOP3 seriali na świecie. (PS. Teraz jest 4 na świecie mimo wystawiania samych niskich ocen przez fanów Breaking Bed). W sumie to naprawdę fenomen jeśli chodzi o seriale ogólnie. Do zakończenia historii jeszcze 3 odcinki i nawet jeśli zakończenie będzie skopane to była to cudowna przygoda przez 9 lat.

1

@Objectivo Sekiro 2 albo Bloodborne 2. Ech, marzenie...

1

@Objectivo jak z Japonii to jaranko max :D

0

@foczkyyyhg ja tak miałam, piłam herbatę z lipy, wypociłam i po 3 dniach było już okej.

1

@tomek8756 dziękuję :D

5

@pawello10 Ezio Auditore nie lubi tego.

3

@Jakchcesz szkoda, że ją zrobili brzydszą bo piękna dziewczyna :D

2

@Bocheno1 wzajemnie :D

0

@Sysia11 no to jeśli zakładając, że regularnie pomagasz dzieciom to empatii Ci nie brakuje, a masz problem z tym, że pomaga się ludziom, którzy potracili wszystko bo ktoś pozrzucał na nich bomby, a ich bliscy giną na wojne. Wybiórcza empatia albo coś tu się nie klei.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?