clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jutro jest taki dzień, że będę śledzić wszystkie komentarze w serwisach społecznościowych, na stronie Realu i posty naszych piłkarzy i napawać się tym zwycięstwem. Uwielbiam takie dni, nie sądziłam, że one tak szybko nadejdą. Dziękuję, Generale!
1
@AdamaTraore Tomek już w portki sra, bo wie, że tej maszyny już nie zatrzyma nikt.
^^
1
@Pawel13sz dziękuję pięknie!
20
Jak ktoś jutro będzie wrzucał jakieś filmiki z naszymi chłopakami i treneiro to oznaczajcie, muszę zobaczyć wszystkie :DDD
0
@Dankhog nieprawda. Są kulturalni kibice i spoko się z nimi gada.
10
Kurs dziś u mnie na 4:0 był 250. Jeden pan, kibic Barcy, który ze mną wierzył wysłał za 1 zł 4:0 i 4:1. Z uśmiechem jutro mu wypłacę ten kuponik.
3
Iga Świątek i Barcelona... Ale mi zrobiliście wieczór.
1
@Bocheno1 nie, mówię o wszystkich kibicach Realu którzy się wymadrzali i wyśmiewali Nas. Tych kulturalnych nie tykam
34
No i madryciarze zamknęli japy przynajmniej na jakiś czas. VAMOSSSS
4
Jazda jazda jazdaaaaaaaaa
0
Ferran piękny mój kochany!!!!
0
Wchodzimy z buta w drugą połowę aż Santiago Bernabeu zapłonie :D
0
Iga wygrywa 1 seta!!! Ależ pięknie się zaczyna ten wieczór. Vamosss
0
@masq łatkę na konsoli? Niestety niemożliwe :D
12
@busquets5 najlepszy porządek będzie jak szejk się wycofa, najlepsi piłkarze odejdą i rozsypie się twór pod nazwą PSG.
0
@Transu96 żałuję, że nie mam ss tych wszystkich postów. :D
0
@Gavinho ja jestem 94' więc pamiętam już doskonale 2002. :D w 2010 wydaje się jakby był niedawno...
0
@Transu96 pamiętam jaki był potem gnój na La Rambli o to xD
0
@Gavinho miałam koszulkę Del Piero i Ronaldo. Piękne czasy :( ja jestem tak stara, że pamiętam jeszcze mundial 2002. XD
0
@masq odkąd sie dowiedziałam, że nie będzie nawet polskich napisów to mi entuzjazm spadł
3
@kewin nie oglądam F1, ale ktokolwiek prócz Hamiltona i będzie okej :D
23
Dziś wygrywa Iga, Barca i Nadal i humor gitówa
0
@WisniaKala nigdy nie grałam magiem w te gry. Ja to topór i tarcza. :)
0
@WisniaKala no, jest dużo ułatwień, to fakt. Myślałam, że poziom trudności będzie wyższy ale i tak czasami tracę nerwy.
@MesQueUnClub_87 porównywalne z NioH.
1
Ależ walka z Radahnem w Elden Ring mi się podobała. Coś innego, mega zaskoczenie :D
0
@Ogorinho1974 dziękuję. No ogólnie torty robi się 2 dni minimum, bo rano upiec biszkopt, przełożyć kremami, całą noc musi stać w rancie i potem dekoracja. Jak ktoś robi z masy cukrowej dekoracje to faktycznie wyjdą 3 dni :D
1
@Jakchcesz wczoraj z Nimi walczyłam więc może stąd taka inspiracja. XD
0
@mat32 z tego co wiem, jest to tort na jakąś imprezę gdzie każdy dostanie po kawałku i tyle :D
32
https://zapodaj.net/aafd8358cbb20.jpg.html
Takie coś udało mi się zrobić. Zamówienie dla koleżanki. W środku: krem mascarpone + śmietanka 30% z malinami, przekładane nutellą.
1
@eydeem w Bloodborne też tak było. Taki urok :D trzymam kciuki!