10

Jutro jest taki dzień, że będę śledzić wszystkie komentarze w serwisach społecznościowych, na stronie Realu i posty naszych piłkarzy i napawać się tym zwycięstwem. Uwielbiam takie dni, nie sądziłam, że one tak szybko nadejdą. Dziękuję, Generale!

1

@AdamaTraore Tomek już w portki sra, bo wie, że tej maszyny już nie zatrzyma nikt.


^^

1

@Pawel13sz dziękuję pięknie!

20

Jak ktoś jutro będzie wrzucał jakieś filmiki z naszymi chłopakami i treneiro to oznaczajcie, muszę zobaczyć wszystkie :DDD

0

@Dankhog nieprawda. Są kulturalni kibice i spoko się z nimi gada.

10

Kurs dziś u mnie na 4:0 był 250. Jeden pan, kibic Barcy, który ze mną wierzył wysłał za 1 zł 4:0 i 4:1. Z uśmiechem jutro mu wypłacę ten kuponik.

3

Iga Świątek i Barcelona... Ale mi zrobiliście wieczór.

1

@Bocheno1 nie, mówię o wszystkich kibicach Realu którzy się wymadrzali i wyśmiewali Nas. Tych kulturalnych nie tykam

34

No i madryciarze zamknęli japy przynajmniej na jakiś czas. VAMOSSSS

4

Jazda jazda jazdaaaaaaaaa

0

Ferran piękny mój kochany!!!!

0

Wchodzimy z buta w drugą połowę aż Santiago Bernabeu zapłonie :D

0

Iga wygrywa 1 seta!!! Ależ pięknie się zaczyna ten wieczór. Vamosss

0

@masq łatkę na konsoli? Niestety niemożliwe :D

12

@busquets5 najlepszy porządek będzie jak szejk się wycofa, najlepsi piłkarze odejdą i rozsypie się twór pod nazwą PSG.

0

@Transu96 żałuję, że nie mam ss tych wszystkich postów. :D

0

@Gavinho ja jestem 94' więc pamiętam już doskonale 2002. :D w 2010 wydaje się jakby był niedawno...

0

@Transu96 pamiętam jaki był potem gnój na La Rambli o to xD

0

@Gavinho miałam koszulkę Del Piero i Ronaldo. Piękne czasy :( ja jestem tak stara, że pamiętam jeszcze mundial 2002. XD

0

@masq odkąd sie dowiedziałam, że nie będzie nawet polskich napisów to mi entuzjazm spadł

3

@kewin nie oglądam F1, ale ktokolwiek prócz Hamiltona i będzie okej :D

23

Dziś wygrywa Iga, Barca i Nadal i humor gitówa

0

@WisniaKala nigdy nie grałam magiem w te gry. Ja to topór i tarcza. :)

0

@WisniaKala no, jest dużo ułatwień, to fakt. Myślałam, że poziom trudności będzie wyższy ale i tak czasami tracę nerwy.
@MesQueUnClub_87 porównywalne z NioH.

1

Ależ walka z Radahnem w Elden Ring mi się podobała. Coś innego, mega zaskoczenie :D

0

@Ogorinho1974 dziękuję. No ogólnie torty robi się 2 dni minimum, bo rano upiec biszkopt, przełożyć kremami, całą noc musi stać w rancie i potem dekoracja. Jak ktoś robi z masy cukrowej dekoracje to faktycznie wyjdą 3 dni :D

1

@Jakchcesz wczoraj z Nimi walczyłam więc może stąd taka inspiracja. XD

0

@mat32 z tego co wiem, jest to tort na jakąś imprezę gdzie każdy dostanie po kawałku i tyle :D

32

https://zapodaj.net/aafd8358cbb20.jpg.html

Takie coś udało mi się zrobić. Zamówienie dla koleżanki. W środku: krem mascarpone + śmietanka 30% z malinami, przekładane nutellą.

1

@eydeem w Bloodborne też tak było. Taki urok :D trzymam kciuki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?