0

@cinero1996 możesz sobie zrobić online, tylko zapytaj czy Wasz ksiądz je zaakceptuje. Podobno większość akceptuje

1

@Bocheno1 ze studiów i trochę dlatego, że interesuje się ogólnie narkotykami ale stricte teoretycznie. :D np jak ususzysz skórkę od banana na kaloryferze to ma ona właściwości halucynogenne. Nigdy nic nie paliłam, nie brałam itd :D nawet marychy nie paliłam więc o czym my mówimy xD
@dniel byłaby jego sprawa gdyby nie dodawał filmików jak nafukany jeździ samochodem i dobrze się bawi. :)

4

@bartekvisca wystarczy zobaczyć jak on się gdzieś pojawia to zawsze ma okulary przeciwsłoneczne (oczywiście to nic nie znaczy) a jak je zdejmie to źrenice szpilkowate. XD

0

@ElTomas ciekawe czy kiedykolwiek to co on powiedział się spełniło tak w 100%, a nie w stylu, że wydarzy się coś złego xD

0

@Edoss organizuje walkę gdzie będzie się bili fake prezydenci Rosji i Ukrainy...

9

Ciekawe czy matka tego cymbała Królikowskiego nadal go będzie bronić. Chłopak całkowicie się odpalił mam wrażenie po śmierci ojca. Chyba pan Paweł jeszcze jakkolwiek na Niego potrafił wpłynąć a teraz... Mam nadzieję, że będzie skończony.

1

@Comfortable_ był chyba film kinowy Dragon Ball ale w niektórych kinach w Polsce. Anime widziałam, więc może na film też się przejdę. :D

6

Koncert Igi Świątek.

6

Iga w finale wygrywa 1 seta z Osaką. Świetny mecz

0

Iga co obroniła... Piłka setowa!!!

0

Iga na razie świetnie.

0

@Piotii16 ja ostatnio musiałam zamawiać z nike.com

0

@takisobiektos a Iga nie miała grać w nocy?

1

Jeszcze żeśmy z grupy nie wyszli, a już odpadliśmy. XD

1

@MesQueUnClub96 Glik schowa do kieszeni Embape

2

Terrorysta z Rosario już trzęsie portkami przed spotkaniem z husarią. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

Leo i Lewy przybijają piątki bo oboje mamy pewny awans po ostatnim meczu. :D

0

Argentyna jessssssst :D

1

@IronSanHybrid Wydało się gdzie się dziś cały dzień szlajałeś :D

1

Oni będą tak długo pokazywać tę ceremonię aż wojna się skończy i wcisną na szybko Rosję.

0

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid to byłoby piękne :D

20

Powinien teraz wyjść Florek Perez, sprzedać mu lapsa jak Will Rockowi, rozerwać koszulę a na klatce piersiowej mieć napisane: SUPERLIGA

1

O, łysy sprzedawczyk. Haaatfu

1

@IronSanHybrid luzik, dziś wieczorem umówieni tak jak mówiliśmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid sorry, że Ci o tym przypomniałam i musisz oglądać ten cyrk. XD

0

Ale ona sprzedaje farmazony.

0

Ja już się złapałam, że ogłosili datę premiery nowego God of War.

XD

2

@eydeem jest lepiej ale przeskoku się nie spodziewaj. Kwestia przyzwyczajenia do tych mechanik. :D ta gra naprawdę jest stara więc trochę trzeba przymknąć oko. Wzywam eksperta @IronSanHybrid

0

@P33ck rola w Kilerze najlepsza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?