clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cinero1996 możesz sobie zrobić online, tylko zapytaj czy Wasz ksiądz je zaakceptuje. Podobno większość akceptuje
1
@Bocheno1 ze studiów i trochę dlatego, że interesuje się ogólnie narkotykami ale stricte teoretycznie. :D np jak ususzysz skórkę od banana na kaloryferze to ma ona właściwości halucynogenne. Nigdy nic nie paliłam, nie brałam itd :D nawet marychy nie paliłam więc o czym my mówimy xD
@dniel byłaby jego sprawa gdyby nie dodawał filmików jak nafukany jeździ samochodem i dobrze się bawi. :)
4
@bartekvisca wystarczy zobaczyć jak on się gdzieś pojawia to zawsze ma okulary przeciwsłoneczne (oczywiście to nic nie znaczy) a jak je zdejmie to źrenice szpilkowate. XD
0
@ElTomas ciekawe czy kiedykolwiek to co on powiedział się spełniło tak w 100%, a nie w stylu, że wydarzy się coś złego xD
0
@Edoss organizuje walkę gdzie będzie się bili fake prezydenci Rosji i Ukrainy...
9
Ciekawe czy matka tego cymbała Królikowskiego nadal go będzie bronić. Chłopak całkowicie się odpalił mam wrażenie po śmierci ojca. Chyba pan Paweł jeszcze jakkolwiek na Niego potrafił wpłynąć a teraz... Mam nadzieję, że będzie skończony.
1
@Comfortable_ był chyba film kinowy Dragon Ball ale w niektórych kinach w Polsce. Anime widziałam, więc może na film też się przejdę. :D
6
Koncert Igi Świątek.
6
Iga w finale wygrywa 1 seta z Osaką. Świetny mecz
0
Iga co obroniła... Piłka setowa!!!
0
Iga na razie świetnie.
0
@Piotii16 ja ostatnio musiałam zamawiać z nike.com
0
@takisobiektos a Iga nie miała grać w nocy?
1
Jeszcze żeśmy z grupy nie wyszli, a już odpadliśmy. XD
1
@MesQueUnClub96 Glik schowa do kieszeni Embape
2
Terrorysta z Rosario już trzęsie portkami przed spotkaniem z husarią. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
Leo i Lewy przybijają piątki bo oboje mamy pewny awans po ostatnim meczu. :D
0
Argentyna jessssssst :D
1
@IronSanHybrid Wydało się gdzie się dziś cały dzień szlajałeś :D
1
Oni będą tak długo pokazywać tę ceremonię aż wojna się skończy i wcisną na szybko Rosję.
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid to byłoby piękne :D
20
Powinien teraz wyjść Florek Perez, sprzedać mu lapsa jak Will Rockowi, rozerwać koszulę a na klatce piersiowej mieć napisane: SUPERLIGA
1
O, łysy sprzedawczyk. Haaatfu
1
@IronSanHybrid luzik, dziś wieczorem umówieni tak jak mówiliśmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid sorry, że Ci o tym przypomniałam i musisz oglądać ten cyrk. XD
0
Ale ona sprzedaje farmazony.
0
Ja już się złapałam, że ogłosili datę premiery nowego God of War.
XD
2
@eydeem jest lepiej ale przeskoku się nie spodziewaj. Kwestia przyzwyczajenia do tych mechanik. :D ta gra naprawdę jest stara więc trochę trzeba przymknąć oko. Wzywam eksperta @IronSanHybrid
0
@P33ck rola w Kilerze najlepsza :D