clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj 4 karnego, jedziemy na rekord
0
3 karne, 1 zasłużony xD
1
Czy to jest jakiś żart?
1
Od kilku lat nasi młodzi zawodnicy to się kręcili gdzieś po wypożyczeniach, a tu takie perełki. Serce się cieszy
0
I tak uważam, że Dembele nie powinien tutaj więcej grać.
1
@Jakchcesz :D czuje presje i od razu się poprawił
0
@Ghotti no psycha mu sitting i w końcu wyjął, proste
0
Nie pamiętam kiedy Ter Stegen wyjął karnego więc widziałam, że tak będzie xD
17
Ale mu się noga wygięła :O
1
@MesQueUnClub_87 biały (z zestawu) mam gorszy a kupiony osobno różowy lepszy. Coś w tym jest bo faktycznie odrobinę inaczej się gra :D
5
@MesQueUnClub_87 patrząc na grę @IronSanHybrid mam wrażenie, że on dostał cegłówkę zamiast dualsense
2
Spotkałam sąsiada na spacerze i mówi do mnie, że nie rozumie tych wszystkich ludzi bo w Polsce wszystkim się dobrze żyje. O wiele lepiej niż w Niemczech.
XD nawet nie skomentowałam i poszłam bez słowa
1
@ranger3120 zdejmij koszulkę jak strzelisz bramkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Sulimo jak nie masz mega wysokiej temperatury to nie zbijaj
1
Ale ten nowy Horizon na PS5 wygląda przepięknie. Trochę żałuję, że wybrałam Dying Light 2 zamiast poczekać na Horizona jako grę do odsapnięcia od Elden Ring. Pierwsze kilka minut, a już robi ogromne wrażenie. :D
12
Świeży chleb z chrupiącą skórką ze smalcem i ogórkiem? TOP TOPÓW
1
@IronSanHybrid mam tylko kanały sportowe ;(
@Dankhog dziękuję już poprawiam
1
Tymczasem czasem ja w robocie, jak inni oglądają HP.
( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
0
@Ali3231 nie no, Depay to jest ciacho. Razem z Ferranem moje TOPy. :D
8
@vangoor kopa w dupę jeszcze powinna dość ze schodów :D
0
Ale lipa. Nieźle, nieźle
6
Fajni Ci eksperci... Podłancza się, zamiast podłącza. Uszy bolą.
2
@Fido66 można na dwie osoby
0
@michal2007 jutro też się będzie działo, dziś tylko przedsprzedaż :D
0
Bilety na Męskie Granie w przedsprzedaży rozeszły się jak ciepłe bułeczki. :D We współpracy z przyjaciółką udało się Nam kupić dwa, ale minutę po 12 już były wyprzedane i nie dało się wejść. Całe allegro padło xD ktoś się czaił?
1
@Objectivo @IronSanHybrid ostatnio Ci o tym mówiłam xD
3
Nie ma zespołu obecnie na świecie, z którym Barca nie mogłaby rywalizować a nawet mieć szansę na zwycięstwo.
0
Ale mają sytuacje xD
0
Nojaaa XD co on zrobił
1
@kamilop chyba nie da rady :( moje marzenie to Ralph Kaminski + Kasia Nosowska, wtedy mogę umierać