0

Dawaj 4 karnego, jedziemy na rekord

0

3 karne, 1 zasłużony xD

1

Czy to jest jakiś żart?

1

Od kilku lat nasi młodzi zawodnicy to się kręcili gdzieś po wypożyczeniach, a tu takie perełki. Serce się cieszy

0

I tak uważam, że Dembele nie powinien tutaj więcej grać.

1

@Jakchcesz :D czuje presje i od razu się poprawił

0

@Ghotti no psycha mu sitting i w końcu wyjął, proste

0

Nie pamiętam kiedy Ter Stegen wyjął karnego więc widziałam, że tak będzie xD

17

Ale mu się noga wygięła :O

1

@MesQueUnClub_87 biały (z zestawu) mam gorszy a kupiony osobno różowy lepszy. Coś w tym jest bo faktycznie odrobinę inaczej się gra :D

5

@MesQueUnClub_87 patrząc na grę @IronSanHybrid mam wrażenie, że on dostał cegłówkę zamiast dualsense

2

Spotkałam sąsiada na spacerze i mówi do mnie, że nie rozumie tych wszystkich ludzi bo w Polsce wszystkim się dobrze żyje. O wiele lepiej niż w Niemczech.

XD nawet nie skomentowałam i poszłam bez słowa

1

@ranger3120 zdejmij koszulkę jak strzelisz bramkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Sulimo jak nie masz mega wysokiej temperatury to nie zbijaj

1

Ale ten nowy Horizon na PS5 wygląda przepięknie. Trochę żałuję, że wybrałam Dying Light 2 zamiast poczekać na Horizona jako grę do odsapnięcia od Elden Ring. Pierwsze kilka minut, a już robi ogromne wrażenie. :D

12

Świeży chleb z chrupiącą skórką ze smalcem i ogórkiem? TOP TOPÓW

1

@IronSanHybrid mam tylko kanały sportowe ;(
@Dankhog dziękuję już poprawiam

1

Tymczasem czasem ja w robocie, jak inni oglądają HP.
( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

0

@Ali3231 nie no, Depay to jest ciacho. Razem z Ferranem moje TOPy. :D

8

@vangoor kopa w dupę jeszcze powinna dość ze schodów :D

0

Ale lipa. Nieźle, nieźle

6

Fajni Ci eksperci... Podłancza się, zamiast podłącza. Uszy bolą.

2

@Fido66 można na dwie osoby

0

@michal2007 jutro też się będzie działo, dziś tylko przedsprzedaż :D

0

Bilety na Męskie Granie w przedsprzedaży rozeszły się jak ciepłe bułeczki. :D We współpracy z przyjaciółką udało się Nam kupić dwa, ale minutę po 12 już były wyprzedane i nie dało się wejść. Całe allegro padło xD ktoś się czaił?

1

@Objectivo @IronSanHybrid ostatnio Ci o tym mówiłam xD

3

Nie ma zespołu obecnie na świecie, z którym Barca nie mogłaby rywalizować a nawet mieć szansę na zwycięstwo.

0

Ale mają sytuacje xD

0

Nojaaa XD co on zrobił

1

@kamilop chyba nie da rady :( moje marzenie to Ralph Kaminski + Kasia Nosowska, wtedy mogę umierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?