0

@GeneralXavi jak któryś będzie umiał kopnąć piłkę to dostanie. :D

5

Może jak w Polsce będzie 20 milionów Ukraińców to uzbieramy 11-stu, którzy potrafią podać sobie piłkę?

0

@MesQueUnClub_87 oby tak było, bo inaczej lipa.
@4drian0 mam nadzieję :D
@bartekvisca nie wiem właśnie, chyba nadal jesteśmy dla Sony krajem drugiej kategorii. :(

1

@4drian0 podobno ta najdroższa będzie dostępna tylko w krajach gdzie było PS Now. Czyli nie u Nas. XD

0

@Objectivo w Polsce nie będzie dostępna ta najdroższa wersja (XD) a tak to powinno wszystko być. Ta pośrednia za około 400 zł/rocznie wydaje się najlepsza. Pożyjemy zobaczymy ale bez szału.

1

@IronSanHybrid trzeba sobie jakoś radzić. :D

0

@Isso89 u mnie klienci tak mówią i się przyjęło :D

5

Ponad 3 zł kurs na Szwecję.

:D

0

@HarveySpecter do usług :D

1

@HarveySpecter jak nie masz kompletnie pomysłu to bon podarunkowy do Rossmanna będzie spoko, wtedy sobie kupi co chce ale to po najniższej linii oporu. Tak naprawdę z perfumami czy biżuterią ciężko trafić, więc może jakieś bilety na koncert? Wspólne wyjście do parku trampolin a potem jakieś dobre żarełko? Tak naprawdę zależy co lubi, ale właśnie fajne są prezenty których się nie zapomina. Park linowy, koncert, może jakiś voucher do kosmetyczki na paznokcie jeśli lubi sobie robić.

0

@Corr ja wzywałam pogotowie i od razu zastrzyk rozkurczowy w dupala. Przeszło od razu, potem pamiętam miałam robione testy i leki na receptę Ventolin czy jakoś tak

3

@MesQueUnClub_87 aż włosy stają dęba...

42

Żona Willa pewnie od rana włosy z głowy rwie myśląc o tym co mąż narobił...

4

@obaster jest takie powiedzenie, że pies złamie Ci serce tylko raz - kiedy jego własne przestanie bić. Zgadzam się w 100%...

0

@Dieselzor jak byłam dzieckiem właśnie po pyleniu miałam atak w nocy, że gardło mi się zacisnęło i od razu szpital, bo nie mogłam oddychać. Od tego czasu minęło z 18 lat i tak cyklicznie co jakiś czas mnie bierze. :|

1

@Bykunn u mnie jest tak, że jeden rok mam uczulenie a następny nie. XD więc sama nie wiem

15

Pozdrawiam wszystkich alergików, którzy są uczuleni na wszelkie pyłki. U mnie już się zaczęła jazda...

59

Ten kto wymyślił przerwy reprezentacyjne akurat jak Barca gra taki TOP, nie ma serca...

1

@maniak33333 Atak Tytanów najlepsze :D

1

@michal26 całe szczęście, że krecz bo kupony by poleciały :D

2

@macio_944 uwielbiam tę grę. :D

3

@MarioVeB! Tak jak Ty królem La Rambli

XD

5

@RomanHoffer Stoch mimo sukcesów większych niż Małysz nigdy nie będzie królem tego sportu w Polsce tak jak Adam.

3

Iga Świątek oficjalnie pierwszą rakietą świata w rankingu WTA. Ale mi się buzia cieszy :D

2

@mcsarna dbpolska.net

2

Myślicie, że Xavi dla Was zawsze będzie piłkarzem Barcy czy trenerem? Dla mnie zdecydowanie piłkarzem. Tak jak np Koemana nie oglądałam ,,na żywo", tak Generał zawsze będzie dla mnie panem piłkarzem, który został trenerem.

0

@masq Pedri wie co dobre. :D

0

@MesQueUnClub96 ale kłamiesz, nie wstyd Ci?

2

@Jakchcesz zgadzam się. Zawsze patrzę czy są jakieś półki w połowie by skoczyć :D w ER jest ich mnóstwo przy windach

0

@IronSanHybrid mi też zakończenie się podobało, chciałabym nową grę w Shepardem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?