0

@MesQueUnClub_87 prawda jest taka, że Genichiro to taka próba. Jak go pokonasz to przejdziesz grę, bo będziesz miał opanowane techniki zarówno ataku jak i parowania. :D taki test, na którym większość graczy odpuszcza. Polecam wrócić, poćwiczyć i w końcu padnie :) naucz się jego ruchów, ja walczylam z Nim nie nastawiając się początkowo w ogóle na zwycięstwo tylko po to by wyczuć jego ruchy i nauczyć się ich na pamięć. XD
@Objectivo sam dodatek do Bloodborne prócz właśnie bossów nie jest taki trudny. :D a sam Laurence jest bossem opcjonalnym ^^ ale potrzebowałam trofki z pokonania go bo bym nie odpuściła

0

@Objectivo oj tak, Orphan też jest w dodatku i to na końcu. Ma taki kostur jakby i ogromny zasięg, no i jest bardzo szybki. Też się męczyłam xD
@Jakchcesz nie :D
@MesQueUnClub_87 rozczaruje Cię, Genishiro miał 3 życia. Jak zabrałeś mu dwa, to zrywał z siebie szaty, skakał i rzucał w Ciebie błyskawicami. XD to ,,dodatkowe" było mega frustrujące

1

@Objectivo u mnie właśnie Ludwig padł za 2 razem i byłam w szoku, ale właśnie Laurence mi napsuł nieźle krwi, szczególnie w 2 formie kiedy rzyga tą lawą :| no i oczywiście Isshin z Sekiro, ech.

3

@MesQueUnClub_87 moim zdaniem Demon's Souls jest łatwiejsze, trudniej się zgubić, mniej bossów ale Elden Ring jest lepsze. No i jak będziesz potrzebował pomocy to w Elden Ring będzie łatwiej znaleźć pomoc, bo dużo osób obecnie w to gra. Jest dużo ,,pomocy", możesz wzywać innych graczy, NPC, przyzywać duchy które Ci pomogą.
@Jakchcesz Najtrudniejszy boss od From Software to moim zdaniem Boss z dodatku Bloodborne, Laurence. :D
Ach, Bloodborne... Co za gra. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

Co to za klub, co to za miejsce? Ja dobrze nie pamiętam, to tak się przedstawia...

Sentymencik. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@P33ck Queen, The Doors, The Rolling Stones. Ale czy to typowo rock? Bywa różnie z tym :D

1

@Medium no widzisz a w moim kręgu znajomych w Poznaniu mówimy częściej blady róż :D ale fakt, pudrowy jest prawidłowo
@Joe_Pesci ja chciałabym kiedyś mieć buty Jordan ale ładnych damskich jeszcze nie widziałam. Może się kiedyś doczekam takiego modelu i sobie sprawię. Flyknity też spoko, właśnie na lato

0

@barcelonista80 oj nie, za cienka podeszwa dla mnie :)

0

@Medium no ja sobie kupiłam blady róż i drugie całe białe z małym fragmentem panterki ^^

0

@Medium ja mam high od 4 lat, styl retro, wcześniej miałam zwykle białe a teraz zamówiłam dwie pary Air Force Pixel. Jaram się ale ten model występuje tylko w damskich numerach więc panowie z nogą większa niż 44 bodajże nie kupią :D

4

Nike Air Force to jedne z najlepszych modeli butów od lat.

1

@FafitFCB jeszcze powinno być, że ktoś się uderza i nagle zatrucie/krwawienie/zamrożenie na raz i umierasz. XD albo ten ,,szał", jak mi to głowę poryło

0

@Kvothe07 ja mam to samo, co chwila nowe lokacje i mam takie ,,wow" :D

0

@Objectivo 3 zakończenia są, więc 3 razy trzeba przejść ^^

1

@Kvothe07 ja sobie dawkuje, zwiedzam świat, obserwuje otoczenie, poznaje nowych bossów. ,,Utknęłam" z własnej woli po 2 bossie, trzeciego na razie nie szukam :D mam zamiar wbić platynę więc chce poznać każdą ścieżkę na mapie, każde ukryte przejście.

9

@LS pressing po stracie piłki i to, że wszyscy biegają bez wyjątku.

2

@ObiektywnyKibic121 wyjdzie w tym roku, studio to potwierdziło na 100%

0

@IronSanHybrid to kupiłeś tę wersję za 42 zł czy online za friko?

1

@Alex66 no, wolę pograć w exy niż w te wszystkie gry z gamepassa.

1

@Alex66 wolę dopłacać i mieć w co grać niż płacić za Game passa i nie mieć gier. Co z tego, że Xbox ulepsza swoje gry za free jak nie ma tych gier praktycznie wcale?

0

@barcowy1899 no AlE GamePass!!1!1!1 xD

1

@Objectivo biorę na premierę, nie ma co :)

1

5

@AllBundy Koeman. W końcu będzie miał piłkarzy na poziomie i rozwali wszystkich. ^^

8

@Gaucho obecnie tak, ale w wieku naszego Dembele był top3 piłkarzy na świecie, a Bombel nawet w topce Barcy nie jest.

5

Dembele rozegrał dla Barcelony 136 meczów. Strzelił 32 bramki i zaliczył 26 asyst. W 4,5 sezonu. XD niektórzy powinni się obudzić, ten chłopak miał już swoją szansę, teraz niech idzie tam gdzie spełnią jego chore wymagania finansowe. Dla porównania Neymar: 186 meczów, 105 bramek i 76 asyst. Wiem, że nie ta skala talentu ale zwyczajnie Dembele w Barcy się nie sprawdził i nie ma sensu czekać aż odpali na dłuższy okres, bo prędzej się połamie.

1

@Firestone powinien i tak oglądać mecze z trybun, więc niech się cieszy, że może pokopać piłeczkę z naszymi chłopakami.

3

Bombele i tak ma wylot. Bardzo dobrze.

4

Riki Picz więc po meczu.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?