clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gavinho zawsze możesz wziąć cywilny...
0
@Antimadridista_WR ja w Odyssey wbiłam platynę a Valhalle ledwo ukończyłam, a mam Gold Edition, więc dodatki mam w pakiecie :/
2
@Rust_Cohle Valhalla najsłabsza z trylogii i grałam na siłę. Origins i Odyssey o wiele lepszy klimat
1
@IronSanHybrid ten dodatek co Ci mówiłam jest świetny ^^ złapie Cię sentyment
11
@Zoker ,,pruć tego znam język ukraiński". XD dobrze, że chociaż ukraiński bo z polskim średnio
6
@Mow_mi_Douglas zgadzam się, ktoś kto nie chce walczyć przymuszony i tak narobi w portki jak będzie celował do kogokolwiek i tylko odda życie na darmo.
3
@Kitek1640 długie skarpetki cringe? Fajnie się tam bawicie.
0
@Cvzx ziarenko prawdy w tym jest ^^ ale staram się być obiektywna
@MarioVeB! A co, Vini nie poprawił wykończenia?
21
Real też miał taki problem z Vinim jak my z Ferranem, że dochodził do sytuacji a je marnował. Byli cierpliwi i teraz mają skrzydłowego z dobrym wykończeniem. U Nas z Ferranem będzie tam samo
2
Wymęczone ale ważne, że 3 punkty. :D
1
@eydeem placek tortilla smarujesz serkiem typu Almette, do tego ogórek, szynka, papryka, pomidor czy co tam lubisz, zwijasz w rulon i tniesz na paski
0
@FC1899Barca każdy jeden w pojedynkę by nic nie zrobił, a tak to psychologia tłumu i jest tragedia. Najłatwiej kogoś skopać w grupie. Zwierzęta.
1
@Jakchcesz ja wczoraj weszłam do podziemnego miasta i kopara mi opadła :D
1
@tomek8756 sto lat, Tomek
1
@LambiPL ja wbiłam platynę i wszystkie trofki z dodatku. Multi też spoko. ^^ z @OnlyBarcelona graliśmy
1
@LambiPL ja też. Dodatek bardzo mi się podobał ale chętnie bym wróciła do przygód Jina. Tym bardziej, że materiału na grę jest mnóstwo. :)
12
@AdamaTraore covid
1
@Jakchcesz @WiernyKibic111 @Dalhi Godrick to chory typ.
0
Komentarz usunięty
1
@Ghotti zamknij jape Marcin xD
@macio_944 oby, bo już trochę sram pod siebie
0
@macio_944 teraz, ale kto wie co będzie zaraz? Zbombardują elektrownię atomową i powiedzą, że to Ukraińcy...
0
Ruscy ostrzeliwują elektrownie atomowe. Cudownie k*rwa, cudownie.
8
Jak Donald Tusk chwali Dudę i Matiego, to wiedz, że coś się dzieje.
0
@Janas11224 a wszyscy przeżyli 2 część u Ciebie?
0
@Janas11224 Mass Effect? Top :D 3 część najbardziej podniosła i patetyczna
0
@Dalhi ja nie przyzywam nigdy sojuszników :D ale gratuluję i tak! Ja mu zabieram połowę życia, ale teraz nabijam levele i myślę, że go rozwalę ^^
2
@LS dorzucam kod na 5 hot wings do KFC
0
@Ronnie1992 mój typ to Asensio, handluj z tym :D
2
@Gavinho niech się ogoli na łyso i zapuści zarost jeśli ma.
2
@Cariones wiedziałam, że skądś kojarzę ten strzał... ^^