1

@Gavinho zawsze możesz wziąć cywilny...

0

@Antimadridista_WR ja w Odyssey wbiłam platynę a Valhalle ledwo ukończyłam, a mam Gold Edition, więc dodatki mam w pakiecie :/

2

@Rust_Cohle Valhalla najsłabsza z trylogii i grałam na siłę. Origins i Odyssey o wiele lepszy klimat

1

@IronSanHybrid ten dodatek co Ci mówiłam jest świetny ^^ złapie Cię sentyment

11

@Zoker ,,pruć tego znam język ukraiński". XD dobrze, że chociaż ukraiński bo z polskim średnio

6

@Mow_mi_Douglas zgadzam się, ktoś kto nie chce walczyć przymuszony i tak narobi w portki jak będzie celował do kogokolwiek i tylko odda życie na darmo.

3

@Kitek1640 długie skarpetki cringe? Fajnie się tam bawicie.

0

@Cvzx ziarenko prawdy w tym jest ^^ ale staram się być obiektywna
@MarioVeB! A co, Vini nie poprawił wykończenia?

21

Real też miał taki problem z Vinim jak my z Ferranem, że dochodził do sytuacji a je marnował. Byli cierpliwi i teraz mają skrzydłowego z dobrym wykończeniem. U Nas z Ferranem będzie tam samo

2

Wymęczone ale ważne, że 3 punkty. :D

1

@eydeem placek tortilla smarujesz serkiem typu Almette, do tego ogórek, szynka, papryka, pomidor czy co tam lubisz, zwijasz w rulon i tniesz na paski

0

@FC1899Barca każdy jeden w pojedynkę by nic nie zrobił, a tak to psychologia tłumu i jest tragedia. Najłatwiej kogoś skopać w grupie. Zwierzęta.

1

@Jakchcesz ja wczoraj weszłam do podziemnego miasta i kopara mi opadła :D

1

@tomek8756 sto lat, Tomek

1

@LambiPL ja wbiłam platynę i wszystkie trofki z dodatku. Multi też spoko. ^^ z @OnlyBarcelona graliśmy

1

@LambiPL ja też. Dodatek bardzo mi się podobał ale chętnie bym wróciła do przygód Jina. Tym bardziej, że materiału na grę jest mnóstwo. :)

12

@AdamaTraore covid

1

@Jakchcesz @WiernyKibic111 @Dalhi Godrick to chory typ.

0

Komentarz usunięty

1

@Ghotti zamknij jape Marcin xD
@macio_944 oby, bo już trochę sram pod siebie

0

@macio_944 teraz, ale kto wie co będzie zaraz? Zbombardują elektrownię atomową i powiedzą, że to Ukraińcy...

0

Ruscy ostrzeliwują elektrownie atomowe. Cudownie k*rwa, cudownie.

8

Jak Donald Tusk chwali Dudę i Matiego, to wiedz, że coś się dzieje.

0

@Janas11224 a wszyscy przeżyli 2 część u Ciebie?

0

@Janas11224 Mass Effect? Top :D 3 część najbardziej podniosła i patetyczna

0

@Dalhi ja nie przyzywam nigdy sojuszników :D ale gratuluję i tak! Ja mu zabieram połowę życia, ale teraz nabijam levele i myślę, że go rozwalę ^^

2

@LS dorzucam kod na 5 hot wings do KFC

0

@Ronnie1992 mój typ to Asensio, handluj z tym :D

2

@Gavinho niech się ogoli na łyso i zapuści zarost jeśli ma.

2

@Cariones wiedziałam, że skądś kojarzę ten strzał... ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?