25

@Kgorecki2500 w szkole WF powinien być codziennie

2

@DonMatteo901 WF to był jeden z moich ulubionych przedmiotów. Szczególnie jak graliśmy na WF w siatkowkę, a z racji tego, że trenowałam ten sport to graliśmy zawsze z wuefistą, który był jednocześnie moim trenerem w przeciwnych drużynach, a reszta stała i próbowała coś robić.

0

@msmsms wypalenie zawodowe + pewnie chce się skupić na rodzinie, ma brać ślub i pewnie chce dzidziusia

0

@semafor pierwszym strategicznym miejscem są Krzesiny pod Poznaniem. 10 km ode mnie, dziękuję za uwage, było miło Was poznać

1

@macio_944 trzeba zarabiać na Wiedźmina 4 edycję kolekcjonerską.

2

@taris Skarby, Skamieniali i cała płyta Na Legalu

1

@masq nie mam insta xD

0

@macio_944 nie gram w gry, tylko ciężko pracuje! :D

1

@Barcanajlepszyteam skończy się, oni teraz grają o wygrane wybory parlamentarne. Te płomienne przemowy polskich bohaterów z PiSu będą puszczane 24/7 kilka dni przed wyborami

4

PiS szczeka by pokazać na arenie międzynarodowej jacy to jesteśmy bohaterscy. Bez USA i Wielkiej Brytanii nie będzie żadnej interwencji NATO ale w TVP sprzeda się pasek, że PiS walczy o wolną Ukrainę.

6

@pluszek first time?

0

@trolownik ta, dla brata.

0

@AduŚ07 na mistrza Francji akurat styknie. XD

1

@eydeem Elden Ring jest z tego wszystkiego najprostsze i jak DS3 przeszedłeś to z tym nie będziesz mieć problemu. Bierz Sekiro :D

1

@eydeem Sekiro polecam max. Jestem ogromną fanką tej produkcji, ale ciężko będzie Ci się przestawić :D

1

@eydeem Frieda zdecydowanie najtrudniejsza. :D ulubiona walka to Stróże Otchłani, melodia jaka towarzyszyła temu pojedynkowi do teraz gra u mnie na słuchawkach. Zdecydowanie mój ulubiony boss.

Teraz czas na Sekiro? ^^

12

Już z 10 osób napisało do mnie o tym, że będzie nowy Wiedźmin. Powiem tak - JARAŃSKOOOOO

1

@ronni37 polecam baaardzo. Jest łatwiejsza od przeciętnych soulsów, bo masz dużo pomocników.

3

@macio_944 zgadzam się. 94' to najlepszy rocznik. :D

6

@Jakchcesz zgadzam się, bałam się, że właśnie ,,kolegom" Xaviego zabraknie motywacji a tu proszę...

25

To jak Xavi odzyskał Busiego to jakiś sen. Gościu przez 3 sezony był cieniem samego siebie z małymi przebłyskami, a teraz robi co chce na boisku. Sztanga? Top

35



Ten Alves ;( wspaniałe obrazki

1

Barca ma przed sobą teraz ogromną szansę by wrócić do wielkiego grania. Mam nadzieję, że tego nie zmarnujemy jakimiś transferami za grube siano które znów nas rozwalą finansowo. :(

1

@marcin62 ja miałam ciśnienie z 300 przy 4 bramce, odpalilam się max

1

@agaFCB @Rust_Cohle ja tam lubię spanko. :D
@marcin62 no ja codziennie 8h bo inaczej nie umiem funkcjonować.

6

@agaFCB normalnie śpię 8 minimum

16

Spałam może z 6h a mam tyle energii, że to nieprawdopodobne. :D co sportowa radość robi z człowiekiem. Smacznej kawusi, cules!!!

8

12

Jakbyście się zastanawiali to cieszynka Obamy nawiązuje do anime Dragon Ball, którego nasz piłkarz jest wielkim fanem. :D
https://zapodaj.net/92e8db6421af0.jpg.html

0

@Colon napisałabym coś rasistowskiego o Vinim ale dostałabym bana więc się wstrzymam. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?