clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Kgorecki2500 w szkole WF powinien być codziennie
2
@DonMatteo901 WF to był jeden z moich ulubionych przedmiotów. Szczególnie jak graliśmy na WF w siatkowkę, a z racji tego, że trenowałam ten sport to graliśmy zawsze z wuefistą, który był jednocześnie moim trenerem w przeciwnych drużynach, a reszta stała i próbowała coś robić.
0
@msmsms wypalenie zawodowe + pewnie chce się skupić na rodzinie, ma brać ślub i pewnie chce dzidziusia
0
@semafor pierwszym strategicznym miejscem są Krzesiny pod Poznaniem. 10 km ode mnie, dziękuję za uwage, było miło Was poznać
1
@macio_944 trzeba zarabiać na Wiedźmina 4 edycję kolekcjonerską.
2
@taris Skarby, Skamieniali i cała płyta Na Legalu
1
@masq nie mam insta xD
0
@macio_944 nie gram w gry, tylko ciężko pracuje! :D
1
@Barcanajlepszyteam skończy się, oni teraz grają o wygrane wybory parlamentarne. Te płomienne przemowy polskich bohaterów z PiSu będą puszczane 24/7 kilka dni przed wyborami
4
PiS szczeka by pokazać na arenie międzynarodowej jacy to jesteśmy bohaterscy. Bez USA i Wielkiej Brytanii nie będzie żadnej interwencji NATO ale w TVP sprzeda się pasek, że PiS walczy o wolną Ukrainę.
6
@pluszek first time?
0
@trolownik ta, dla brata.
0
@AduŚ07 na mistrza Francji akurat styknie. XD
1
@eydeem Elden Ring jest z tego wszystkiego najprostsze i jak DS3 przeszedłeś to z tym nie będziesz mieć problemu. Bierz Sekiro :D
1
@eydeem Sekiro polecam max. Jestem ogromną fanką tej produkcji, ale ciężko będzie Ci się przestawić :D
1
@eydeem Frieda zdecydowanie najtrudniejsza. :D ulubiona walka to Stróże Otchłani, melodia jaka towarzyszyła temu pojedynkowi do teraz gra u mnie na słuchawkach. Zdecydowanie mój ulubiony boss.
Teraz czas na Sekiro? ^^
12
Już z 10 osób napisało do mnie o tym, że będzie nowy Wiedźmin. Powiem tak - JARAŃSKOOOOO
1
@ronni37 polecam baaardzo. Jest łatwiejsza od przeciętnych soulsów, bo masz dużo pomocników.
3
@macio_944 zgadzam się. 94' to najlepszy rocznik. :D
6
@Jakchcesz zgadzam się, bałam się, że właśnie ,,kolegom" Xaviego zabraknie motywacji a tu proszę...
25
To jak Xavi odzyskał Busiego to jakiś sen. Gościu przez 3 sezony był cieniem samego siebie z małymi przebłyskami, a teraz robi co chce na boisku. Sztanga? Top
35
Ten Alves ;( wspaniałe obrazki
1
Barca ma przed sobą teraz ogromną szansę by wrócić do wielkiego grania. Mam nadzieję, że tego nie zmarnujemy jakimiś transferami za grube siano które znów nas rozwalą finansowo. :(
1
@marcin62 ja miałam ciśnienie z 300 przy 4 bramce, odpalilam się max
1
@agaFCB @Rust_Cohle ja tam lubię spanko. :D
@marcin62 no ja codziennie 8h bo inaczej nie umiem funkcjonować.
6
@agaFCB normalnie śpię 8 minimum
16
Spałam może z 6h a mam tyle energii, że to nieprawdopodobne. :D co sportowa radość robi z człowiekiem. Smacznej kawusi, cules!!!
8
Kibice Realu po meczu:
https://zapodaj.net/1e497078eddbd.jpg.html
12
Jakbyście się zastanawiali to cieszynka Obamy nawiązuje do anime Dragon Ball, którego nasz piłkarz jest wielkim fanem. :D
https://zapodaj.net/92e8db6421af0.jpg.html
0
@Colon napisałabym coś rasistowskiego o Vinim ale dostałabym bana więc się wstrzymam. :D