0

@Hubsao przecież Rosja tylko broni się przed faszystami, a on pisze o mordowaniu cywili. Zaraz go putinowskie pieski uciszą, bo pisze niewygodne rzeczy

3

Jutro o 12:00 rusza sprzedaż biletów na Męskie Granie 2022. :D nie ma jeszcze artystów, ,,głównej" piosenki ale są daty i miasta. Trzeba kupować w ciemno. Co ciekawe, koncerty będą dwudniowe - łącznie 16 koncertów. Bilet jednodniowy 199 zł a dwudniowy 360 zł. Kogo obstawiacie, że wystąpi? Mam nadzieję, że Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, może Sanah albo Mery Spolsky. :D

6

@GeneralXavi myślisz, że oni obciążą za to rząd? Wszyscy będą winni, tylko nie PiS xD

6

Ale Sterling jest irytujący, całe szczęście, że do Nas nie trafił

1

@DaPidejpi tak jakoś zwróciłam uwagę xD

1

Simeone i Guardiola mają takie same kurtki xD

2

@Jakchcesz no tak jakoś wyszło, praktycznie wszystkich mini bossów wykończyłam. :D dziś biegałam w lokacji z tym grobem, gdzie jeździła ta rolka co zabijała xD a na końcu był lisek. Ogólnie bawię się cudownie :D

8

W Irpieniu (Ukraina) znajdują coraz więcej ciał dzieci poniżej 10 r.ż ze śladami tortur i gwałtów... Brakuje mi słów.

2

@Jakchcesz teraz się męczę z Ognistym Olbrzymem. :| Nieźle mnie sponiewierał dziś :D haha

1

Coś dla fanów soulsów i nie tylko. Taki Boss to byłoby coś...


XDD

24

Za to co Orban powiedział o Ukrainie, że prezydent Ukrainy jest ich przeciwnikiem i z nim też musieli walczyć o wygranie w wyborach... Nie powinien nikt mu podać ręki. Jeszcze ten obrzydliwy śmiech na końcu. Bydlak

1

@LambiPL +1

Pełna zgoda

1

@czółkovsky Demon's Souls łatwiejsze i nie pogubisz się tak, bo masz zamknięte lokacje a w Elden Ring otwarty świat.

1

@kryhaa no ja to samo, myślałam, że już koniec. XD no i ten ostatni odcinek wczoraj był wspaniały.

0

@rayqi no właśnie wszyscy co czytali mange mówili, że nie ma bata, że się zmieszczą bo tyle jeszcze jest akcji i było wiadomo, że będzie part 3 albo film kończący historię xd

0

@koziar za rok ostatnia część. Nie będę Ci spoilerować ale miałam taką samą teorie jak Ty, a to co tam było zniszczyło mi głowę :D i Twoja teoria nie jest prawdziwa w żadnym stopniu :)

0

@speed1 ja nie czytałam więc czekam kolejny rok... :(

0

@koziar 3 sezon wywala wszystko do góry nogami tak naprawdę i zaczyna się akcja :D zazdroszczę Ci, że to przed Tobą. Rozwali Ci głowę jak pójdą do piwnicy Erena :)

0

Ostatni odcinek Ataku Tytanów tej części sezonu rozwalił mnie na kawałki :( relacja Mikasy i Erena... Ech.

0

@kuz też mam air force wysokie, to chodziłam w nich cały rok praktycznie, jeździłam na rowerze do pracy, nawet w śniegu. Nie do zajechania buty :) wiadomo, są jakieś pomarszczenia i zabrudzenia ale nie pękła skóra ani nic się złego z nimi nie stało. Mam je 4 lata

1

@Foro powiem Ci, że tak jak w Sekiro platyna dla mnie to była przyjemność to w Returnalu się poddałam. Nie przez poziom trudności, który pod koniec gry dla mnie był niewielki a w zasadzie żaden ale przez losowość. Musisz znaleźć wszystkie jakieś legendarne rzeczy a mapy na których się pojawiają są losowe, więc musisz liczyć na szczęście albo poświęcić kilkanaście godzin na farmienie tego a i tak nie masz pewności, że trafisz. Mega mnie to zniechęciło do platyny. Zresztą teraz słyszałam, że w Returnalu zrobili coopa chyba od dwóch tygodni i nową mapę, więc może coś tam poprawili z tą losowością :D

1

Powiem Wam, że Air Force Pixel to najlepsze buty jakie miałam. Wzięłam dwie pary, bo nie mogłam się zdecydować na kolor i nie żałuję. Niestety występują raczej w damskich rozmiarach (czego nie rozumiem, bo prócz panterki na jednym z modeli nie ma w ogóle kroju damskiego), ale jeśli któryś z panów ma rozmiar do 44 włącznie to polecam. :D niestety bardzo ciężko je trafić, najlepiej z oficjalnej strony Nike albo Zalando. A sklepach ich nie widziałam. To tak jako informacja, bo pojawiały się posty z pytaniem o Air Force i gdzie można dostać. :D

1

@Foro gra stanowi wyzwanie nawet dla osób zaprawionych w boju. Powiem tak, w soulsach które są uznawane za trudne - jak coś zbierzesz, to jak zginiesz to masz to w ekwipunku, w Returnalu tracisz praktycznie wszystko. Zabije Cię Boss? Musisz odkryć całą mapę na nowo, znaleźć broń, ulepszyć ją, nazbierać ,,apteczek" i na nowo ruszyć na bossa. Jeśli Boss padnie za 1 razem to nie problem ale w Returnalu bossowie nie chcą zazwyczaj padać szybko. Jeśli masz cierpliwość to ta gra Cię kupi po całości tak jak mnie, ma fabułe jasno określoną, wiesz co masz robić, gdzie iść itd. bardzo intrygująca fabuła, grafika robi mega wrażenie i gra wykorzystuje dualsense. Czy warto? Oczywiście, że warto. :D tylko odpowiedz sobie czy będziesz miał cierpliwość zbierać wszystko od nowa po śmierci. :)

3

@IronSanHybrid ZROBIŁOM. xD
Leje od rana

1

@Janiama 3;0 dla Nas

1

@Jakchcesz pies w dresach i czapce, tak wyglądali kibice Realu po meczu z Nami :D

2

@Emhyr na stricte komputerze to GTA 3 w 2001 roku, a wcześniej PlayStation 1 i Pegasus. Chyba Mario, to co się strzelało do kaczek i Tank 1990

1

@Janiama też widziałam wiele razy ale do mojej trójki się nie załapie :D

0

Film, który widzieliście najwięcej razy w życiu? Mój to ,,Kiler". Znam cały na pamięć, mam na płycie i oglądam zawsze na zły humor albo po prostu z przyzwyczajenia minimum raz w miesiącu :D zaraz potem na podium jest ,,Kilerów 2-óch" i ,,Milczenie owiec"

0

@cinero1996 możesz sobie zrobić online, tylko zapytaj czy Wasz ksiądz je zaakceptuje. Podobno większość akceptuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?