clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
103
My mieszkamy taki kawał drogi od Barcelony, a człowiek żyje meczem, kupuje koszulki oryginalne bo wierzy, że jakoś wesprze klub. Ogląda mecze, przeżywa, kibicuje... A socios, czyli tzw ,,śmietanka" wśród kibiców sprzedają swoje bilety rywalowi. Mi się to po prostu nie mieści w głowie.
6
Wynik, kibice, sędziowanie i na końcu Viaplay doprowadziły do tego, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie nerwy po meczu. Dramat po prostu
3
Miał być VAR nie miało być takich sytuacji. Szkoda strzepic ryja
4
A kibice będą i tak wypominać PSG i Chelsea a o takich meczach się zapomni. Kpina.
0
No jednak można strzelić z dystansu. 90 minut potrzebowali by do tego dojść.
3
Mecz można przegrać, nawet 3:0. Ale to co dziś się odwaliło z kibicami na stadionie to kompromitacja i o to jestem bardziej zła niż o wynik obecnie.
4
Nie dziwię się, że się z Nas śmieją. Dziś kibice Barcy dali popis. Ha tfu.
2
Będzie spalony. Zresztą, co z tego.
0
Pikniki posiedzą, poklaszczą, pójdą sobie do domu a jutro do pracy. Co za środowisko kibicowskie, brak słów...
0
@Kondziubarca i ten klub jest w rękach kibiców, którzy sprzedają bilety na mecz przeciwnikowi...
4
Mam wrażenie, że La Rambla najbardziej się przejmuje. Kibice na CN mają to gdzieś, piłkarze też
1
Nowi piłkarze, nowy trener... Stare demony.
5
XDDDDDDDD każdy widział, że tam poda a Ci stoją
11
Sędziemu też Viaplay nie działa xDDD
0
W końcu Niemiec coś wyjął
6
U Nas na stronie większy ruch niż na CN
5
Auba... :(((((((((((((
2
Viaplay to największa gówno-strona.
1
@mekston mam nadzieję, że nie na długo :( bo prawdę mówiąc w jaskini czuje się już jak w domu...
13
Dopiero co wyszliśmy z jaskiń, a znów będzie trzeba się chować :D
0
Trzeba wierzyć. Vamosssssss
3
Jak nie piłkarze czy zarząd, to nawet ludzie od biletów potrafią się skompromitować. Kocham ten klub. :D
2
Fajne ,,gramy u siebie". XD
7
@Ghotti no nie takie znów nic... Przeniesienie na inną parafię to nie takie nic. Dzieciom szkołę trzeba zmienić itd
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@fajniag buty nie do zajechania.
12
@MSN1998 po prostu się nie interesowałeś tym co dzieje się np w Palestynie...
4
@Medium pomiędzy pracą, spotykaniem się ze znajomymi, jazdą na rowerze i milionem innych rzeczy, które robię - tak, na konsoli też gram
0
@MesQueUnClub_87 wiadomo, ale chciałam sobie ograć dla przypomnienia. Tyle nie wytrzymam więc pewnie Wiesiek wjedzie wcześniej
1
Wiedźmin 3 next gen znów opóźniony. Nawet nie ma przybliżonej daty, ,,jak będzie gotowy, to będzie". Ech. :(
14
@GeraltzKatalonii no to kibicuj Realowi. Tylko potem ręce umyj