103

My mieszkamy taki kawał drogi od Barcelony, a człowiek żyje meczem, kupuje koszulki oryginalne bo wierzy, że jakoś wesprze klub. Ogląda mecze, przeżywa, kibicuje... A socios, czyli tzw ,,śmietanka" wśród kibiców sprzedają swoje bilety rywalowi. Mi się to po prostu nie mieści w głowie.

6

Wynik, kibice, sędziowanie i na końcu Viaplay doprowadziły do tego, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie nerwy po meczu. Dramat po prostu

3

Miał być VAR nie miało być takich sytuacji. Szkoda strzepic ryja

4

A kibice będą i tak wypominać PSG i Chelsea a o takich meczach się zapomni. Kpina.

0

No jednak można strzelić z dystansu. 90 minut potrzebowali by do tego dojść.

3

Mecz można przegrać, nawet 3:0. Ale to co dziś się odwaliło z kibicami na stadionie to kompromitacja i o to jestem bardziej zła niż o wynik obecnie.

4

Nie dziwię się, że się z Nas śmieją. Dziś kibice Barcy dali popis. Ha tfu.

2

Będzie spalony. Zresztą, co z tego.

0

Pikniki posiedzą, poklaszczą, pójdą sobie do domu a jutro do pracy. Co za środowisko kibicowskie, brak słów...

0

@Kondziubarca i ten klub jest w rękach kibiców, którzy sprzedają bilety na mecz przeciwnikowi...

4

Mam wrażenie, że La Rambla najbardziej się przejmuje. Kibice na CN mają to gdzieś, piłkarze też

1

Nowi piłkarze, nowy trener... Stare demony.

5

XDDDDDDDD każdy widział, że tam poda a Ci stoją

11

Sędziemu też Viaplay nie działa xDDD

0

W końcu Niemiec coś wyjął

6

U Nas na stronie większy ruch niż na CN

5

Auba... :(((((((((((((

2

Viaplay to największa gówno-strona.

1

@mekston mam nadzieję, że nie na długo :( bo prawdę mówiąc w jaskini czuje się już jak w domu...

13

Dopiero co wyszliśmy z jaskiń, a znów będzie trzeba się chować :D

0

Trzeba wierzyć. Vamosssssss

3

Jak nie piłkarze czy zarząd, to nawet ludzie od biletów potrafią się skompromitować. Kocham ten klub. :D

2

Fajne ,,gramy u siebie". XD

7

@Ghotti no nie takie znów nic... Przeniesienie na inną parafię to nie takie nic. Dzieciom szkołę trzeba zmienić itd
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@fajniag buty nie do zajechania.

12

@MSN1998 po prostu się nie interesowałeś tym co dzieje się np w Palestynie...

4

@Medium pomiędzy pracą, spotykaniem się ze znajomymi, jazdą na rowerze i milionem innych rzeczy, które robię - tak, na konsoli też gram

0

@MesQueUnClub_87 wiadomo, ale chciałam sobie ograć dla przypomnienia. Tyle nie wytrzymam więc pewnie Wiesiek wjedzie wcześniej

1

Wiedźmin 3 next gen znów opóźniony. Nawet nie ma przybliżonej daty, ,,jak będzie gotowy, to będzie". Ech. :(

14

@GeraltzKatalonii no to kibicuj Realowi. Tylko potem ręce umyj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?