clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 zmarnowany potencjał. Najlepszy moment filmu to początek, im dalej w las tym gorzej :D
0
Iga Świątek wygrywa 1 seta z Raducanu.
1
@magister97r mam chyba z 20 książek do przeczytania, bo jestem typem co kupuję a nie nadąża czytać. Wyrabiam normę czytelnictwa w Polsce za kilka osób :D ale namówiłeś, coś trzeba kupić
2
@magister97r nawet nie wiedziałam, a odebrałam dziś nową książkę a przedwczoraj kupiłam biografie Lewego. Jest co czytać. :)
31
@Jakchcesz a i tak znajdą się tacy co mu umniejszają. XD
1
@MesQueUnClub_87 nie oddali, a niedlugo będzie rok jak mi ukradli xD
6
@karci0 ale on potrafił biec bez kontaktu z rywalem i wypaść na kilka miesięcy
3
@Derean swojego czasu dawał popisy o których dluuugo się mówiło :D
101
To niesamowite, że mamy tyle kontuzji a wśród kontuzjowanych nie ma Dembele. Istny cud.
2
@tbas a najlepiej taką grę jak kiedyś były za początków internetu jak się niszczyło komputer albo kogoś prało po pysku
0
Lahoz pewnie dumny z kolegów, trzymają denny poziom sędziowania tak jak on swojego czasu.
20
Sędzia wziął kredyt w powerbanku.
1
@gumaz nie, ale co wieczór coś tam cisnę z @IronSanHybrid i @Cariones :D
5
Będzie VAR nie będzie błędów sędziowskich mówili...
15
Pamietacie nasz mecz z RM jak trzeba było tam doliczyć z 10 minut, a sędzia doliczył 3-4? XD
3
A niektórzy mówią, że 10 minut to mało. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Teraz pokazał żółtą... Co za gość.
4
Ostatnio tak złe sędziowanie widziałam... W ostatnich dwóch meczach Barcy
8
Sędzia psa przewodnika chyba zapomniał na mecz.
1
Rafinha nie podobasz mi się.
0
Akurat na LM się nam skład sypie...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
W ogóle, co z Umtitim? On żyje? Jest kontuzjowany? :D typ widmo od 3 lat
2
Na Anoeta zawsze ciężko nam się grało, więc każde 3 punkty i każdy wynik biorę w ciemno :D
1
@IronSanHybrid jak ktoś zna trochę polską literaturę to raczej sam się tego domyślił podczas przechodzenia. :D
Przejdź w końcu Serce z Kamienia to zobaczysz ile kwiatków tam jest :)
0
@masq niestety... Co my na koniec sezonu odwaliliśmy to nie wiem do teraz. XD
0
Aż mi się przypomniało jak w zeszłym sezonie mieliśmy mistrzostwo na wyciągnięcie ręki ale zesralismy się metr przed kiblem. :(
0
@Dosq jedna angielskojęzyczna strona o grach o tym napisała, pewnie tylko plotka ale dość ciekawa :D zobaczymy jak to się rozwinie już niedługo.
4
Pojawiły się głosy, że wraz z wejściem nowej subskrypcji PlayStation Plus od czerwca, PS Plus nie będzie wymagany do gry online. Ciekawe czy to prawda, gdzie większość ludzi kupuje plusa właśnie dla online a nie gier. XD
1
@Kidd dziękuję!
0
Jakie polecacie strony z tanimi biletami lotniczymi? Widziałam, że niektórzy latają naprawdę za niewielkie pieniądze. Nie ma znaczenia dokąd, po prostu wejść do samolotu i polecieć gdzieś na kilka dni.