1

@Barca1992 zmarnowany potencjał. Najlepszy moment filmu to początek, im dalej w las tym gorzej :D

0

Iga Świątek wygrywa 1 seta z Raducanu.

1

@magister97r mam chyba z 20 książek do przeczytania, bo jestem typem co kupuję a nie nadąża czytać. Wyrabiam normę czytelnictwa w Polsce za kilka osób :D ale namówiłeś, coś trzeba kupić

2

@magister97r nawet nie wiedziałam, a odebrałam dziś nową książkę a przedwczoraj kupiłam biografie Lewego. Jest co czytać. :)

31

@Jakchcesz a i tak znajdą się tacy co mu umniejszają. XD

1

@MesQueUnClub_87 nie oddali, a niedlugo będzie rok jak mi ukradli xD

6

@karci0 ale on potrafił biec bez kontaktu z rywalem i wypaść na kilka miesięcy

3

@Derean swojego czasu dawał popisy o których dluuugo się mówiło :D

101

To niesamowite, że mamy tyle kontuzji a wśród kontuzjowanych nie ma Dembele. Istny cud.

2

@tbas a najlepiej taką grę jak kiedyś były za początków internetu jak się niszczyło komputer albo kogoś prało po pysku

0

Lahoz pewnie dumny z kolegów, trzymają denny poziom sędziowania tak jak on swojego czasu.

20

Sędzia wziął kredyt w powerbanku.

1

@gumaz nie, ale co wieczór coś tam cisnę z @IronSanHybrid i @Cariones :D

5

Będzie VAR nie będzie błędów sędziowskich mówili...

15

Pamietacie nasz mecz z RM jak trzeba było tam doliczyć z 10 minut, a sędzia doliczył 3-4? XD

3

A niektórzy mówią, że 10 minut to mało. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

Teraz pokazał żółtą... Co za gość.

4

Ostatnio tak złe sędziowanie widziałam... W ostatnich dwóch meczach Barcy

8

Sędzia psa przewodnika chyba zapomniał na mecz.

1

Rafinha nie podobasz mi się.

0

Akurat na LM się nam skład sypie...
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

W ogóle, co z Umtitim? On żyje? Jest kontuzjowany? :D typ widmo od 3 lat

2

Na Anoeta zawsze ciężko nam się grało, więc każde 3 punkty i każdy wynik biorę w ciemno :D

1

@IronSanHybrid jak ktoś zna trochę polską literaturę to raczej sam się tego domyślił podczas przechodzenia. :D

Przejdź w końcu Serce z Kamienia to zobaczysz ile kwiatków tam jest :)

0

@masq niestety... Co my na koniec sezonu odwaliliśmy to nie wiem do teraz. XD

0

Aż mi się przypomniało jak w zeszłym sezonie mieliśmy mistrzostwo na wyciągnięcie ręki ale zesralismy się metr przed kiblem. :(

0

@Dosq jedna angielskojęzyczna strona o grach o tym napisała, pewnie tylko plotka ale dość ciekawa :D zobaczymy jak to się rozwinie już niedługo.

4

Pojawiły się głosy, że wraz z wejściem nowej subskrypcji PlayStation Plus od czerwca, PS Plus nie będzie wymagany do gry online. Ciekawe czy to prawda, gdzie większość ludzi kupuje plusa właśnie dla online a nie gier. XD

1

@Kidd dziękuję!

0

Jakie polecacie strony z tanimi biletami lotniczymi? Widziałam, że niektórzy latają naprawdę za niewielkie pieniądze. Nie ma znaczenia dokąd, po prostu wejść do samolotu i polecieć gdzieś na kilka dni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?