clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Materace tracą punkty, Sevilla już straciła. Top 4 pewniaczek.
10
@Wolter10 Xavi jednym meczem dał więcej radości niż rudy przez cały swój pobyt. Top 4 jest? Jest. Liga Mistrzów w przyszłym sezonie, o to Nam chodziło. Nie bryncz
1
@LS myślę, że kobiety chcą być niezależne i silne ale nie do końca niektóre wiedzą jak i chowają się pod parasolką swojego faceta. Na pewno znam więcej kobiet które muszą kogoś mieć bo bez faceta sobie nie dadzą rady, niż odwrotnie. :D
11
Czekam na jakiegoś ananasa, co napisze post ,,szczepił się na pewno" albo ,,pewnie się nie zaszczepił".
XD
0
@LS mnie np silne kobiety w grach irytują. Dlatego nie grałam w Tomb Raidera, unikam gier gdzie jest protagonistka chyba, że gra jest wyjątkowo dobra (Horizon, Hellblade) no i jak mam wybór np w Assassin's Creed zawsze biorę mężczyznę. Po prostu nie ,,czuję" kobiety która rozwala sama 5 napastników wokół siebie. Ot, taka dygresja, być może wpasowuje się w Twoją teorie :D
0
@LionelM95 gdyby skoczył z okna nikt by o nim nie mówił. Straszne bo straszne ale cel osiągnięty...
0
@LionelM95 pewnie coś chciał zamanifestować
5
Pozdrawiam wszystkich, którzy w majówkę są w pracy. :( Trzymajcie się tam
0
@Persyfl nie wiem co napisałeś wcześniej bo mnie nie było na LR ale w sumie mało mnie to interesuje.
2
@Rust_Cohle Ty też jesteś toxic. Pierwszy zacząłeś się tu kłócić z @Cariones a ja tylko żartowałam ^^
2
@Rust_Cohle w końcu jestem toxic. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5
@Persyfl wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś nietolerancyjny więc to, że do kompletu seksistowski już mnie nie zdziwi
1
@Persyfl całkiem Ci się styki poprzepalały?
5
@Rust_Cohle @IronSanHybrid @Cariones @Ghotti
1
@macio_944 ja ostatnio kupiłam na promocji 12 zł/kg. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) od razu wzięłam 3 kg by mieć zapas. XD
1
@BartqRKO czekam od 9 lat na finał Ataku Tytanów, a obecnie na 3 część ostatniego sezonu. Tak, podzielili ostatni sezon na 3 części, a ostatnia część będzie za rok. Także cierpliwość nie jest mi obca. :D
31
Oficjalnie: Franciszek Pieczka kończy swoją karierę aktorską. Ma 94 lata.
0
@deyna2018 tak, polecam.
6
Jedyny plus z tego, że dziś nie gramy jest taki, że człowiek nie musi się męczyć z Viaplay.
2
@Kitek1640 ja z kolegami się przytulałam i nadal przytulam. Nic złego :D
1
@Gappeq The Grand Tour
0
@ikar34 Amazon Prime
1
@Jakchcesz nawet jak Robert nie przyjdzie to taką piękną koszuleczkę z tyłu z napisem PEDRI przyjmę z chęcią :D
2
@Aqualitek nie trzeba trzymać, tego nikt nie sprawdzi.
1
Jak Robercik przyjdzie to od razu zamawiam koszulkę z jego nazwiskiem. Będzie wielka chwila dla Polaków :D
1
Ale ten Roberto jest rzadki.
1
@PatrychoO Haribo Jelly beans, Pico Balla i te malinki. Ogólnie jak mam fazę to zjem całą paczkę na raz, ale raz na 2 lata :D
2
@AmigoBlancos zależy czy sędzia będzie chciał żeby Real wygrał. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@taris oby nie.
0
@VegetaPolska te gry są dobre dla tych, którzy X lat temu w nie grali na starych kompach i mają sentyment. Dla kogoś kto ma je ograć 1 raz będą katastrofą. Ja sobie kupię jak stanieje. :D