0

Materace tracą punkty, Sevilla już straciła. Top 4 pewniaczek.

10

@Wolter10 Xavi jednym meczem dał więcej radości niż rudy przez cały swój pobyt. Top 4 jest? Jest. Liga Mistrzów w przyszłym sezonie, o to Nam chodziło. Nie bryncz

1

@LS myślę, że kobiety chcą być niezależne i silne ale nie do końca niektóre wiedzą jak i chowają się pod parasolką swojego faceta. Na pewno znam więcej kobiet które muszą kogoś mieć bo bez faceta sobie nie dadzą rady, niż odwrotnie. :D

11

Czekam na jakiegoś ananasa, co napisze post ,,szczepił się na pewno" albo ,,pewnie się nie zaszczepił".

XD

0

@LS mnie np silne kobiety w grach irytują. Dlatego nie grałam w Tomb Raidera, unikam gier gdzie jest protagonistka chyba, że gra jest wyjątkowo dobra (Horizon, Hellblade) no i jak mam wybór np w Assassin's Creed zawsze biorę mężczyznę. Po prostu nie ,,czuję" kobiety która rozwala sama 5 napastników wokół siebie. Ot, taka dygresja, być może wpasowuje się w Twoją teorie :D

0

@LionelM95 gdyby skoczył z okna nikt by o nim nie mówił. Straszne bo straszne ale cel osiągnięty...

0

@LionelM95 pewnie coś chciał zamanifestować

5

Pozdrawiam wszystkich, którzy w majówkę są w pracy. :( Trzymajcie się tam

0

@Persyfl nie wiem co napisałeś wcześniej bo mnie nie było na LR ale w sumie mało mnie to interesuje.

2

@Rust_Cohle Ty też jesteś toxic. Pierwszy zacząłeś się tu kłócić z @Cariones a ja tylko żartowałam ^^

2

@Rust_Cohle w końcu jestem toxic. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

5

@Persyfl wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś nietolerancyjny więc to, że do kompletu seksistowski już mnie nie zdziwi

1

@Persyfl całkiem Ci się styki poprzepalały?

5

1

@macio_944 ja ostatnio kupiłam na promocji 12 zł/kg. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) od razu wzięłam 3 kg by mieć zapas. XD

1

@BartqRKO czekam od 9 lat na finał Ataku Tytanów, a obecnie na 3 część ostatniego sezonu. Tak, podzielili ostatni sezon na 3 części, a ostatnia część będzie za rok. Także cierpliwość nie jest mi obca. :D

31

Oficjalnie: Franciszek Pieczka kończy swoją karierę aktorską. Ma 94 lata.

0

@deyna2018 tak, polecam.

6

Jedyny plus z tego, że dziś nie gramy jest taki, że człowiek nie musi się męczyć z Viaplay.

2

@Kitek1640 ja z kolegami się przytulałam i nadal przytulam. Nic złego :D

1

@Gappeq The Grand Tour

0

@ikar34 Amazon Prime

1

@Jakchcesz nawet jak Robert nie przyjdzie to taką piękną koszuleczkę z tyłu z napisem PEDRI przyjmę z chęcią :D

2

@Aqualitek nie trzeba trzymać, tego nikt nie sprawdzi.

1

Jak Robercik przyjdzie to od razu zamawiam koszulkę z jego nazwiskiem. Będzie wielka chwila dla Polaków :D

1

Ale ten Roberto jest rzadki.

1

@PatrychoO Haribo Jelly beans, Pico Balla i te malinki. Ogólnie jak mam fazę to zjem całą paczkę na raz, ale raz na 2 lata :D

2

@AmigoBlancos zależy czy sędzia będzie chciał żeby Real wygrał. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@taris oby nie.

0

@VegetaPolska te gry są dobre dla tych, którzy X lat temu w nie grali na starych kompach i mają sentyment. Dla kogoś kto ma je ograć 1 raz będą katastrofą. Ja sobie kupię jak stanieje. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?