clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jeszcze ta Ida Nowakowska lejąca wazelinę dla Ukraińców. XD cyrk
4
Teraz mi się przypomniało czemu przez kilka lat nie oglądałam Eurowizji. XD
2
Nie no, to jest wstyd xD
10
Teraz pewnie Polska 12 punktów Ukrainie xDDDD
0
@Kgorecki2500 konkurs konkursem ale to dość wymowne ;)
7
Ukraina nawet 1 punktu Nam nie przyznała xDDD
1
@IronSanHybrid przecież Ty lubisz schabowe
5
Ta piosenka Serbii to jakiś żart? XD
3
Nie znam się na Fame MMA ale ta co zgniatała arbuzy udami gdyby nie kontuzja to by tę napompowaną lalę chyba zabiła :D
25
@Lionel_Messi10 niektórzy są odklejenie po prostu, mają krótką pamięć albo po prostu trollują. Każdy kto umniejsza umiejętnościom Leo jest niedopieczony.
7
Poznań dziś nie zaśnie, u mnie w robocie już feta xD
10
Nie jestem kibicem Lecha, ale cieszę się, że mistrzostwo w tym roku będzie u Nas. :D
2
Rzut karny dla Zagłębia. XD
0
Jak Lewy tu przyjdzie to ciekawe ilu przybędzie użytkowników typu: ,,hej, kibicuje Barcelonie od 20 lat, wchodzę tu od 10 ale dopiero założyłem konto, a tak w ogóle to mój ulubiony piłkarz to Robert"
XD
0
@kamilkrycha następny... Jest takie coś jak opłata solidarnościowa i jest to wpisane w art. 21 uchwały FIFA.
Doinformujcie się zanim będziecie się udzielać...
0
@Bobo25 to przeczytaj co to jest opłata solidarnościowa w piłce nożnej, zanim zaczniesz się wymadrzać.
0
@Objectivo oj tam, oj tam :D
0
@Bobo25 przeszedł z BVB do Bayernu za darmo i Lech ma % od następnego transferu. :)
5
Ogólnie jak Lewy przyjdzie do Barcy, to w Poznaniu będą się cieszyć, bo Lech ma jakiś procent od transferu :D
5
Lewandowski welcome to Barcelona - amazing skills, goals feat Zenek Martyniuk ,,Przez Twe oczy zielone"
1
@Joe_Pesci 27,5 i wielkościowo wydaje się idealny ten rower. Następny mam plan kupić 29.
1
@Joe_Pesci L
Ja mam 180 i mam ramę L i pasuje idealnie
2
@Clue teraz jest premium 3 miesiące za free
3
Ale brama :D teraz Kolejorz ich zje
5
Sabalenka kompletnie rozwalona. Pięknie!!!!
5
Ciekawe czy Sabalenka znów się spłacze, że jej publiczność nie kibicowała
1
@Hanok Eurowizja :D
1
@Rust_Cohle Twoje rady zawsze były strzałem w 10, dzięki
2
Mam nadzieję, że ten mecz szybko Iga rozstrzygnie bo nie mogę słuchać tego wycia Łukaszenki
1
Przypominam, że za około 15 minut spotkanie Igi Świątek z Aryną Sabalenką w półfinale turnieju WTA w Rzymie. Mam nadzieję, że Iga utrze nosa pupilce Łukaszenki. Wyjątkowo nie lubię tej zawodniczki, a po jej ostatnich wypowiedziach jak przegrają z Igą jeszcze bardziej. :D