8

Jeszcze ta Ida Nowakowska lejąca wazelinę dla Ukraińców. XD cyrk

4

Teraz mi się przypomniało czemu przez kilka lat nie oglądałam Eurowizji. XD

2

Nie no, to jest wstyd xD

10

Teraz pewnie Polska 12 punktów Ukrainie xDDDD

0

@Kgorecki2500 konkurs konkursem ale to dość wymowne ;)

7

Ukraina nawet 1 punktu Nam nie przyznała xDDD

1

@IronSanHybrid przecież Ty lubisz schabowe

5

Ta piosenka Serbii to jakiś żart? XD

3

Nie znam się na Fame MMA ale ta co zgniatała arbuzy udami gdyby nie kontuzja to by tę napompowaną lalę chyba zabiła :D

25

@Lionel_Messi10 niektórzy są odklejenie po prostu, mają krótką pamięć albo po prostu trollują. Każdy kto umniejsza umiejętnościom Leo jest niedopieczony.

7

Poznań dziś nie zaśnie, u mnie w robocie już feta xD

10

Nie jestem kibicem Lecha, ale cieszę się, że mistrzostwo w tym roku będzie u Nas. :D

2

Rzut karny dla Zagłębia. XD

0

Jak Lewy tu przyjdzie to ciekawe ilu przybędzie użytkowników typu: ,,hej, kibicuje Barcelonie od 20 lat, wchodzę tu od 10 ale dopiero założyłem konto, a tak w ogóle to mój ulubiony piłkarz to Robert"
XD

0

@kamilkrycha następny... Jest takie coś jak opłata solidarnościowa i jest to wpisane w art. 21 uchwały FIFA.

Doinformujcie się zanim będziecie się udzielać...

0

@Bobo25 to przeczytaj co to jest opłata solidarnościowa w piłce nożnej, zanim zaczniesz się wymadrzać.

0

@Objectivo oj tam, oj tam :D

0

@Bobo25 przeszedł z BVB do Bayernu za darmo i Lech ma % od następnego transferu. :)

5

Ogólnie jak Lewy przyjdzie do Barcy, to w Poznaniu będą się cieszyć, bo Lech ma jakiś procent od transferu :D

5

Lewandowski welcome to Barcelona - amazing skills, goals feat Zenek Martyniuk ,,Przez Twe oczy zielone"

1

@Joe_Pesci 27,5 i wielkościowo wydaje się idealny ten rower. Następny mam plan kupić 29.

1

@Joe_Pesci L

Ja mam 180 i mam ramę L i pasuje idealnie

2

@Clue teraz jest premium 3 miesiące za free

3

Ale brama :D teraz Kolejorz ich zje

5

Sabalenka kompletnie rozwalona. Pięknie!!!!

5

Ciekawe czy Sabalenka znów się spłacze, że jej publiczność nie kibicowała

1

@Hanok Eurowizja :D

1

@Rust_Cohle Twoje rady zawsze były strzałem w 10, dzięki

2

Mam nadzieję, że ten mecz szybko Iga rozstrzygnie bo nie mogę słuchać tego wycia Łukaszenki

1

Przypominam, że za około 15 minut spotkanie Igi Świątek z Aryną Sabalenką w półfinale turnieju WTA w Rzymie. Mam nadzieję, że Iga utrze nosa pupilce Łukaszenki. Wyjątkowo nie lubię tej zawodniczki, a po jej ostatnich wypowiedziach jak przegrają z Igą jeszcze bardziej. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?