clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 widzisz? Miałam rację. ;) Szkoda, że nie odpowiedziałeś wtedy na komentarz tak chętnie jak wcześniej kiedy podważałeś to co napisałam
3
Jak tylko ogłoszą transfer Lewego i do tego do sprzedaży trafią nowe koszulki to bierem. :D wyjazdowa też kusi. @robertlewandowski dawaj człowieku, mów co i jak
0
@jeyx77x niestety, nie podoba mi się :(
1
@Toretto Valletta albo Gozo.
1
@MesQueUnClub_87 świetna gra. Z ciekawości - zrobiłeś ukryte zakończenie po skończeniu fabuły? :)
Edit: widzę, że już odpowiedziałeś, że tak.
Days Gone to jedna z moich ulubionych gier zdecydowanie. Niby zombie to dość eksploatowany temat ale tutaj niesamowitą robotę robiły te hordy. Nie jeden czy nawet 5 zombie, które Cię goni ale np 100. Piękne to było :D no i jazda motocyklem była topowa. Platynka prosta, prócz tego driftowania
2
@Toretto Malta, polecam.
0
@Objectivo niestety, nie ma na razie informacji. Jednak pierwsza część miała PL napisy więc mam nadzieję, że druga też będzie miała. :)
1
@MesQueUnClub_87 super gra, samo zakończenie trochę mnie rozczarowało ale ograłam dwa razy i jest świetna. Czekam na drugą część ^^
1
@Emhyr czerwone też są bez pestek. Jako dziecku mi przeszkadzały pestki, a teraz je łykam jak pelikan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Edoss u mnie ze Stokrotki za 6,99 zł/kg, wzięłam sobie taki kawałek za około 5 zł i bardzo się uraczyłam. :D
2
@IronSanHybrid nie przejmuj się misiaku, będziemy grać z @Cariones w R6 i Fifę i nie będziesz się nudził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Pierwszy arbuz w tym sezonie zaliczony. O dziwo, pyszny :D a Wy jakie lubicie najbardziej owoce sezonowe? Moje top to czereśnie, śliwki węgierki i rabarbar
2
@MesQueUnClub_87 świetna gra, momentami wzruszająca, ograłam na premierę już dawno a w zeszłym roku wyszedł dodatek, który też baaardzo mi się podobał. Łatwa platynka, super historia, która w II akcie mega się rozkręca no i animacje liści, zachodów słońca... Coś wybornego. Polecam dodatek, w którym jest mnóstwo smaczków i nawiązań do innych exów PS np Bloodborne czy GoW.
3
@ranger3120 2005/2006 rok
11
@Comfortable_ przecież Dembele nawet jak podpisze kontrakt to zaraz się połamie.
1
@Jakchcesz ja to w Bloodborne ^^
0
@MesQueUnClub_87 grafika top ale kompletnie gra do mnie nie trafiła. :(
1
@Objectivo wszystkie topowe tytuły ograłam na premierę xD
1
Wisła Kraków spada do 1 ligi.
8
@Destroyer_of_Worlds napisałeś, że ani razu ten duet nie wygrał LM, a wygrał i zaczynasz się tłumaczyć jak potłuczony. Przyznaj się do błędu i tyle. Co za typ xD
1
Wisła z 2:0 na 2:3. Niech oni już spadną xd
0
No to Wisła na tę chwilę w 1 lidze.
16
@Destroyer_of_Worlds no już się nie tłumacz. XD skompromitowałeś się tym komentarzem.
9
@Destroyer_of_Worlds panie, 2015 rok mówi panu to coś?
0
Niezła Wisła. Szybko się obudzili xD
2
@Janiama na os Lecha mają dobrego kebsa, to tak na przyszłość.
0
@Emhyr na pół roku chciałabym by wrócił chociaż.
1
@PatrychoO właśnie oglądam. :D ten charakterystyczny brzdęk jak wpada bramka jest top
4
Nie wiem jak Wy ale ja lubię najbardziej końcówki sezonów, szczególnie spotkania na dole tabeli. Premier League pod względem zwrotów na koniec to TOP.
3
West Ham co robi xD