1

@Bobo25 widzisz? Miałam rację. ;) Szkoda, że nie odpowiedziałeś wtedy na komentarz tak chętnie jak wcześniej kiedy podważałeś to co napisałam

3

Jak tylko ogłoszą transfer Lewego i do tego do sprzedaży trafią nowe koszulki to bierem. :D wyjazdowa też kusi. @robertlewandowski dawaj człowieku, mów co i jak

0

@jeyx77x niestety, nie podoba mi się :(

1

@Toretto Valletta albo Gozo.

1

@MesQueUnClub_87 świetna gra. Z ciekawości - zrobiłeś ukryte zakończenie po skończeniu fabuły? :)
Edit: widzę, że już odpowiedziałeś, że tak.

Days Gone to jedna z moich ulubionych gier zdecydowanie. Niby zombie to dość eksploatowany temat ale tutaj niesamowitą robotę robiły te hordy. Nie jeden czy nawet 5 zombie, które Cię goni ale np 100. Piękne to było :D no i jazda motocyklem była topowa. Platynka prosta, prócz tego driftowania

2

@Toretto Malta, polecam.

0

@Objectivo niestety, nie ma na razie informacji. Jednak pierwsza część miała PL napisy więc mam nadzieję, że druga też będzie miała. :)

1

@MesQueUnClub_87 super gra, samo zakończenie trochę mnie rozczarowało ale ograłam dwa razy i jest świetna. Czekam na drugą część ^^

1

@Emhyr czerwone też są bez pestek. Jako dziecku mi przeszkadzały pestki, a teraz je łykam jak pelikan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Edoss u mnie ze Stokrotki za 6,99 zł/kg, wzięłam sobie taki kawałek za około 5 zł i bardzo się uraczyłam. :D

2

@IronSanHybrid nie przejmuj się misiaku, będziemy grać z @Cariones w R6 i Fifę i nie będziesz się nudził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Pierwszy arbuz w tym sezonie zaliczony. O dziwo, pyszny :D a Wy jakie lubicie najbardziej owoce sezonowe? Moje top to czereśnie, śliwki węgierki i rabarbar

2

@MesQueUnClub_87 świetna gra, momentami wzruszająca, ograłam na premierę już dawno a w zeszłym roku wyszedł dodatek, który też baaardzo mi się podobał. Łatwa platynka, super historia, która w II akcie mega się rozkręca no i animacje liści, zachodów słońca... Coś wybornego. Polecam dodatek, w którym jest mnóstwo smaczków i nawiązań do innych exów PS np Bloodborne czy GoW.

3

@ranger3120 2005/2006 rok

11

@Comfortable_ przecież Dembele nawet jak podpisze kontrakt to zaraz się połamie.

1

@Jakchcesz ja to w Bloodborne ^^

0

@MesQueUnClub_87 grafika top ale kompletnie gra do mnie nie trafiła. :(

1

@Objectivo wszystkie topowe tytuły ograłam na premierę xD

1

Wisła Kraków spada do 1 ligi.

8

@Destroyer_of_Worlds napisałeś, że ani razu ten duet nie wygrał LM, a wygrał i zaczynasz się tłumaczyć jak potłuczony. Przyznaj się do błędu i tyle. Co za typ xD

1

Wisła z 2:0 na 2:3. Niech oni już spadną xd

0

No to Wisła na tę chwilę w 1 lidze.

16

@Destroyer_of_Worlds no już się nie tłumacz. XD skompromitowałeś się tym komentarzem.

9

@Destroyer_of_Worlds panie, 2015 rok mówi panu to coś?

0

Niezła Wisła. Szybko się obudzili xD

2

@Janiama na os Lecha mają dobrego kebsa, to tak na przyszłość.

0

@Emhyr na pół roku chciałabym by wrócił chociaż.

1

@PatrychoO właśnie oglądam. :D ten charakterystyczny brzdęk jak wpada bramka jest top

4

Nie wiem jak Wy ale ja lubię najbardziej końcówki sezonów, szczególnie spotkania na dole tabeli. Premier League pod względem zwrotów na koniec to TOP.

3

West Ham co robi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?