4

@Kgorecki2500 i najniższa krajowa 500 euro. XD

0

Iga co teraz zagrała. Maszyna

1

@IronSanHybrid dopiero by Nam super szło xD

2

@Objectivo ja się czaje na VR2 więc obejrzę na pewno. :D

0

@koksik2700 gdyby nie ten impotent strzelecki Higuain to Leo miałby MŚ. Triumf w Copa America to zawsze jakiś triumf z reprezentacją, więc nie przesadzajmy. W pojedynkę mundialu nie wygrasz.

0

@MarioVeB! XDDD Ty wiesz lepiej, weź się nie pogrążaj.

1

@MarioVeB! Tyle czasu tu jesteś i nie dotarło, że jestem dziewczyną? :D

1

@MarioVeB! Akurat większego płaczka niż Ty tutaj to nie ma amebo.

2

Komentarz usunięty

0

@koziar więc Ci się upiekło :D

0

@koziar cisnął repkę

11

Komentarz usunięty

0

Brawo Kamiński :D

0

@arasz1819 typ co by chciał by Krycha i Góralski tiki takę grali xD

0

@bartekvisca wiem ale tak szczerze - kto nie ograł GOWa? Większość graczy tę grę ma dawno za sobą bo to taki ,,must have", więc nie bardzo wiem dla kogo ta oferta jest kierowana. Może dla osób, które kompletnie nie interesowały się tą grą i ją ograją przy okazji albo dopiero kupiły PS4.

0

@KapiFCB teraz wszystkie gry z PS Collection będą dawać xD

1

Dobry ten nasz najnowszy transfer. ^^

1

@Kgorecki2500 kojarzę go z tego, że ma piękne psy rasy dog niemiecki. XD

10

Uffff... Iga, ale nam dziś dałaś emocji :D

1

Chince chyba kroplówkę podłączyli na tej przerwie medycznej z czymś mocnym

2

6:7 6:0, kocham tenis :D

0

Chinka ma 185 cm wzrostu :O nieźle.

0

Chinka co robi te skróty... Niesamowite.

0

Iga od poprzedniego meczu lekka zadyszka. Najważniejsze, żeby wygrywać dalej, styl mniej ważny

1

Iga jaki Boss, ucisza sobie ludzi xD

0

@DaPidejpi jakby rynek transferowy wyglądał tak jak chcą niektórzy na La Bambie to by było kilka transferów na okno. XD

0

Bayern Nam cyk 8:2, a my im cyk Lewandowskiego.

1

@NaFazieHitman no proszę, to już podchodzi pod pewnego rodzaju uratowanie życia. Super :D

2

Do jakiej rzeczy namówiliście bliskie Wam osoby, z której jesteście dumni?
Ja jestem dumna z tego, że poleciłam bratu i przyjacielowi Wiedźmina 3 i kompletnie zapomnieli o świecie grając w tę grę, a teraz na dniach namówiłam brata na kupno roweru. Kilka lat go namawiałam, aż w końcu się przełamał. No i jako trzecie mogę wskazać to, że przez moje męczące gadanie mama 7 lat temu rzuciła palenie.

0

Jakoś w tym roku mniej mnie to zwycięstwo boli. Nie wiem może przez to, że my w ogóle nie mieliśmy szans pokazać się w LM czy o co chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?