clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@IronSanHybrid no i prawidłowo, może w końcu się skończy parasol ochronny. :D trzeba było słuchać użytkowników.
10
@IronSanHybrid a ile dobrych chłopaków oglądało świat przez kraty za krytykę BI...
0
@marcin62 dziękuję Ci za ten post. Poprawił mi humor. :D
3
@FC1899Barca spoko w 2035 będzie takie rozwarstwienie społeczne, że jedni będą jechać od 1 do 1, a drudzy nie będą wiedzieli co z pieniędzmi robić. Niszczy się klasę średnią i tyle
1
Mam nadzieję, że przedłużyli Roberto po by go sprzedać.
14
@Comfortable_ gościu już dawno się odkleił a ego ma pod sufit. XD jeszcze to logo, nie moge
19
@BlauGrana1404 tak, to Barcelona jest klubem w którym powinien zakończyć karierę. Za niewielką pensję, bez zrzucania wszystkiego na jego barki.
3
@BorzyKrzys dopiero mu ego wywaliło jak ma swoje logo.
3
@Zoker chyba, że babcia nigdy nie była babcią tylko jak obca kobieta. No i ma Cię gdzieś, to wtedy też ma się taką osobę gdzieś.
3
@macio_944 a ja właśnie lubię to, że w Rainbow wcale nie trzeba dobrze strzelać by być najlepszym i wygrywać. Jesczze jak gra się z ziomusiamj na słuchawkach w teamie to już w ogóle miodas. Nie @IronSanHybrid i @Cariones ?
1
@macio_944 wygląda spoko ale i tak wolę Rainbowa :D
4
@cris2706 5 km w jedną stronę rowerem albo piechotą. Koszt miesięczny 0 zł.
1
@4drian0 data nowego GOWa
Trailer Elden Ring DLC
Nowy Resident Evil 2
1
@Jakchcesz hahahaa :D
2
@Jakchcesz a Bloodborne? ^^
1
@Objectivo wolałabym remake Assassin's Creed 1 a z exów GOW3 :D
1
@Objectivo przeszłam raz i wystarczy. Jakoś nie dostrzegam wybitności tej produkcji, tak samo drugiej części. Wspominam dobrze ale żeby być fanką to nie :D
8
@kuz prawda jest taka, że jak przychodził do Nas Cou to wszyscy się spuszczali (ja też) bo bardziej skrojonego piłkarza pod Barcę wydawało się nie być. Dembele też wielki talent, wielkie nadzieje. Wyszło jak wyszło niestety ale w momencie podpisania obu panów większość była wniebowzięta.
1
@Ali3231 wolę tak niż z Ter Stegenem, który wiemy jak ,,gra".
@JimMorrisonFCB też transfery marzeń :( paka niesamowita
@HighestInTheRoom jeszcze grubiej poleciałeś niż ja :D
0
Jakie jest Wasze okienko marzeń?
Dla mnie przychodzi:
Lewandowski, Messi, Koulibaly, Raphinha, wraca Peña
Odchodzi:
Frankie, Ter Stegen, Dembele, S.Roberto, Braithwaite, Pjanic, Puig, Umtiti, Lenglet
Messiego bym chciała na ,,last dance", na niskiej pensji.
0
@maroon na to nie mam wpływu, napisałam tylko kto powinien decydować o aborcji moim zdaniem.
0
@kkbarca ciekawe jakiego szamponu używała bo włosy do pozazdroszczenia :D
1
@Kgorecki2500 głosować powinny kobiety i mężczyźni w wieku powiedzmy 18-49, bo to ich to zagadnienie dotyczy. Nie chciałabym by dziad 80-letni decydował czy mogę usunąć ciążę czy nie
0
@DonAndrzejos skąd wiesz? W sensie w siódmym sezonie będzie ban na Rusków? Ogólnie mega się odpalił jak mu napisałam, że Ukraina > Rosja, mimo, że sama nie pałam miłością do Ukrainy. Odpalił się, poszło zgłoszenie i jeden smieciuch z banem więcej
27
Ruscy to chyba mają w genach zapisane bycie śmieciami, gość nawet w grze do mnie strzela i mi pisze wiadomości ,,Putin top" na PW jak się zorientował, że jestem z Polski. XD
1
@Encore dzięki, jutro będzie oglądane
0
To niezły Buksa. XDDzd
0
Ej dobra, jakoś tak smutno :(
0
Lewy przynajmniej jak przyjdzie do Barcy to mental będzie się zgadzał po takim wpie***lu
1
O Boże jaka bramka :oooo