0

Iga jak ruszy do przodu kilka kroków to już wiedz, że będzie się działo xD

0

Ale teraz panie pograły :D

0

Spokojnie, Iga jeszcze włączy turbo :D

2

@michal26 też tak uważam. Iga gra na max 60%

3

1

Ile Coco wali autów to niepojęte...

0

Mam wrażenie, że trybuny są za Coco. XD

2

Oby Amerykance starczyło krzepy tylko na początek meczu, a potem Iga ją zje :D

5

Iga co przy siatce pograła.

0

@Transu96 po prostu droższe auta będą wystawiane za 19990 zł :D a reszta tak jak mówisz w kopercie pod stołem

0

Od 1 stycznia 2023 roku wchodzi obowiązek płacenia kartą za zakupy powyżej 20 tys. Czyli jak będziecie chcieli kupić auto to nie będziecie mogli po prostu jechać z gotówką.

0

@koksik2700 do poczytania spoko ale szczerze mówiąc bez szału. O wiele bardziej cenię sobie inne pozycje. Polecam William Peter Blatty ,,Egzorcysta", jeśli chodzi o taką tematykę. :D

10

@marcin62 ktoś kto chodzi sobie z flagą w makijażu na ulicy jest największym wrogiem. Dżizas.

1

@Objectivo zapowiada się ciekawie. :D

6

@MesQueUnClub_87 słabiutko.

1

@JimMorrisonFCB ja już mam swoich faworytów z La Rambli do dzieci.

0

@koksik2700 no zobaczysz ile ludzi w najbliższym czasie wyjedzie i ilu wyjeżdża.

12

W sobotę mają ogłosić waloryzację 500+. Teraz rodzice na dziecko mają otrzymać 700+.

XD trzeba zacząć planować ulotnienie z tego k**widołka.

0

Iga mogłaby wieczorem rozegrać w sumie ten finał. XD

2

Iga szybkie 2:0 i można iść na tiramisu.

0

@bartekvisca Sakari jak będzie miała dzień może :D

4

@Kgorecki2500 i najniższa krajowa 500 euro. XD

0

Iga co teraz zagrała. Maszyna

1

@IronSanHybrid dopiero by Nam super szło xD

2

@Objectivo ja się czaje na VR2 więc obejrzę na pewno. :D

0

@koksik2700 gdyby nie ten impotent strzelecki Higuain to Leo miałby MŚ. Triumf w Copa America to zawsze jakiś triumf z reprezentacją, więc nie przesadzajmy. W pojedynkę mundialu nie wygrasz.

0

@MarioVeB! XDDD Ty wiesz lepiej, weź się nie pogrążaj.

1

@MarioVeB! Tyle czasu tu jesteś i nie dotarło, że jestem dziewczyną? :D

1

@MarioVeB! Akurat większego płaczka niż Ty tutaj to nie ma amebo.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?