clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga jak ruszy do przodu kilka kroków to już wiedz, że będzie się działo xD
0
Ale teraz panie pograły :D
0
Spokojnie, Iga jeszcze włączy turbo :D
2
@michal26 też tak uważam. Iga gra na max 60%
3
@katalonczyk112 BLM :D
1
Ile Coco wali autów to niepojęte...
0
Mam wrażenie, że trybuny są za Coco. XD
2
Oby Amerykance starczyło krzepy tylko na początek meczu, a potem Iga ją zje :D
5
Iga co przy siatce pograła.
0
@Transu96 po prostu droższe auta będą wystawiane za 19990 zł :D a reszta tak jak mówisz w kopercie pod stołem
0
Od 1 stycznia 2023 roku wchodzi obowiązek płacenia kartą za zakupy powyżej 20 tys. Czyli jak będziecie chcieli kupić auto to nie będziecie mogli po prostu jechać z gotówką.
0
@koksik2700 do poczytania spoko ale szczerze mówiąc bez szału. O wiele bardziej cenię sobie inne pozycje. Polecam William Peter Blatty ,,Egzorcysta", jeśli chodzi o taką tematykę. :D
10
@marcin62 ktoś kto chodzi sobie z flagą w makijażu na ulicy jest największym wrogiem. Dżizas.
1
@Objectivo zapowiada się ciekawie. :D
6
@MesQueUnClub_87 słabiutko.
1
@JimMorrisonFCB ja już mam swoich faworytów z La Rambli do dzieci.
0
@koksik2700 no zobaczysz ile ludzi w najbliższym czasie wyjedzie i ilu wyjeżdża.
12
W sobotę mają ogłosić waloryzację 500+. Teraz rodzice na dziecko mają otrzymać 700+.
XD trzeba zacząć planować ulotnienie z tego k**widołka.
0
Iga mogłaby wieczorem rozegrać w sumie ten finał. XD
2
Iga szybkie 2:0 i można iść na tiramisu.
0
@bartekvisca Sakari jak będzie miała dzień może :D
4
@Kgorecki2500 i najniższa krajowa 500 euro. XD
0
Iga co teraz zagrała. Maszyna
1
@IronSanHybrid dopiero by Nam super szło xD
2
@Objectivo ja się czaje na VR2 więc obejrzę na pewno. :D
0
@koksik2700 gdyby nie ten impotent strzelecki Higuain to Leo miałby MŚ. Triumf w Copa America to zawsze jakiś triumf z reprezentacją, więc nie przesadzajmy. W pojedynkę mundialu nie wygrasz.
0
@MarioVeB! XDDD Ty wiesz lepiej, weź się nie pogrążaj.
1
@MarioVeB! Tyle czasu tu jesteś i nie dotarło, że jestem dziewczyną? :D
1
@MarioVeB! Akurat większego płaczka niż Ty tutaj to nie ma amebo.
2
Komentarz usunięty