clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Iga. Dawno nie widziałam tak trudnego meczu dla Igi ale ostatnie dwa gemy widać było sportową złość :D
0
@Rust_Cohle przynajmniej nie zmieniam tego komu kibicuje w zależności jak wiatr zawieje, tak jak niektórzy :D
0
@Rust_Cohle co mnie to
1
Dobra, trochę się skompromitowałam. Przepraszam za wprowadzenie w błąd xD
0
@doc ciekawe czy też zostawi zdemolowany dom w Barcelonie tak jak zrobił to w Dortmundzie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wszystko wszystkim ale żeby karma dla psów podrożała o 80% to przegięcie. :|
1
@AmigoBlancos dużo zdrowia
1
@Kidd ogólnie określenie ,,zmiana płci" jest błędne, bo używa się ,,korekta płci". Płci nie można zmienić, można przeprowadzić jej korektę. Czy obchodzi dzień matki? Pewnie jak ma dzieci to tak :D
0
@Kacperbarcade do 90 min remis, a potem w dogrywce Real ich zjada.
0
@Mr8lack zawsze możesz wszystko ogarnąć przez apke PS App. :D
0
@Mr8lack jak się pospieszysz to w PS Plusie teraz jest FIFA 22.
0
@Mr8lack no ale PS5 dopiero teraz ^^ więc możemy coś pograć jakbyś miał ochotę.
2
@Mr8lack uuu, kolejny w rodzinie PS5. Witamy
0
@macio_944 ja to nawet podstawki jeszcze nie przeszłam xD
2
@IronSanHybrid może na La Rambli jest jakiś muzułmanin i się wypowie. ^^
0
@DonMatteo901 nie ma czegoś takiego jak za mało skilla. Poćwiczyłbyś i wszystko byś ogarnął. Jedyne co to może być za mało cierpliwości :D
0
@maroon ale wiesz, że wilki nie atakują ludzi? A już jakby nastąpił cud i by ją zaatakowały, to raczej by nie przeżyła. Nie demonizujmy wilków.
20
@Mario96w to nie była przerwa na to by sobie usiąść i pić. Miały się tylko zamienić połowami kortu, a Iga sobie usiadła, zaczęła pić i się relaksować a Amerykanka czekała :D dopiero się ogarnęła jak sędzia chyba ją upomniał.
2
@PatrychoO ale Johnny to hotówa cały czas.
4
Nawet jak ktoś nie lubi tenisa to jak poogląda co wyprawia Iga to przynajmniej się uśmiechnie pod nosem. :D
1
@HighestInTheRoom ale mówię o zdrowych rzeczach typu owoce, warzywa. Na serkach wiejskich można jechać, bo sama takowe jem z ciemnymi bułkami ale chodzi bardziej o takie przekąski na szybko. Łatwiej i taniej kupisz pizzę mrożoną niż np filet z łososia. Nie na samych serkach człowiek żyje, chociaż potwierdzam, że da się dość długo. Ja też kupię jakieś serki grani, banana, musy bez cukru, ciemne bułki. Chodzi też o to, że ciemna bułka kosztuje przynajmniej u mnie w dobrej piekarni 1,60 - 2 zł, a za 2,50 zł masz chleb tostowy w Biedrze. Ogólnie żeby zdrowo się odżywiać trzeba trochę wydać. Orzechy, warzywa, owoce czy ryby cenowo są o wiele droższe niż chipsy, mrożona pizza czy hot dog z żabki.
0
@DonMatteo901 wolałabym film w klimacie Bloodborne ale nie jest źle.
5
@Kengo ostatnio kupiłam za 30 zł 4 nektarynki, 4 śliwki, 6 kiwi i 2 soki wyciskane jednodniowe, gdzie za te pieniądze miałabym dwa kebaby albo siatkę śmieciowego żarcia na dwa dni. Niestety. Niektórzy po prostu lubią żreć i są grubi, inni po prostu chorobowo a trzecia grupa tak je bo nie stać ich na świeże warzywa i owoce każdego dnia. :D
4
Jeśli Dembele nie byłby szybki to byłby wart czapkę gruszek i kilogram kiełbasy. Zresztą, nawet z tej szybkości nic nie wynika. Niech idzie do PSG czy gdzie tam chce. Jak najdalej od Barcy.
1
@macio_944 grafika na początku tylko razi, jak jest klimat to da się przetrzymać. Faktycznie wygląda to na PS3 ale jak gameplay i historia będą prezentować się ciekawie to na pewno zagram
2
Po 8 latach wraca anime Hunter x Hunter. Mega mnie to cieszy, bo już się pogodziłam, że nie będzie kontynuacji. :D trzeba obejrzeć wszystko od początku.
18
Niech ten Dembele się pakuje i wydupia stąd. Na cały swój pobyt zagrał dobre pół roku, więcej z Niego było problemów niż pożytku a teraz jeszcze stawia kosmiczne wymagania finansowe. Jeszcze może Barca będzie mu wchodzić w tyłek, a on się połamie na pół roku w sierpniu. Niech bierze swoich koleżków, żonę i adios razem ze swoim agentem.
0
@Ghotti tyle jestem dla Ciebie warta? ;(
0
@Ghotti tylko spróbuj Marcin.
XD