1

Brawo Iga. Dawno nie widziałam tak trudnego meczu dla Igi ale ostatnie dwa gemy widać było sportową złość :D

0

@Rust_Cohle przynajmniej nie zmieniam tego komu kibicuje w zależności jak wiatr zawieje, tak jak niektórzy :D

0

@Rust_Cohle co mnie to

1

Dobra, trochę się skompromitowałam. Przepraszam za wprowadzenie w błąd xD

0

@doc ciekawe czy też zostawi zdemolowany dom w Barcelonie tak jak zrobił to w Dortmundzie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wszystko wszystkim ale żeby karma dla psów podrożała o 80% to przegięcie. :|

1

@AmigoBlancos dużo zdrowia

1

@Kidd ogólnie określenie ,,zmiana płci" jest błędne, bo używa się ,,korekta płci". Płci nie można zmienić, można przeprowadzić jej korektę. Czy obchodzi dzień matki? Pewnie jak ma dzieci to tak :D

0

@Kacperbarcade do 90 min remis, a potem w dogrywce Real ich zjada.

0

@Mr8lack zawsze możesz wszystko ogarnąć przez apke PS App. :D

0

@Mr8lack jak się pospieszysz to w PS Plusie teraz jest FIFA 22.

0

@Mr8lack no ale PS5 dopiero teraz ^^ więc możemy coś pograć jakbyś miał ochotę.

2

@Mr8lack uuu, kolejny w rodzinie PS5. Witamy

0

@macio_944 ja to nawet podstawki jeszcze nie przeszłam xD

2

@IronSanHybrid może na La Rambli jest jakiś muzułmanin i się wypowie. ^^

0

@DonMatteo901 nie ma czegoś takiego jak za mało skilla. Poćwiczyłbyś i wszystko byś ogarnął. Jedyne co to może być za mało cierpliwości :D

0

@maroon ale wiesz, że wilki nie atakują ludzi? A już jakby nastąpił cud i by ją zaatakowały, to raczej by nie przeżyła. Nie demonizujmy wilków.

20

@Mario96w to nie była przerwa na to by sobie usiąść i pić. Miały się tylko zamienić połowami kortu, a Iga sobie usiadła, zaczęła pić i się relaksować a Amerykanka czekała :D dopiero się ogarnęła jak sędzia chyba ją upomniał.

2

@PatrychoO ale Johnny to hotówa cały czas.

4

Nawet jak ktoś nie lubi tenisa to jak poogląda co wyprawia Iga to przynajmniej się uśmiechnie pod nosem. :D

1

@HighestInTheRoom ale mówię o zdrowych rzeczach typu owoce, warzywa. Na serkach wiejskich można jechać, bo sama takowe jem z ciemnymi bułkami ale chodzi bardziej o takie przekąski na szybko. Łatwiej i taniej kupisz pizzę mrożoną niż np filet z łososia. Nie na samych serkach człowiek żyje, chociaż potwierdzam, że da się dość długo. Ja też kupię jakieś serki grani, banana, musy bez cukru, ciemne bułki. Chodzi też o to, że ciemna bułka kosztuje przynajmniej u mnie w dobrej piekarni 1,60 - 2 zł, a za 2,50 zł masz chleb tostowy w Biedrze. Ogólnie żeby zdrowo się odżywiać trzeba trochę wydać. Orzechy, warzywa, owoce czy ryby cenowo są o wiele droższe niż chipsy, mrożona pizza czy hot dog z żabki.

0

@DonMatteo901 wolałabym film w klimacie Bloodborne ale nie jest źle.

5

@Kengo ostatnio kupiłam za 30 zł 4 nektarynki, 4 śliwki, 6 kiwi i 2 soki wyciskane jednodniowe, gdzie za te pieniądze miałabym dwa kebaby albo siatkę śmieciowego żarcia na dwa dni. Niestety. Niektórzy po prostu lubią żreć i są grubi, inni po prostu chorobowo a trzecia grupa tak je bo nie stać ich na świeże warzywa i owoce każdego dnia. :D

4

Jeśli Dembele nie byłby szybki to byłby wart czapkę gruszek i kilogram kiełbasy. Zresztą, nawet z tej szybkości nic nie wynika. Niech idzie do PSG czy gdzie tam chce. Jak najdalej od Barcy.

1

@macio_944 grafika na początku tylko razi, jak jest klimat to da się przetrzymać. Faktycznie wygląda to na PS3 ale jak gameplay i historia będą prezentować się ciekawie to na pewno zagram

2

Po 8 latach wraca anime Hunter x Hunter. Mega mnie to cieszy, bo już się pogodziłam, że nie będzie kontynuacji. :D trzeba obejrzeć wszystko od początku.

18

Niech ten Dembele się pakuje i wydupia stąd. Na cały swój pobyt zagrał dobre pół roku, więcej z Niego było problemów niż pożytku a teraz jeszcze stawia kosmiczne wymagania finansowe. Jeszcze może Barca będzie mu wchodzić w tyłek, a on się połamie na pół roku w sierpniu. Niech bierze swoich koleżków, żonę i adios razem ze swoim agentem.

0

@Ghotti tyle jestem dla Ciebie warta? ;(

0

@Ghotti tylko spróbuj Marcin.
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?