clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
66
Jak Barcelona potrzebowała Daniego to przyszedł i grał za pół darmo, oddąjac całe serce. Teraz Dani potrzebuje Barcy by zagrać na mundialu to nie dajemy mu szansy.
Więcej niż klub.
Komentarz inspirowany komentarzem z FB.
1
Ubisoft dziś świętuje 15 lat Assassin's Creed. Mogliby zapowiedzieć nowego Asasyna, a marzeniem jest remake Assassin's Creed 1.
0
@ViscaBarca123 no i to jest informacja :D
6
@michal26 trzeba otworzyć jakiś kącik kucharski na La Bambie :D
0
@Yoshi94 jednak te kościelne placówki powinny być przykładem dla innych nie uważasz?
7
Ponad 60 lat temu Kora trafiła pod opiekę zakonnic w Jordanowie. Jak pisała w swojej książce to było najgorszych 5 lat jej życia. Bicie przez zakonnice, molestowanie przez księży i kary jak np. klęczenie na grochu. Została także rozdzielona ze swoją siostrą. Jakie było moje zdziwienie jak teraz czytam, że w tym samym ośrodku dzieją się dokładnie takie same a nawet gorsze rzeczy co wtedy. Serio, nikt przez tyle lat nie potrafił zrobić z tym porządku tylko dlatego, że jest to powiązane z Kościołem? Kora nawet napisała na ten temat piosenkę ,,Zabawa w chowanego", sama wielokrotnie nagłaśniała tę sprawę bezskutecznie. Dramat co się dzieje w tym ,,religijnym" kraju.
0
@tomek8756 zupełnie dwa inne seriale ale moim zdaniem Gra o Tron bardziej wciągająca :D
2
@IronSanHybrid nie mam czasu bo gram w Rainbowa ^^
0
@Janas11224 no to będzie oglądane :D
0
@Janas11224 ja jestem jeszcze przed ale muszę sobie przypomnieć najpierw 3 sezon. Ile ma odcinków ten 4? Serio aż tak warto? 3 średnio mi się podobał i się męczyłam szczerze mówiąc...
4
@Bruttal ale Ty jesteś gangster.
5
Na Eleven teraz skrót meczu Barcy i Realu. Humor gituwa od razu :D
0
@Essos super Zeke na avku :)
2
3 lata temu do Realu dołączył Hazard. Reszta to tylko historia. XD
2
@MesQueUnClub_87 niezapomniana rola w ,,Dniu Świra" :D ,,w ryj dać mogę dać"
1
@michal26 ja kiedyś używałam takiej pianki Panthenol i pomagała :D
5
Mówcie co chcecie ale taki remis z Holandią by cieszył
1
Skorupski TOP, powinien być jedynką
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHA
1
Mieliśmy szansę na remis to jak zwykle dupny karny
0
Spalony spalonym ale Piątek to ma chyba zeza xD
5
Nie ma kotwicy Lewego to od razu piłeczka chodzi.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mateusz Gotówka wyjaśnia pomarańczowych :D
1
@Chaoss dobrze pamiętam, że jakoś niedawno jechał pierwszy i na ostatnim okrążeniu zepsuł mu się samochód? XD
1
@marcin62 to też :D
6
@Transu96 jego jedyną dobrą akcją tu było zaoranie chrupka.
1
@koziar no bo sam BI się chwalił, że nie jedną karierę już tu zakończył. Zwykły dupek
6
Już widzę jak Ci wszyscy malkontenci by tolerowali takiego BI jakby był ich współpracownikiem w miejscu zatrudniania. Gość uważa się za lepszego, Wy dostajecie burę od kierownika a on nie, do tego w sumie kradnie pracę innych pracowników zza granicy i ją sobie przypisuje bo ją przetłumaczył, do tego ma wybujałe ego i próbuje być opiniotwórczy. Z takimi trzeba krótko czy w pracy, na La Rambli czy w sklepie spożywczym. Nie ma tolerancji dla takiego zachowania i tyle. Dobrej nocy.
Edit: pomijając fakt, że jest hipokrytą i manipuluje faktami.
4
@jacobFCB +1
Nigdy nie rozumiałam tego fenomenu xD
7
Jak użytkownicy i redakcja mówią jednym głosem, to wiedz, że BI jest skończony :D