66

Jak Barcelona potrzebowała Daniego to przyszedł i grał za pół darmo, oddąjac całe serce. Teraz Dani potrzebuje Barcy by zagrać na mundialu to nie dajemy mu szansy.

Więcej niż klub.

Komentarz inspirowany komentarzem z FB.

1



Ubisoft dziś świętuje 15 lat Assassin's Creed. Mogliby zapowiedzieć nowego Asasyna, a marzeniem jest remake Assassin's Creed 1.

0

@ViscaBarca123 no i to jest informacja :D

6

@michal26 trzeba otworzyć jakiś kącik kucharski na La Bambie :D

0

@Yoshi94 jednak te kościelne placówki powinny być przykładem dla innych nie uważasz?

7

Ponad 60 lat temu Kora trafiła pod opiekę zakonnic w Jordanowie. Jak pisała w swojej książce to było najgorszych 5 lat jej życia. Bicie przez zakonnice, molestowanie przez księży i kary jak np. klęczenie na grochu. Została także rozdzielona ze swoją siostrą. Jakie było moje zdziwienie jak teraz czytam, że w tym samym ośrodku dzieją się dokładnie takie same a nawet gorsze rzeczy co wtedy. Serio, nikt przez tyle lat nie potrafił zrobić z tym porządku tylko dlatego, że jest to powiązane z Kościołem? Kora nawet napisała na ten temat piosenkę ,,Zabawa w chowanego", sama wielokrotnie nagłaśniała tę sprawę bezskutecznie. Dramat co się dzieje w tym ,,religijnym" kraju.

0

@tomek8756 zupełnie dwa inne seriale ale moim zdaniem Gra o Tron bardziej wciągająca :D

2

@IronSanHybrid nie mam czasu bo gram w Rainbowa ^^

0

@Janas11224 no to będzie oglądane :D

0

@Janas11224 ja jestem jeszcze przed ale muszę sobie przypomnieć najpierw 3 sezon. Ile ma odcinków ten 4? Serio aż tak warto? 3 średnio mi się podobał i się męczyłam szczerze mówiąc...

4

@Bruttal ale Ty jesteś gangster.

5

Na Eleven teraz skrót meczu Barcy i Realu. Humor gituwa od razu :D

0

@Essos super Zeke na avku :)

2

3 lata temu do Realu dołączył Hazard. Reszta to tylko historia. XD

2

@MesQueUnClub_87 niezapomniana rola w ,,Dniu Świra" :D ,,w ryj dać mogę dać"

1

@michal26 ja kiedyś używałam takiej pianki Panthenol i pomagała :D

5

Mówcie co chcecie ale taki remis z Holandią by cieszył

1

Skorupski TOP, powinien być jedynką

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHA

1

Mieliśmy szansę na remis to jak zwykle dupny karny

0

Spalony spalonym ale Piątek to ma chyba zeza xD

5

Nie ma kotwicy Lewego to od razu piłeczka chodzi.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Mateusz Gotówka wyjaśnia pomarańczowych :D

1

@Chaoss dobrze pamiętam, że jakoś niedawno jechał pierwszy i na ostatnim okrążeniu zepsuł mu się samochód? XD

1

@marcin62 to też :D

6

@Transu96 jego jedyną dobrą akcją tu było zaoranie chrupka.

1

@koziar no bo sam BI się chwalił, że nie jedną karierę już tu zakończył. Zwykły dupek

6

Już widzę jak Ci wszyscy malkontenci by tolerowali takiego BI jakby był ich współpracownikiem w miejscu zatrudniania. Gość uważa się za lepszego, Wy dostajecie burę od kierownika a on nie, do tego w sumie kradnie pracę innych pracowników zza granicy i ją sobie przypisuje bo ją przetłumaczył, do tego ma wybujałe ego i próbuje być opiniotwórczy. Z takimi trzeba krótko czy w pracy, na La Rambli czy w sklepie spożywczym. Nie ma tolerancji dla takiego zachowania i tyle. Dobrej nocy.

Edit: pomijając fakt, że jest hipokrytą i manipuluje faktami.

4

@jacobFCB +1
Nigdy nie rozumiałam tego fenomenu xD

7

Jak użytkownicy i redakcja mówią jednym głosem, to wiedz, że BI jest skończony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?