clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
@Messibestplayerintheworld widzę Piketa w koszulce ,,Shakira".
0
@Vintee do sportu. Dużo chodzę, jeżdżę rowerem, czasem jakiś basen. :D
2
Mordeczki, jakiego smartwatcha polecacie? Takiego do powiedzmy 1500 zł, przy czym Apple Watch odpada jakikolwiek bo nie mam iPhona. No i żeby pasował na damską dłoń. Myślałam nad Garminem Venu lub Vivomove. Ma ktoś może lub miał te smartwatche?
0
@PatrychoO nie, nigdy. Zawsze bezpośrednio z Eventim lub ebilet.
2
@barcelonaLM w zasadzie największą gwiazdą byli Imagine Dragons, bo reszta się wykruszyła xD
1
Opener w tym roku chyba najgorszy w historii, większość interesujących zespołów wypadła w ostatniej chwili albo burza pokrzyżowała plany tak jak dziś. Nie dziwię się ludziom, którzy są wkurzeni, bo przyjechali na Chemicalsów z drugiego końca Polski, a Opener dzień przed podaje info, że ich nie będzie. Teraz jeszcze wypadła Dua Lipa. Zasady festiwalowe są niestety (stety) takie, że nie można złożyć reklamacji mimo, że największe gwiazdy nie wystąpią. Słabo, słabo to wszystko wygląda. Miałam jechać ale w zasadzie w ostatniej chwili nie kupiłam biletu i całe szczęście :D
2
@barcelonaLM Dua Lipa nie wystąpi. Jest oficjalny komunikat
1
@PatrychoO moje top to ,,Ognia" 2012, ,,I Ciebie też, bardzo" 2021 i ,,Sobie i Wam" 2019
A ta piosenka w tym roku parę razy przesłuchana siada fest
2
@supraomnes1 Contratiempo
1
@PatrychoO no dobra, to bez Mansona :(
2
No i Sakari za Wimbledonem. Niespodzianka, myślałam, że Greczynka będzie mocniejsza.
1
@PatrychoO ,,Cudzoziemka w raju kobiet" HEY
,,Coma White" Marilyn Manson
,,Co Cię boli?" Rychu Peja
0
@AlexDark00 taki Collado jakby grał u Nas przez 5 sezonów pewnie miałby lepsze statystyki niż Komar :)
4
Bardziej mi żal, że odchodzi Luuk niż Dembele. To wiele mówi o przygodzie tego pana w Barcy.
2
@Janas11224 czekam mocno :D
1
@PatrychoO polecę nowością :D ,,Bal u Rafała" Ralph Kaminski
4
@Kondziubarca to niech czeka a jutro się pakuje.
0
@draxidox ten co z Jasiem Kapelą się zderzył
1
@Kgorecki2500 kebab mięso mieszane, sos mieszany, XXXXXL
0
@MesQueUnClub_87 najgorzej, że jadę sama. W zeszłym roku byłam z kolegą, a teraz czeka mnie podróż i powrót w pojedynkę ale na miejscu już mam ugraną ekipę :D także testament nie jest potrzebny
@Transu96 umówieni
@Encore jw
XD
0
@Encore ¯\_(ツ)_/¯
0
@Encore no ba ;)
1
@Encore stanie pod sceną i śpiewanie :D
0
Udało mi się ogarnąć sprawy, więc jadę na Jarocin w tym roku. :D ktoś jeszcze będzie? ^^
1
I co teraz chłopczyku? Kto wie ten wie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO ,,Anioł" Maanam
1
Raducanu to bardziej celebrytka niż tenisistka, nie wiem czego niektórzy się spodziewali :D
1
@koksik2700 akurat chciałam kupić Crasha. :D
1
@JohnnyBarca mundial-wałek, tak go zapamiętałam mimo, że byłam dzieciakiem :)
1
@Jakchcesz dokładnie, a póki co Fati to niewiadoma.