4

@Kgorecki2500 niech po prostu na danym stanowisku będzie osoba najbardziej kompetentna. Nie chciałabym dostać pracy tylko dlatego, że w firmie wymagany jest parytet. Niby to ukłon w stronę kobiet, a tak naprawdę strzał w pysk. Szkoda, że niektóre feministki tego nie widzą.

15

@IronSanHybrid ale jak to nie zaprosili czołowej kopiarki? Przecież on ma takie zasięgi i to on Julię stworzył. Skandal

12

@FafitFCB XDDDD co za gość

0

@AmigoBlancos normalnie idziemy po potrójną koronę

0

@Gaz wydaje mi się, że nie

1

@Kinginiesta ale jak wszystko potrafi się zmienić za sprawą kasy. Przerażające w sumie

6

@Firestone zdecydowanie

83

Jakby ktoś mi powiedział rok temu, że Messi nie skończy kariery w Barcy, Alves wróci na pół roku, Ramos zagra w jednej ekipie z Messim, Lewandowski przyjdzie do Barcelony i Mbappe wypnie się na Real... To chyba bym go uznała za wariata :D

11

Ale jestem podekscytowana tym Robercikiem :D

0

@marcin62 szkoda, bo parę łez poleciało przy jego piosenkach jak miałam nastoletnie doły. :D w sensie przy Huczu.

2

@marcin62 oj tak, było słuchane. W ogóle mega pasował mi jego głos, szkoda, że go nie ma. Tak samo w liceum słucham HuczuHucz i też nie wiem co się z nim dzieje.

0

Korzystał ktoś z Was z Blablacara? Mam skorzystać pierwszy raz i to późnym wieczorem i trochę się boję. XD to bezpieczne? Jakieś doświadczenia?

1

@Lionel_Messi10 możliwe, tego nie pamiętam :)

14

Wysyp nicków, którzy od zawsze wchodzili na La Bambe ale nie zakładali konta:
ViscaRobert
LewyFCB
Lewandowski9Barca
CuleLewandowski
LewanGOATowski
RL9FCB
RobertKatalowski
BlaugranaRL9

8

Można lubić, można nie lubić Lewego ale ten transfer wzbudza emocje na rynku transferowym a co dopiero wśród kibiców Barcy w Polsce. :D zawsze marzyłam o Polaku w Barcy, najbliżej (o ile tak można to nazwać) był chyba Piszczek w swoim prime bo pojawiały się takie plotki, a tutaj proszę bardzo - Pan Robert :D

1

@MesQueUnClub_87 śledziłam tę grę odkąd pojawiła się tylko jej nazwa, każdy najmniejszy trailer czy nowinkę. :) Liczyłam się z wydatkiem ponad 1000-1200 zł przez dwa lata więc jak przyszli zapłacić 850 byłam zadowolona. Stoi sobie teraz dumnie w pokoju :) niektóre gry też tak przechodzę, ale do niektórych mam sentyment i sobie zostawiam pudełkowe wersję bądź dokupuje steelbooki albo figurki z danej gry :D

0

@darksider ale przynajmniej płyta fizyczna była a w kolekcjonerkach exów jest kod na cyfrową grę a nie płyta :D fakt, z tym hełmem była droższa

0

@MesQueUnClub_87 tak, jeszcze prawie musiałam się bić o te edycję na PS5 bo nie było.
@BoreekxD w listopadzie jakoś

0

God of War Ragnarok edycja kolekcjonerska: 1300 zł.
Nieźle :D dla mnie 850 za Elden Ring to już było dużo.

1

@Kidd Jastrząb nas zbawi

0

@AdiKingu96 sierpień nic nie znaczy, bo to gorsza część lata

3

@masq powiedz, że masz uczulenie na dzieci i oczy Ci od nich ropieją.

A tak serio: po prostu postaw alkohol i powiedz, że chyba dziecko nie powinno wiedzieć jak dorośli piją, albo po prostu powiedz im to co Nam tu.

25

Już widać, że robi się szybciej ciemno niż np 2 tyg temu. :| To oznacza jedno... Zaraz wrzesień, potem zleci 1 listopad, a potem chwila moment i święta. No i Sylwester, więc zaczynamy zabawę od nowa.

0

@Kitek1640 do 1 z 10 nie ma podjazdu. Ogólnie 1 z 10 i Awantura o kasę to najlepsze teleturnieje ever

3

Jestem jednym z większych hejterów Dembele i nie chciałam by został, jeśli jednak został i to na takich warunkach to życzę mu by zamknął mi buzię i pokazał co potrafi.

6

@Deviler nie będzie Niemiec pluł nam w twarz :D

2

@Wojtah będzie :D
@don'T.R.I.P.e nie, przejmę tę stronę :D

4

@Messiah10 przypomniałeś mi, że mam wysłać :D jak wygram to kupuje całą FCBarca.com i wprowadzam swoje rządy

0

@Transu96 może jednak lepiej Rafałek.

0

To teraz trzeba wymyśleć jakieś pieszczotliwe określenie dla Raphinhi. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?