2

Co najmniej 12 osób zginęło w wypadku polskiego autokaru na północy Chorwacji. Pasażerami byli pielgrzymi udający się do Medziugorie.

Na konferencji prasowej szef MSW Chorwacji przekazał, że nie ma osób, które wyszły z wypadku bez szwanku. Są albo ofiary śmiertelne albo ranni. Część poszkodowanych walczy o życie w szpitalach.

Źródło: KIKŚ

To nieźle...

1

@gorgota gratulacje dla Ciebie i partnerki.

5

@eydeem NFS Underground nr 1

10

Nie dla wychowanka RM w Barcelonie. Ament.

8

Dembele płakał jak oglądał xDDD

1

Lewandooooowski na Camp Nou. Cudowne

1

@Lola120 mam tak samo. Widzę Leo w koszulce PSG i serce mi krwawi.

4

@skubi99 ja pamiętam byłam w lesie na spacerze i się popłakałam xD

1

@AmigoBlancos albo Lech z Juventusem, który miał w składzie np Del Piero...

1

Normalnie wstyd, że te patałachy reprezentują Poznań.

3

Riki Picz dochodzi, bezpieczeństwo na drogach Barcelony zwiększyło się. :D

9

5

@tristan87 no i w końcu

2

@Janiama dlaczego uważasz, że Mats będzie miał super sezon? Skoro nawet laik widzi różnice po kontuzji chociażby jak się wybija do interwencji...

0

@FCB24 Kownacki

2

@Gaz ja proponuję od razu egzekucję. Jakby szukali chętnych do bycia katem takich śmieci to pierwsza bym się zgłosiła. Nawet by mi powieka nie drgnęła.

57

W Poznaniu ktoś zakopał żywcem psa. Piesek mimo obrażeń zdołał częściowo się odkopać, ktoś go znalazł, niestety nie udało się go uratować... Mówcie co chcecie ale jeśli ktoś dopuścił się takiego czynu, nie zasługuje by żyć.

5

Riki Picz odchodzi to pewnie swojego psioła Piketa też weźmie. Najlepsze kasyna tylko w USA.

5

@PatrychoO podpisuje się rękoma i nogami

2

@Ojciec5tkidzieci Poznań miasto doznań. :D

11

Guwniara z paletkom 1:0 Robercik
https://m.jbzd.com.pl/obr/2563616/co-robercik

0

@eydeem a wszedłeś do podziemnego świata już? :D ja trafiłam do Caelid na początku gry, jak jeszcze nie miałam Torrenta, bo jakaś skrzynia mnie tam przenosiła. Nigdy tak szybko w grze nie uciekałam xD szczególnie przed tymi psami

0

@Patrykl145 odkąd zmienili lokalizację to mam wrażenie, że wszystko jakoś upadło. Nawet zespoły nie są jakieś super...

1

@eydeem szczerze mówiąc, zgadzam się, że jednak soulslike to powinna być gra z zamkniętym światem, a na pewno nie tak ogromnym jak w ER. Przecież jak policzysz całą mapę + ten podziemny świat to jest ogrom tego wszystkiego. XD Radahan wcale nie jest taki trudny, bo coś tam pogrzebali z nim od premiery. Niemniej, powodzenia :D jeszcze dużo ciekawej rozgrywki przed Tobą

3

@eydeem oj tak, Elden Ring potrafi zająć głowę. Na czym jesteś? :D

1

@PatrychoO Sen o Warszawie zdecydowanie. :)

0

@gumaz potwierdzone :D
@escarabajo jeszcze jak :)

3

@escarabajo mam nadzieję, że ten ex-madryciak tu nigdy nie trafi

6

Jak do Antoneli i dzieciaków dojdzie, że Leo ma okazję wrócić do Barcy to będzie miał nieźle głowę suszoną. :D

10

Mam przeczucie, że w tym sezonie Leo rozwali ligę francuską (ale nie zdobędą LM) a potem wraca do domu. Do Nas. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?