clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman no właśnie, a do roboty trochę pod górkę będę mieć jednak. :D
0
Mordeczki, posiada ktoś z Was hulajnogę elektryczną? Właśnie podjęłam decyzję o kupnie takowej i zastanawiam się nad Xiaomi Pro 2 albo Xiaomi Mi 3, z czego bardziej przychylam się w stronę Pro 2. Jakieś opinie? Hulajnoga dla osoby dorosłej oczywiście.
1
Casemiro po prostu wystraszył się Polaka rodaka na 9-tce.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Fawelarz
0
W sumie nie było żadnych plotek odnośnie Casemiro. Wiadomo, aż tak nie śledzę Realu ale i tak stało się to szybko i po cichu moim zdaniem.
1
@Kapitan hawk widziałam te komentarze. Niezły gość. XD
2
No i jest finał 4x400 m pań. Ciekawe czy w finale pobiegnie Kiełbasińska czy fochy pań i trenera wezmą górę. ^^
0
@Jackazz PodStadionem.pl
1
@Kgorecki2500 drogie, drogie... I jeszcze dostać nie można. :/
@kuz nie dziwię się, ja akurat mam oszczędności właśnie na takie głupotki trochę droższe więc dałam radę ale tak normalnie z wypłaty też bym nie kupiła.
2
A jak tam Wasze ,,kupię koszulkę Lewego jak do Nas przyjdzie"? Ja właśnie wywiązałam się ze złożonej obietnicy chociaż trochę zabolało ale było warto. Cudna jest ta koszulka.
https://zapodaj.net/d45843739cad5.jpg.html
0
@Bobo25 spanie 20 minut albo 2h to żadna przerwa tak naprawdę.
2
Finał 400 metrów pań. 3 nasze reprezentantki. Trzymamy kciuki.
56
Moja najlepsza przyjaciółka i jedna z najważniejszych osób w moim życiu, ma białaczkę. Proszę trzymajcie za Nią kciuki, kto jest wierzący niech się pomodli. Z góry dziękuję...
0
@masq wypłacz się po prostu. Tak jak ktoś pisał, zwierzęta mega uspokajają.
1
@Hubsao niesamowity szacun dla Roberta.
0
@Kessie tak ogólnie to o tym nie myślę, ale jak widzę takie filmiki to tęsknię za Nim strasznie.
2
@masq dużo siły dla Was
1
@Ojciec5tkidzieci kliknelam i odkliknelam przypadkowo
^^
2
@Ojciec5tkidzieci lubię takie historie. Masz herbik.
0
@J4no może wyjdziemy z grupy LM ^^
0
Neymar już do Barcy się uśmiecha, bo wie, że Messi wraca za rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowe trio MNL nadchodzi.
0
@gumaz sprawa została zgłoszona do prokuratury i zostanie zbadana. Nie liczyłabym na to, że będzie o tym głośno w mediach. Chyba, że przed wyborami.
1
@Lautaro my mamy ekipę z LR i bawimy się super, do tego gramy na słuchawkach i jest git :D
1
@Lautaro nie, ale gramy w Rainbow Six Siege
0
@jeyx77x ja do jeziora mogę wskoczyć na 5 metrów i się nie boję, jednak morze wzbudza we mnie strach i mimo, że bardzo dobrze pływam nie wejdę do morza głębiej niż do linii ramion, nawet jak nie ma fal. Picie nad wodą w upale, a potem skoki do zimnej wody kiedy się jest rozgrzanym to najgorsze co może być niestety...
0
@Kurkmen dlatego trzeba pomagać fundacjom lub osobom, które są sprawdzone. Nigdy nie przelałam pieniędzy na fundację XYZ. Pomagam tym których znam i wiedzą jaką pracę wykonują. Z tymi fundacjami to jednak prawda, chore dzieci, potrzebujące zwierzęta to idealny temat na trzepanie lewej forsy. Pomagajmy ale z głową.
3
@tristan87 płakał nad Konstytucją a potem cyk, lewe faktury za usługi weterynaryjne. Zwykły śmieć i oszust.
10
Fundacja z którą jestem związana (adoptowałam dzięki nim pieska i znam osobiście założycielkę oraz wspomagam finansowo) została oszukana przez pana Szymona Hołownię i jego partie na 107 tysięcy złotych. Partia dostała dotacje na prowadzenie punktu pomocy dla zwierząt z Ukrainy, a pieniądze nigdy nie trafiły do zwierząt ani wolontariuszy. Fundacja jest w stanie zakwestionować każdą fakturę wystawioną przez Stowarzyszenie Polska 2050. Innymi słowy - wolontariuszki ratowały i organizowały pieniądze na jedzenie dla zwierząt, a w tym samym momencie pieniądze popłynęły na konto partii pana Szymona. Chodzi konkretnie o punkt pomocy zwierzętom w Nadarzynie. Sprawa została już zgłoszona na prokuraturę. Bulwersujące jest również to, że jedna pani z partii pojawiła się w Nadarzynie by naklejać plakaty promujące partie, porobić sobie kilka zdjęć i to by było na tyle.
To by było na tyle jeśli chodzi o ,,inną" Polskę pana Hołowni. Oszukać potrzebujące i bezbronne zwierzęta...
Więcej informacji znajdziecie na profilu fundacji Mondo CANE.
3
@FioletoweOczy ja zaczynam wątpić w La Ramble jak widzę takie komentarze.
1
@czółkovsky no ja się nie przejmuję, po prostu czytam to i mam ubaw z niedzielnych kibiców :D gorzej niż po Bayernie i Liverpoolu już nie będzie. Jak kibic tamto przeżył to raczej takie komentarze go jedynie bawią.