1

@NaFazieHitman no właśnie, a do roboty trochę pod górkę będę mieć jednak. :D

0

Mordeczki, posiada ktoś z Was hulajnogę elektryczną? Właśnie podjęłam decyzję o kupnie takowej i zastanawiam się nad Xiaomi Pro 2 albo Xiaomi Mi 3, z czego bardziej przychylam się w stronę Pro 2. Jakieś opinie? Hulajnoga dla osoby dorosłej oczywiście.

1

Casemiro po prostu wystraszył się Polaka rodaka na 9-tce.

0

0

W sumie nie było żadnych plotek odnośnie Casemiro. Wiadomo, aż tak nie śledzę Realu ale i tak stało się to szybko i po cichu moim zdaniem.

1

@Kapitan hawk widziałam te komentarze. Niezły gość. XD

2

No i jest finał 4x400 m pań. Ciekawe czy w finale pobiegnie Kiełbasińska czy fochy pań i trenera wezmą górę. ^^

0

@Jackazz PodStadionem.pl

1

@Kgorecki2500 drogie, drogie... I jeszcze dostać nie można. :/
@kuz nie dziwię się, ja akurat mam oszczędności właśnie na takie głupotki trochę droższe więc dałam radę ale tak normalnie z wypłaty też bym nie kupiła.

2

A jak tam Wasze ,,kupię koszulkę Lewego jak do Nas przyjdzie"? Ja właśnie wywiązałam się ze złożonej obietnicy chociaż trochę zabolało ale było warto. Cudna jest ta koszulka.
https://zapodaj.net/d45843739cad5.jpg.html

0

@Bobo25 spanie 20 minut albo 2h to żadna przerwa tak naprawdę.

2

Finał 400 metrów pań. 3 nasze reprezentantki. Trzymamy kciuki.

56

Moja najlepsza przyjaciółka i jedna z najważniejszych osób w moim życiu, ma białaczkę. Proszę trzymajcie za Nią kciuki, kto jest wierzący niech się pomodli. Z góry dziękuję...

0

@masq wypłacz się po prostu. Tak jak ktoś pisał, zwierzęta mega uspokajają.

1

@Hubsao niesamowity szacun dla Roberta.

0

@Kessie tak ogólnie to o tym nie myślę, ale jak widzę takie filmiki to tęsknię za Nim strasznie.

2

@masq dużo siły dla Was

1

@Ojciec5tkidzieci kliknelam i odkliknelam przypadkowo
^^

2

@Ojciec5tkidzieci lubię takie historie. Masz herbik.

0

@J4no może wyjdziemy z grupy LM ^^

0

Neymar już do Barcy się uśmiecha, bo wie, że Messi wraca za rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowe trio MNL nadchodzi.

0

@gumaz sprawa została zgłoszona do prokuratury i zostanie zbadana. Nie liczyłabym na to, że będzie o tym głośno w mediach. Chyba, że przed wyborami.

1

@Lautaro my mamy ekipę z LR i bawimy się super, do tego gramy na słuchawkach i jest git :D

1

@Lautaro nie, ale gramy w Rainbow Six Siege

0

@jeyx77x ja do jeziora mogę wskoczyć na 5 metrów i się nie boję, jednak morze wzbudza we mnie strach i mimo, że bardzo dobrze pływam nie wejdę do morza głębiej niż do linii ramion, nawet jak nie ma fal. Picie nad wodą w upale, a potem skoki do zimnej wody kiedy się jest rozgrzanym to najgorsze co może być niestety...

0

@Kurkmen dlatego trzeba pomagać fundacjom lub osobom, które są sprawdzone. Nigdy nie przelałam pieniędzy na fundację XYZ. Pomagam tym których znam i wiedzą jaką pracę wykonują. Z tymi fundacjami to jednak prawda, chore dzieci, potrzebujące zwierzęta to idealny temat na trzepanie lewej forsy. Pomagajmy ale z głową.

3

@tristan87 płakał nad Konstytucją a potem cyk, lewe faktury za usługi weterynaryjne. Zwykły śmieć i oszust.

10

Fundacja z którą jestem związana (adoptowałam dzięki nim pieska i znam osobiście założycielkę oraz wspomagam finansowo) została oszukana przez pana Szymona Hołownię i jego partie na 107 tysięcy złotych. Partia dostała dotacje na prowadzenie punktu pomocy dla zwierząt z Ukrainy, a pieniądze nigdy nie trafiły do zwierząt ani wolontariuszy. Fundacja jest w stanie zakwestionować każdą fakturę wystawioną przez Stowarzyszenie Polska 2050. Innymi słowy - wolontariuszki ratowały i organizowały pieniądze na jedzenie dla zwierząt, a w tym samym momencie pieniądze popłynęły na konto partii pana Szymona. Chodzi konkretnie o punkt pomocy zwierzętom w Nadarzynie. Sprawa została już zgłoszona na prokuraturę. Bulwersujące jest również to, że jedna pani z partii pojawiła się w Nadarzynie by naklejać plakaty promujące partie, porobić sobie kilka zdjęć i to by było na tyle.

To by było na tyle jeśli chodzi o ,,inną" Polskę pana Hołowni. Oszukać potrzebujące i bezbronne zwierzęta...
Więcej informacji znajdziecie na profilu fundacji Mondo CANE.

3

@FioletoweOczy ja zaczynam wątpić w La Ramble jak widzę takie komentarze.

1

@czółkovsky no ja się nie przejmuję, po prostu czytam to i mam ubaw z niedzielnych kibiców :D gorzej niż po Bayernie i Liverpoolu już nie będzie. Jak kibic tamto przeżył to raczej takie komentarze go jedynie bawią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?