clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czego Xavi się nawachał, że Ferran zagrał w podstawie to chyba tylko on sam wie.
4
Fati Nam ten mecz wygrał. Factos.
3
Kocham Cię Roberttttttttt
4
@Katalonbar oby odpadli jak najszybciej
2
Piaaaaaa :D ale emocje!
0
@DaPidejpi Mbappe zaraz i Ramosa będzie chciał ustawiać.
0
@masq ogólnie HR ma skopane sterowanie więc może to być wina gry
0
@VegetaPolska oj tak, zakończenie GT niszczy mi serduszko. Chociaż w Zetce też jest dużo smutnych momentów. Poświęcenie Vegety w walce z Majin Buu to najgorszy moment ever.
0
@VegetaPolska oczywiście :D chociaż moja ulubiona seria to oczywiście DBZ bo pojawia się Księże.
1
@VegetaPolska no ale skoro już idzie zaraz do kina to żeby chociaż to zrozumiała. A serie można puścić, jak najbardziej. Właśnie nabrałam ochoty i lecę od początku Dragon Balla. :D
0
@VegetaPolska ja nie widziałam i w sumie dobrze, bo w kinie wszystko podoba się bardziej. Tylko no ta kreska... Ale z drugiej strony jak mają rysować tak jak na początku DBS to lepiej że będzie tak
0
@kuz fabułę zrozumie bez problemu. :) Tylko wyjaśnij jej kim był Cell i androidy, chociaż jest to pokazane ale dość chaotycznie.
0
@VegetaPolska o tak, tym bardziej że zapowiada się na naprawdę potężnego. Chciałabym by wrócił też temat tych najsilniejszych wszechświatów, które nie brały udziału w turnieju. Sam Jiren jakoś mnie nie przekonał.
0
@kuz wiesz co, ciężko będzie. Całą historię zrozumie raczej bo jest ,,przypominajka" ale kto jest kim, dlaczego itd to wątpię. :D ogólnie pojawiają się praktycznie wszystkie stare postacie. Nawet temat magicznych fasolek czy Dende jest poruszany. :)
5
Właśnie obejrzałam w kinie nowego Dragon Balla. Nie wiem czy to magia kina czy co, ale mega mi się podobało, chociaż na początku ciężko było zaakceptować tę komputerową kreskę. No i Vegeta. :D szkoda, że tak mało to było ale warto było zostać do sceny po napisach. Polecam fanom DB, którzy oglądali wszystkie serie, łącznie z DB Super. Żadnego dziecka nie uświadczyłam na sali, a była w 3/4 pełna. XD
6
@tbas wszyscy Ci bezużyteczni zarabiają mało, ale jak złoży się ich do kupy to się robi niezła sumka.
1
@cules100pro mi się udało pojechać do Sopotu i akurat wszystkie dni było pięknie (28 stopni i słońce, ale w cieniu chłodno), a na następny dzień po moim wyjeździe zaczęły się upały, pojawiły się sinice i jeszcze dostałam okres. Także można powiedzieć, że się prześlizgnęłam fartownie jak nigdy xD
1
@Nhyz każdej drużynie która gra z Realem.
2
Natalia Kaczmarek GOAT
3
Zaraz finał naszych pań 4x400 metrów. Wszyscy trzymamy kciuki :D
0
@Medium golę.
@BorzyKrzys pokazywałam jak byłam mała
1
@Varkond jutro idę. Nawet koszuleczkę z Vegetą założę:D
1
@GeneralXavi genialny klimat, z wszystkich asasynów najlepszy. Ciekawa, wzruszająca historia. Nie zastanawiaj się nawet, tym bardziej że pewnie teraz kosztuje grosze. Ja kupiłam na premierę za 350 i nie żałowałam :D
0
@Zoker wolę Heliosa ale kilkanaście jak nie więcej razy byłam w Cinema City. Szkoda. :(
0
@Kessie zwierzęta, tyle w temacie
1
@kuz ja ogólnie się boje burzy jak jestem na dworze, a jak się błyska to już w ogóle więc pewnie bym umarła ze strachu i spadła w dół XD
@Sau_Ron ja się boje, że mnie piorun uderzy
2
Chodzenie w burzy po dworze > wszystkie horrory razem wzięte
Factos ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@VegetaPolska ja jakbym miała robić dziarkę z DB to bym zrobiła ten uśmieszek Majin Vegety jak zabijał ludzi na turnieju. :D w następnej kolejności Picollo i Trunks bo też lubię te postacie.
1
@Jakchcesz nie, bo jakoś mnie nie przekonało. XD może jak będzie w promocji za +/- 30-40 zł to się skusze
1
@VegetaPolska za dzieciaka tylko z francuskim ale teraz chyba najbardziej lubię japońską wersję księcia. :D o tak, dziarki Stingera Dragon Ball to poezja. Gość stworzył niepodrabialny styl i jest mega rozpoznawalny. No Vegeta to jest mega postać na dziarę. Bierz od razu na grubo - przedramię. Mi się najbardziej na dziarkę podoba Majin Vegeta.