1

@Objectivo cudo, czekam mocno. Widziałeś już Thymesie? Ja się waham

1

@macio_944 czekam na Hogwarts bo DL2 mnie zawiódł więc raczej do tej gry nie wrócę. :D

0

@marcin62 albo fajne jeansy a na dupie albo przy kieszeniach kryształki albo róże...

0

@Lola120 objawy takie, że była przeziębiona i dziwnie się czuła + wróciła z wakacji a nie była opalona. Nawet się z tego śmiałyśmy, że słońce jej nie chwyciło w ogóle. Ech.
Dzięki :)

1

@Lola120 Białaczka, zdiagnozowana 6 dni temu... Dziś pierwsza chemia. :( Bo wcześniej były antybiotyki i zmniejszanie obrzęku śledziony i wątroby. Widziałam się z Nią, 2,5 tyg temu i wszystko było ok. Szok jak wszystko się pozmieniało w parę dni tak naprawdę.

2

@gumaz niecałe 28 lat, 2,5 roczne dziecko. :( Dramat po prostu.
@Transu96 fajne takie żartowanie ze śmiertelnej choroby, ubaw po pachy

49

Dziś moja przyjaciółka zaczyna pierwszą chemię. Trzymajcie kciuki, dzięki

0

@Fenyx ja już jestem na etapie słuchania całego soundtracku i szukania nowej koszulki z Wiedźmina albo figurki, chyba już się nie wyplątam. :/
@koksik2700 daj pan spokój, ile można czekać...

0

@Fenyx ale ale... Wilcza Zamieć... Soundtrack ze Skellige. To takie trudne :(
@BorzyKrzys lubię kakao

6

Ten moment jak na playliście poleci melodia z Wiedźmina 3 i już nie możesz przestać myśleć, by zagrać w tę grę... Chyba nie wytrzymam do tego patcha na PS5.

1

@Kgorecki2500 mniej zdarzeń, wyższe kursy. :)

0

@jeyx77x owczarek niemiecki

0

@Schoogs ale wiesz, że to dopiero druga kolejka? XD zaraz pojawią się kontuzje i będzie musiał grać. Dodatkowo, przekroczył 30 minut z czasem dodatkowym.

6

@kuz jeszcze to gadanie, że jak będzie trzeba to pierwszy odejdzie.

2

@Zoker oby w końcu wrócił dawny Marc, a nie statysta w bramce

1

@Shadow23FCB trudne momentami ale piękne :D

5

Nie myślałam, że doczekam czasów, że siedzę przed tv w koszuleczce Polaka rodaka i świętuję jego bramki dla ukochanego klubu. Nie wyobrażam sobie jakie to musi być uczucie widząc to na żywo. Oczywiście nie mówię o tych sezonowcach co są z Barcą od tego roku ale ludziach którzy kibicują wiele lat.

30

Lewy w Barcy 2 gole
Mbappe w Realu 0 goli

Factos

6

@GwiezdnY_10 jeszcze Ani Lewandowskiej dwa strzelił.

1

@dawo17 ja siedziałam w koszulce Lewego i polecam

0

Ale czego Xavi się nawachał, że Ferran zagrał w podstawie to chyba tylko on sam wie.

4

Fati Nam ten mecz wygrał. Factos.

3

Kocham Cię Roberttttttttt

4

@Katalonbar oby odpadli jak najszybciej

2

Piaaaaaa :D ale emocje!

0

@DaPidejpi Mbappe zaraz i Ramosa będzie chciał ustawiać.

0

@masq ogólnie HR ma skopane sterowanie więc może to być wina gry

0

@VegetaPolska oj tak, zakończenie GT niszczy mi serduszko. Chociaż w Zetce też jest dużo smutnych momentów. Poświęcenie Vegety w walce z Majin Buu to najgorszy moment ever.

0

@VegetaPolska oczywiście :D chociaż moja ulubiona seria to oczywiście DBZ bo pojawia się Księże.

1

@VegetaPolska no ale skoro już idzie zaraz do kina to żeby chociaż to zrozumiała. A serie można puścić, jak najbardziej. Właśnie nabrałam ochoty i lecę od początku Dragon Balla. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?