3

Aż się wzruszyłam ;(

1

Iga same błędy...

0

Nie dość, że jej kibice to bydło, to jeszcze ona sama zachowuje się tragicznie. XD

1

Iga, siatkarze dość emocji Nam zafundowali. Wygraj to i daj odetchnąć :D

0

Siatkarze w finale MŚ, Robercik z kolejną bramką w Barcy i teraz na deser Iga może wygrać US Open. Wielki dzień dla polskiego sportu się zapowiada :D

0

@Emhyr no ale mają więcej opcji w ataku przynajmniej.

0

@Jakchcesz oby wrócił... Ale czuć ten klimat nawet na zapowiedzi. Ja też średnio go polubiłam, ale mam nadzieję, że poznamy historię od podszewki i zmienimy o nim zdanie. Fajny plot twist by był jakby to postać Eivora okazała się zła.

3



Po słabszej Valhalli trochę sobie obiecywałam, że nie biorę następnego Assassin's Creed'a na premierę. Zwiastun całkowicie mnie kupił, mimo, że głównym protagonistą będzie Basim. No i... Ezio Family...

9

Ralphinha jak gra z Lewym i Dembele to jest koxem, a z tymi kotwicami to się dostosowuje do ich poziomu.

0

Depay coraz bardziej utwierdza w przekonaniu, że powinien dostać Auba

9

@PatrychoO bo królowa jak na złość nie była czarna. Chociaż znając Netflixa... W przyszłości różnie to może być postrzegane.

0

@MAGNETO Daria Zawiałow?

0

@konrad1661 niestety nie każdego stać na prywatny szpital, po coś te składki płaciła a tutaj nawet nie ma głupiego syropu. Też jestem za prywatyzacją chociaż częściową służby zdrowia, bo teraz to co jest to nie jest żadną służba i na pewno nie ,,zdrowia"...

0

@macio_944 jak wyjdzie to rzucam wszystkie gry i gram.

2

Jak wiecie albo i nie, moja najlepsza przyjaciółka i bratnia dusza choruje na białaczkę. Jest po 3 chemiach, które zniosła dobrze. Teraz ktoś przyniósł z zewnątrz przeziębienie - katar i kaszel, więc jest ogromny strach bo ma zerową odporność. Najpierw w tym tygodniu wiozłam jej maść, bo w szpitalu nie mieli, a dziś mi pisze, że od rana prosi o syrop na kaszel a w szpitalu go nie mają. W ogóle leków na przeziębienie. Przecież to jest chory kraj. Nie dość, że ludzie z tak słabą odpornością leżą po 3 na sali to jeszcze w razie czego nie ma głupiego syropu na kaszel. W SZPITALU. Cała służba zdrowia nadaje się do zaorania... Żeby wyzdrowieć to paradoksalnie trzeba mieć dużo zdrowia. Ręce mi opadają z bezsilności.

5

@AlexDark00 kapitan nie zawsze nosi opaskę, więc nie wiem po co te śmieszki. Lewy widać, że pomaga młodszym chłopakom na boisku i nic w tym zabawnego.

4

Wygrana Igi cieszy podwójnie, bo wygrała z Sabalenką. Żadna tenisistka nie powoduje u mnie tak negatywnych emocji jak Białorusinka.

1

Amerykanie to chyba najlepiej broniąca się drużyna na świecie. Jakie oni piłki podbijali... Kosmos.

3

No ale Bartek Kurek musi się obudzić jednak, taka gra może nie wystarczyć na MŚ.

2

Kamil Semeniuk top.

3

Wszyscy co się dziwią temu co będzie się działo w Anglii chyba nie pamiętają tego jak odszedł Jan Paweł II. Dla większości Polaków był ,,półbogiem" tak samo Elżbieta dla Wielkiej Brytanii...

17

W sumie świat jaki znamy już nigdy nie będzie taki sam. Niby każdy miał gdzieś te rodzinę królewską ale zawsze Królowa była. Ważny dzień dla historii świata.

8

Ostatnio taką łatwość zdobywania bramek mieliśmy jak grał Messi i Suarez.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcelonę Roberta Lewandowskiego

0

Lewandowski>>>>>>>>>

0

@messi564 dużo zdrowia dla dzidzki, mamy i oczywiście dla świeżo upieczonego tatusia :D

0

@Asthylath zdecydowanie...

4

Dopiero udało mi się nadrobić Ród Smoka. Byłam trochę sceptycznie nastawiona, mimo bycia mega fanką uniwersum Gry o Tron. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Czuć, że to jest Westeros mimo, że są zupełnie nowe postacie. Jeszcze jak usłyszałam melodię z Gry o Tron to serce zabiło szybciej. Dobrze, że na razie HBO się broni tym serialem.

1

@Antimadridista_WR 239 zł jeszcze mogę przeboleć za tę grę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?