clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jak tam wrażenia po premierze FIFA 23? :D
0
@Medium a miałam dziś nie płakać.
0
@gumaz szkoda, szkoda ale w tym wypadku były ,,tylko" 4 chemie więc mam nadzieję, że nie będzie dużego spustoszenia w organizmie w przyszłości. Trzeba myśleć pozytywnie
0
@ranger3120 bo mam wzruszki. :(
47
Moja przyjaciółka, która choruje na białaczkę dostała dziś wyniki badań szpiku. Chemia zabija wszystkie komórki rakowe, do tego ma całkowitą zgodność z siostrą jeśli chodzi o przeszczep. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków ;(
0
Dobra ta zasłona dymna przed MŚ. Każdy pomyśli, że jesteśmy tak słabi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Chłop co worek z węglem na plecach ma.
14
@FC1899Barca siedem: nie wierz we wszystko co piszą hiszpańskie pismaki
14
@MesQueUnClub96 może w innym kraju by się nie wybił i nie zrobiłby takiej kariery. Takie gdybanie.
2
Wynik wynikiem, ale w ogóle nie widziałam żeby gryźli trawę. Każda piłka jakaś stykowa to nie było walki wślizgiem chociażby. Podawanie bez ryzyka, najczęściej do najbliższego. No słabo to wyglądało.
0
Nie no Arek idziesz do domu.
4
Robert to tylko dla Hiszpanów umie strzelać
0
@Kessie Monika była najlepszą postacią na początku. :D
3
Ostatnio na Fejsie pojawia się przerażająca ilość postów ,,oddam psa". Najczęściej są to psy 2-3 letnie. Zabawki kupione na czas pandemii się znudziły widocznie. Najlepsze są jednak opisy, że pies chowany z dziećmi. Ciekawe co tacy rodzice sobie myślą oddając psa, do którego dziecko się przywiązało. No chyba, że dzieciak jest tak samo zepsuty jak starzy. Smuci mnie to bardzo, bo sama nie wyobrażam sobie oddać przyjaciela.
0
@AlexDark00 nooooooooo :D
0
@macio_944 jak będzie można kogoś przejechać czołgiem po chodniku to mi wystarczy.
3
@macio_944 miałam się nie jarać, ale jak ma być podobne do RDR2 to się jaram
0
Kocham tę serię gier. Nie zliczę ile godzin poświęciłam na serię Assassin's Creed i mimo, że Valhalla i Syndicate podobały mi się mniej, AC nadal pozostaje moją ukochaną serią gier. Piękne podsumowanie przygotował Ubisoft i jeszcze podzielił się nową wersją Ezio Family, która będzie wykorzystana w Mirage. Oby AC wrócił do korzeni.
1
@Compadre Somersby
0
@Keson no czy jak dotykasz włosy to czujesz nierówności np. przy krótkich włosach ciężko to wyczuć. Zmień szampon i zobaczysz czy coś się zmieni. :D
1
@Keson zależy czy masz wysokoporowate czy nie. :D z tych takich tańszych powiedzmy do 15 zł, polecam Garnier Botanic Therapy - Mityczna Oliwka. Jeśli masz problem z łupieżem to Nizoral, ale np u mnie HaS powodował łupież, więc może to w szamponie jest problem. Polecam też szampony firmy Organix (ok 35-40 zł).
1
@KlonaZepan była przez moment, potem wzięliśmy się w garść.
8
Ja tam jestem dumna z chłopaków. Ostatnie nasze mecze z Bayernem to była kupa w majtkach, zanim wyszliśmy na boisko. Wczoraj zabrakło szczęścia, przez większość czasu byliśmy lepsi od Bayernu, graliśmy (szczególnie pierwszą połowę) bez żadnego strachu, na luzie. Prawda jest taka, że rok temu każdy by odetchnął z ulgą, że tylko 2:0 a nie upokorzenie. Gdyby było więcej szczęścia... Wierzę w zwycięstwo na CN.
4
Najlepsi nasi piłkarze ostatnio najbardziej zawiedli - Lewy i Pedri.
12
Ale jestem dumna z chłopaków. Gramy super, brakuje trochę szczęścia. Bayern bezradny momentami. Brawo!!!
1
Xavi chyba się czegoś nawąchał z tą obroną...
4
@marcin62 wolę grę z klimatem na 20 godzin niż powtarzalną i nudną, gdzie wątek fabularny to 100h.
22
@Kitek1640 pamiętam jak wróciłam z 1 klasy, śp. dziadek oglądał wiadomości i mówi, że samolot uderzył w wieże w USA, usiedliśmy a po chwili uderzył drugi. Mimo, że człowiek był małym dzieciakiem to pamięta takie rzeczy doskonale...
2
@daniel32778 ojciec z Nią jeździ na turnieje, mama zajęła się pracą zawodową i z tego co czytałam ich relacja jest trochę ograniczona. No ale to ich sprawy rodzinne, nic Nam do tego
3
Żabka by wygrała z każdym dzisiaj, kto byłby na miejscu Igi. Rewelacyjny drugi set.