clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AnnaMarianna Obecność.
4
@Czajka90 nie chce mi się szukać komentarza tego ananasa, który porównał go do Iniesty. :)
1
@Antimadridista_WR ja 2 tygodnie temu sprzedawałam na supercoinsy za 40 zł/100k. Myślę, że jak dasz komuś 45 albo 50 zł za 100k to będzie zadowolony :D
0
@Aragorn33 nie zmienia się składu, który grał dobrze. Zawsze można w połowie coś zmienić jak Williamsy by odjeżdżały.
1
@BulaKG ja Viniego sprzedałam za 186k jakoś 2 tyg temu, cena raczej drastycznie nie spadnie
8
Aha, czyli ostatnio wszystko fajnie chodziło bez Busiego za to z Fatim i Ferran w składzie, to teraz robimy odwrotnie? XD
1
@BulaKG u mnie najlepszy traf to 200k i to na początku. Teraz to same placki xD
6
Jakiej śmierci najbardziej się boicie? Ja chyba nowotworu i cierpienia z tym związanego, no i diagnozy, że nie ma tak naprawdę ratunku, potem hospicjum albo w ogóle śmierć w szpitalu. Wypadku czy nagłej śmierci się nie boję ale rak przyprawia mnie o dreszcze.
0
@masq kojarzę ale raczej nie z dobrymi opiniami. Pograj w podobne gry i zobacz czy w ogóle Ci taki styl gry podpasuje, Mask.
1
@FC1899Barca dlatego moim największym marzeniem jest pojechanie na Islandię, a najlepiej tam zamieszkać na stałe.
0
@Kidd z tym specem bez przesady. :D ale jak masz jakieś pytania związane z PS5 to pytaj śmiało
2
@Kidd unravel two polecam mocno. :)
2
@Czak18 sprawdź w PS Store ale wątpię.
0
@BorzyKrzys ja jestem fanką starszych projektów a Bal u Rafała lubię ale bez szału. Jeszcze teraz współpraca z McDonald's. XD
3
Ale ta nowa płyta Dawida Podsiadło jest genialna. Słyszałam ,,Szarość i Róż" na Męskim Graniu w Poznaniu, teraz w końcu wersja studyjna. Dawid jak coś wyda to nie ma ch... we wsi. :D
8
Ale co się człowiek miesiąc pocieszył, że wracamy do dużej europejskiej piłki i coś znaczymy to nasze
0
@Dembouz1899 w naszych barwach może i tak, w szejkowych nigdy :)
1
@SelloutCrowd ale wtedy mieliśmy Messiego, Suareza i Neymara oraz konflikt rzekomy konflikt między treneiro a Messim, ale byliśmy w grze. Chodzi o 1 sezon 14/15.
5
Jak w następnym meczu nie będzie grał od 1 minuty Fati to znaczy, że Xavi jest betonem i nie widzi co się dzieje
0
@SelloutCrowd chyba za Valverde*
0
@Kurkmen no to by sprawdzili na żądanie i powiedzieli, że nic nie ma. Chcą nas wydymać to wydymają
0
Czemu nie weryfikują spalonego?
0
Ach, Asensio ^^
1
@bari_94 Raphinhi i Dembele.
5
Ile jeszcze będziemy oszczędzać Fatiego? On musi grać... Kosztem któregoś z dwójki gwiazdorów...
0
Fati>>>>>>>> brazol i bombele
0
Gavi pokazał więcej charakteru w parę minut niż amigosi od początku sezonu razem wzięci.
0
@kosmos91 do dyktowania karnych dla innych :D
9
Czemu taki Modric co ma 100 lat gra na swoim poziomie, a u Nas Amigosi to takie wraki?
28
Czy my kiedykolwiek dostaniemy karnego?