0

@Uukasz_93 a nie bilans bramkowy? Z tego co mówili komentatorzy to Meksyk musiał strzelić dwie.

7

Niektóre repki by oddały wszystko by grać dalej a niektórzy tutaj się zesrali na miękko bo styl brzydki.

7

Z jednej strony super że wychodzimy z grupy, a z drugiej zajebiście.

0

@Roobo nie, nie boli mnie prawda ale ciągłe krytykowanie wszystkiego. Wolę awansować po brzydkiej grze niż odpaść po finezyjnej.

5

Komentarz usunięty

0

Wychodzimy z grupy, cieszmy się!!! POLSKAAAAAAAAAAAA POLSKAAAAAAAA

1

Nie mam glosu o boze

0

Rzucił ich na głęboką wodę, ale jak nie teraz to kiedy.

0

@VegetaPolska Klajd to racja, ale Karolina jednak :D

1

Jak wyjdziemy z grupy zamawiana jest koszulka Szczęsnego z repki.

1

Jeszcze 45 minut, błagam panowie, wytrzymajcie to

1

Uwielbiam Cię Leo, wstawałam w nocy by oglądać jak grasz w Copa America. Ale ten dzień należy do Nas, POLSKAAAAAAA

0

@tomek8756 prawda xD

18

Liczy się tylko awans Polski, nieważne jakim wynikiem. POLSKAAAAA

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@arasz1819 słucham? XD po prostu mówię, że jak nie wróci to będzie to świadczyć o tym, że chodziło o pieniądze i tyle. Uwielbiam Leo, bardzo przeżywałam jego odejście więc utkaj się, bo to Ty się ośmieszasz.

3

@against_modern_football też tak myślę. No cóż, niedługo się przekonamy ile kosztuje ta miłość Messiego.

4

Ciekawe co będzie z tymi kibicami Leo, jak przedłuży kontrakt z PSG dla pieniążków, a nie wróci do ukochanej Barcy. Jak to będą wtedy tłumaczyć, no i oczywiście czy znów będą kibicować Argentynie.

4

Ronaldo zrobił kupkę w gniazdo zwane Manchester United, a teraz w reprezentacji odwala cyrki. XD

6

@koksik2700 Messi też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@mrboom nie zaglądam za często niestety albo stety. :D

1

Wiecie, że 5 dni temu zmarł pan który dubbingował Johnnego Bravo? :( Ja dopiero teraz się dowiedziałam. Pan Marcin Kudełka.

0

@pt9 dzięki, właśnie skłaniam się bardziej ku Krossowi. :D tym bardziej, że trafiłam fajną ofertę za ten rower. Dziękuję za opinię.

0

Rowerowe świry, mam zamiar w ciągu miesiąca kupić sobie nowy rower. Postawiłam na gravela. Czy ktoś może używał tego typu roweru i może się wypowiedzieć? Chodzi mi po głowie Cube Nuroad pro i Kross Esker 6.0. Chyba, że polecicie coś innego? Rowery typu Esker 1.0 czy Marin mnie nie interesują. Celuję w coś lepszego, powiedzmy przedział cenowy do 7 tysięcy.

3

Williams zamiast walczyć o piłkę to stoi jak widły w gnoju.

1

Enrique wystawia na Japonię rezerwy by kluczowi piłkarze sobie odpoczęli.

5

Dawać jeszcze jedną!!!

0

Brawo, jeszcze jedną. Ubić Meksykanów

5

Dobra nie ma co gdybać, husaria Czesława wjeżdża w Argentyńczyków jak w masło i wychodzimy z 7 punktami.

0

To już lepiej żeby teraz Argentyna im nastrzelala bramek niż 1:0...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?