clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 a nie bilans bramkowy? Z tego co mówili komentatorzy to Meksyk musiał strzelić dwie.
7
Niektóre repki by oddały wszystko by grać dalej a niektórzy tutaj się zesrali na miękko bo styl brzydki.
7
Z jednej strony super że wychodzimy z grupy, a z drugiej zajebiście.
0
@Roobo nie, nie boli mnie prawda ale ciągłe krytykowanie wszystkiego. Wolę awansować po brzydkiej grze niż odpaść po finezyjnej.
5
Komentarz usunięty
0
Wychodzimy z grupy, cieszmy się!!! POLSKAAAAAAAAAAAA POLSKAAAAAAAA
1
Nie mam glosu o boze
0
Rzucił ich na głęboką wodę, ale jak nie teraz to kiedy.
0
@VegetaPolska Klajd to racja, ale Karolina jednak :D
1
Jak wyjdziemy z grupy zamawiana jest koszulka Szczęsnego z repki.
1
Jeszcze 45 minut, błagam panowie, wytrzymajcie to
1
Uwielbiam Cię Leo, wstawałam w nocy by oglądać jak grasz w Copa America. Ale ten dzień należy do Nas, POLSKAAAAAAA
0
@tomek8756 prawda xD
18
Liczy się tylko awans Polski, nieważne jakim wynikiem. POLSKAAAAA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@arasz1819 słucham? XD po prostu mówię, że jak nie wróci to będzie to świadczyć o tym, że chodziło o pieniądze i tyle. Uwielbiam Leo, bardzo przeżywałam jego odejście więc utkaj się, bo to Ty się ośmieszasz.
3
@against_modern_football też tak myślę. No cóż, niedługo się przekonamy ile kosztuje ta miłość Messiego.
4
Ciekawe co będzie z tymi kibicami Leo, jak przedłuży kontrakt z PSG dla pieniążków, a nie wróci do ukochanej Barcy. Jak to będą wtedy tłumaczyć, no i oczywiście czy znów będą kibicować Argentynie.
4
Ronaldo zrobił kupkę w gniazdo zwane Manchester United, a teraz w reprezentacji odwala cyrki. XD
6
@koksik2700 Messi też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@mrboom nie zaglądam za często niestety albo stety. :D
1
Wiecie, że 5 dni temu zmarł pan który dubbingował Johnnego Bravo? :( Ja dopiero teraz się dowiedziałam. Pan Marcin Kudełka.
0
@pt9 dzięki, właśnie skłaniam się bardziej ku Krossowi. :D tym bardziej, że trafiłam fajną ofertę za ten rower. Dziękuję za opinię.
0
Rowerowe świry, mam zamiar w ciągu miesiąca kupić sobie nowy rower. Postawiłam na gravela. Czy ktoś może używał tego typu roweru i może się wypowiedzieć? Chodzi mi po głowie Cube Nuroad pro i Kross Esker 6.0. Chyba, że polecicie coś innego? Rowery typu Esker 1.0 czy Marin mnie nie interesują. Celuję w coś lepszego, powiedzmy przedział cenowy do 7 tysięcy.
3
Williams zamiast walczyć o piłkę to stoi jak widły w gnoju.
1
Enrique wystawia na Japonię rezerwy by kluczowi piłkarze sobie odpoczęli.
5
Dawać jeszcze jedną!!!
0
Brawo, jeszcze jedną. Ubić Meksykanów
5
Dobra nie ma co gdybać, husaria Czesława wjeżdża w Argentyńczyków jak w masło i wychodzimy z 7 punktami.
0
To już lepiej żeby teraz Argentyna im nastrzelala bramek niż 1:0...