1

@Worny wczoraj mi się ta sytuacja przypomniała po akcji Paredesa. Argentyńczycy mają to chyba we krwi. W ogóle młody Leo był trochę niepokorny, może niektórzy nie pamiętają xD

1

A pamiętacie jak młody Leo kopnął piłkę w kibiców Realu? On zawsze lubił poddymić.

0

@okiemtypera_lucaxx95 i znowu będą memy z płaczącym Messim i heheszki, że nic nie wygra z reprezentacją.
Nawet jak Leo wygra MŚ to i tak niektórzy znajdą coś do czego się przyczepią :D

0

@BulaKG o ile Ronaldo w ogóle będzie w podstawowej 11-stce.

66

Messi nic nie mówi - nie ma mentalu, spuszcza głowę, co to za kapitan
Messi się odgryza i pokazuje, że ma jaja - po co w ogóle się odzywa, co za buc, oby Argentyna już nic nie wygrała


XD

0

Jedyne co jest przykre to jest to, że Messi może zostać Mistrzem Świata będąc piłkarzem PSG...

0

@Bartula oby w Barcy był już sobą. :D

0

@Bartula pomocy. Już go tak nie deprecjonujmy, bo w Barcy na razie się sprawdza

26

Ja mam tylko jedno marzenie - Leo wygrywa MŚ, wraca do domu i prowadzi Nas w przyszłym sezonie po LM przy pomocy Roberta. :(

1

@tomek8756 zawsze kibicowałam Argentynie ze względu na Leo, jeszcze kiedyś dla naszego niezapomnianego Mascherano ale kiedy to było :D

11

Kibicuje Argentynie tylko dla Leo, Otamendi, Parades to dla mnie skończone ćwoki. :)

0

@BarcaaVEB mądrzejszy niż większość pieszych

0

@gumaz chora i zaraz idę. :)

10

Przynajmniej jest komu kibicować dalej. Nie kibicowałam Leo tylko w meczu z Polską, a tak to kciuki trzymane w opór. Zasłużył chłopak.

0

Za to kocham piłkę nożną. Za takie mecze :D

0

No i moja stówa postawiona na to, że Argentyna wygra mundial uratowana. XD

2

Martinez na ostatniego karnego... XD to brzmi jak kiepski film

0

Jakie nerwy nie mogę xD

0

Ja pier.... Co za gościu

0

Jazda!!!!! Dawaj dawaj

1

Dajesz Leoś!!!!!!!

1

Jak Messi odpadnie to już w sumie nie ma komu kibicować na mundialu. XD

18

Teraz Messi nie strzela karnego i jest jedna wielka katastrofa.

0

Nie no Leo strzelaj...

0

Messi szuka Alby tymi podaniami a tu dupa

3

Argentyna jak nie strzeli bramki w dogrywce, to w karnych na pewno przegra.

4

Jak Argentyna przegra to na własne życzenie. Idiotyczne zachowania, faule bezmyślne. XD

1

@PatrychoO Paredes

5

Trzeba było bardziej faulować przed polem karnym. Co za idiotyczne zachowanie Argentyńczyków

0

Tak to się w Fifie strzela wolne xX

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?