clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny wczoraj mi się ta sytuacja przypomniała po akcji Paredesa. Argentyńczycy mają to chyba we krwi. W ogóle młody Leo był trochę niepokorny, może niektórzy nie pamiętają xD
1
A pamiętacie jak młody Leo kopnął piłkę w kibiców Realu? On zawsze lubił poddymić.
0
@okiemtypera_lucaxx95 i znowu będą memy z płaczącym Messim i heheszki, że nic nie wygra z reprezentacją.
Nawet jak Leo wygra MŚ to i tak niektórzy znajdą coś do czego się przyczepią :D
0
@BulaKG o ile Ronaldo w ogóle będzie w podstawowej 11-stce.
66
Messi nic nie mówi - nie ma mentalu, spuszcza głowę, co to za kapitan
Messi się odgryza i pokazuje, że ma jaja - po co w ogóle się odzywa, co za buc, oby Argentyna już nic nie wygrała
XD
0
Jedyne co jest przykre to jest to, że Messi może zostać Mistrzem Świata będąc piłkarzem PSG...
0
@Bartula oby w Barcy był już sobą. :D
0
@Bartula pomocy. Już go tak nie deprecjonujmy, bo w Barcy na razie się sprawdza
26
Ja mam tylko jedno marzenie - Leo wygrywa MŚ, wraca do domu i prowadzi Nas w przyszłym sezonie po LM przy pomocy Roberta. :(
1
@tomek8756 zawsze kibicowałam Argentynie ze względu na Leo, jeszcze kiedyś dla naszego niezapomnianego Mascherano ale kiedy to było :D
11
Kibicuje Argentynie tylko dla Leo, Otamendi, Parades to dla mnie skończone ćwoki. :)
0
@BarcaaVEB mądrzejszy niż większość pieszych
0
@gumaz chora i zaraz idę. :)
10
Przynajmniej jest komu kibicować dalej. Nie kibicowałam Leo tylko w meczu z Polską, a tak to kciuki trzymane w opór. Zasłużył chłopak.
0
Za to kocham piłkę nożną. Za takie mecze :D
0
No i moja stówa postawiona na to, że Argentyna wygra mundial uratowana. XD
2
Martinez na ostatniego karnego... XD to brzmi jak kiepski film
0
Jakie nerwy nie mogę xD
0
Ja pier.... Co za gościu
0
Jazda!!!!! Dawaj dawaj
1
Dajesz Leoś!!!!!!!
1
Jak Messi odpadnie to już w sumie nie ma komu kibicować na mundialu. XD
18
Teraz Messi nie strzela karnego i jest jedna wielka katastrofa.
0
Nie no Leo strzelaj...
0
Messi szuka Alby tymi podaniami a tu dupa
3
Argentyna jak nie strzeli bramki w dogrywce, to w karnych na pewno przegra.
4
Jak Argentyna przegra to na własne życzenie. Idiotyczne zachowania, faule bezmyślne. XD
1
@PatrychoO Paredes
5
Trzeba było bardziej faulować przed polem karnym. Co za idiotyczne zachowanie Argentyńczyków
0
Tak to się w Fifie strzela wolne xX