clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak on to strzelił, hahahahahahaha
1
Biedna Japonia :(
0
@maroon pewnie wytatuowani nie lubią Ciebie. ^^
4
U Nas przez cały mundial nie było takiego dośrodkowania xD
1
Japoniaaaaaaaaaaaa
0
@prokofiew no skoro specjalnie dla mnie chcesz dalej publikować te swoje wysrywy. xD Francja grała na pół gwizdka, to nie opinia tylko farmazon
0
@prokofiew możesz sobie tworzyć co tam chcesz, jak będzie to prezentowało poziom jak powyżej to raczej już nie odpowiem bo szkoda czasu:)
1
@Rewolucja123 naszych? Ale Argentyna grała wczoraj a Ty przecież jesteś Argentyńczykiem. Jak to w końcu z Tobą jest?
0
@prokofiew weź Ty się wyloguj i ochlon, a najlepiej usuń konto
0
@tobiasson92 no ale zagraliśmy z mistrzami świata prawie jak równy z równym, przesądził Mbappe i jego indywidualne umiejętności, a mogło wydarzyć się wszystko. Ci co grali ładną piłkę już w domku w kapciach siedzą
2
Zaraz malkontenci wyjdą z nor i powiedzą no ale z Argentyną... Jakbyśmy tak zagrali z Argentyną byśmy może nie wyszli z grupy. Brawo Polska, brawo drużyna.
1
Brawo Robert, na otarcie łez
2
Zagraliśmy dobry mecz. Wynik jest jaki jest ale jestem dumna z chłopaków. Brawo Polska!!!
2
Mateusz chowa Mapeta do kieszeni
10
Najlepsze 45 min na mundialu w wykonaniu Polski odkąd oglądam mundiale. :D
6
Brawo Polska! Jestem bardzo dumna z postawy Polaków.
2
Nie zasłużyli na tę bramkę...
3
@Abominacja a Ty komentowania misiu złoty
1
@IronSanHybrid to chyba jakaś rodzina Szpakowskiego xD
2
A kto jest według Was najlepszym piłkarzem?
XDD
1
@Rewolucja123 chłopie, wróć do tych swoich analiz i donoszenia, bo to Ci wychodzi najlepiej, a nie pouczaj innych co mają sądzić na temat piłki nożnej. Ludzi, którzy kibicowali Barcy jak Ty na chleb mówiłeś beb, a po drugie czytaj ze zrozumieniem.
1
@BaroPodertos porównywanie repki do gry klubowej XDDD gdzie w klubie masz piłkarzy za kilkadziesiąt albo ponad 100 milionów euro, a w reprezentacji wybierasz z tego co dają.
0
@dAvi_2 a fakt, cały dzień dziś myślę, że jest sobota. XD
1
A już jutro Polacy zaśpiewają przed meczem z Francją ,,Dał Nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy".
1
@Janas11224 no i Polska w finale od razu.
0
Polska gra dalej, a Belgia do domu.
1
@notte_amante koncert Podsiadło bo lubię Dawida.
0
Polska w 1/8, pyszna lasagne wjechała a zaraz koncert Podsiadło. Humor gituwa.
0
@Uukasz_93 a nie bilans bramkowy? Z tego co mówili komentatorzy to Meksyk musiał strzelić dwie.
7
Niektóre repki by oddały wszystko by grać dalej a niektórzy tutaj się zesrali na miękko bo styl brzydki.