5

Jak on to strzelił, hahahahahahaha

1

Biedna Japonia :(

0

@maroon pewnie wytatuowani nie lubią Ciebie. ^^

4

U Nas przez cały mundial nie było takiego dośrodkowania xD

1

Japoniaaaaaaaaaaaa

0

@prokofiew no skoro specjalnie dla mnie chcesz dalej publikować te swoje wysrywy. xD Francja grała na pół gwizdka, to nie opinia tylko farmazon

0

@prokofiew możesz sobie tworzyć co tam chcesz, jak będzie to prezentowało poziom jak powyżej to raczej już nie odpowiem bo szkoda czasu:)

1

@Rewolucja123 naszych? Ale Argentyna grała wczoraj a Ty przecież jesteś Argentyńczykiem. Jak to w końcu z Tobą jest?

0

@prokofiew weź Ty się wyloguj i ochlon, a najlepiej usuń konto

0

@tobiasson92 no ale zagraliśmy z mistrzami świata prawie jak równy z równym, przesądził Mbappe i jego indywidualne umiejętności, a mogło wydarzyć się wszystko. Ci co grali ładną piłkę już w domku w kapciach siedzą

2

Zaraz malkontenci wyjdą z nor i powiedzą no ale z Argentyną... Jakbyśmy tak zagrali z Argentyną byśmy może nie wyszli z grupy. Brawo Polska, brawo drużyna.

1

Brawo Robert, na otarcie łez

2

Zagraliśmy dobry mecz. Wynik jest jaki jest ale jestem dumna z chłopaków. Brawo Polska!!!

2

Mateusz chowa Mapeta do kieszeni

10

Najlepsze 45 min na mundialu w wykonaniu Polski odkąd oglądam mundiale. :D

6

Brawo Polska! Jestem bardzo dumna z postawy Polaków.

2

Nie zasłużyli na tę bramkę...

3

@Abominacja a Ty komentowania misiu złoty

1

@IronSanHybrid to chyba jakaś rodzina Szpakowskiego xD

2



A kto jest według Was najlepszym piłkarzem?

XDD

1

@Rewolucja123 chłopie, wróć do tych swoich analiz i donoszenia, bo to Ci wychodzi najlepiej, a nie pouczaj innych co mają sądzić na temat piłki nożnej. Ludzi, którzy kibicowali Barcy jak Ty na chleb mówiłeś beb, a po drugie czytaj ze zrozumieniem.

1

@BaroPodertos porównywanie repki do gry klubowej XDDD gdzie w klubie masz piłkarzy za kilkadziesiąt albo ponad 100 milionów euro, a w reprezentacji wybierasz z tego co dają.

0

@dAvi_2 a fakt, cały dzień dziś myślę, że jest sobota. XD

1

A już jutro Polacy zaśpiewają przed meczem z Francją ,,Dał Nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy".

1

@Janas11224 no i Polska w finale od razu.

0

Polska gra dalej, a Belgia do domu.

1

@notte_amante koncert Podsiadło bo lubię Dawida.

0

Polska w 1/8, pyszna lasagne wjechała a zaraz koncert Podsiadło. Humor gituwa.

0

@Uukasz_93 a nie bilans bramkowy? Z tego co mówili komentatorzy to Meksyk musiał strzelić dwie.

7

Niektóre repki by oddały wszystko by grać dalej a niektórzy tutaj się zesrali na miękko bo styl brzydki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?