0

Wpuszczenie Busiego, Alonso i Ferrana to sabotaż panie Generale ;)

0

Jeszcze Alonso na boisku. Ale wstyd xX

8

Xaviego lubię ale tych zmian nigdy nie zrozumiem.

1

Ale ten Raphinha jest rzadki.

7

Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcę bez Busiego.

9

Tyle było upokorzeń i budowania kadry na nowo a na boisku ciągle Alba, Busi, Roberto...

7

Fajnie, że realizatorzy pokazali tego spalonego.

2

Ta akcja Alonso Kessie to wisienka na torcie. Dwóch drewniaków. XD

0

Siedzę i się śmieje przed telewizorem. Co za dzbany xD

3

Ale kopanina xD

0

Oni nie potrafią przyjąć piłki. :|

0

My naprawdę nie możemy mieć podstawowej 11-stki i dobrych paru zmienników? Każdy wie za kogo wchodzi itd, a tutaj jeden wielki chaos, co chwilę gramy kimś innym. Jak oni mają być potem zgrani.

0

Czasami patrzę na te zmiany Xaviego i mam wrażenie, że on sobie losuje kogo wpuści.

1

Alonso... Xavi chyba nie chce wygrać tego meczu. XD

31

Gówniara z paletkom... XD Iga rozwaliła

0

Mam flashbacki z Barcy Koemana :)

0

@Ptasior jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe nie, ale nasza gra jest nudna. Zero pressingu, w zasadzie ciężko powiedzieć co my właściwie gramy.
@Kinginiesta jw

9

I jakbym teraz miała zarazić kogoś miłością do Barcy, to chyba łatwiej skoczyć z mostu. Nuda, nuda, nuda.

0

Jeszcze brakowało by Madryciak sprokurował teraz karnego.

3

Niech już oni odpadną. :)

7

Chyba nigdy nie miałam takiej niechęci do żadnego piłkarza Barcy jak do Dembele. No nie mogę na Niego patrzeć. Nawet Alba mnie tak nie irytuje :|

1

@JimMorrisonFCB czuje się na 10 mniej niż mam więc. :D jest git.
@patrix211 13 pechowa więc uważaj, żebyś bana nie wyłapał :D i to perma
@jeyx77x to Ty jeśli chodzi o staż na tym koncie to sraluch jesteś.

4

@Jakchcesz upiekę torta specjalnie dla wszystkich ^^

2

@JimMorrisonFCB ząb czasu już mnie trochę nadgryzł :/ ale cały czas 2 z przodu więc nie narzekam.

5

Za dwa miesiące będzie 10 lat jak mam tu konto. Ale ten czas leci, a ile człowiek tu siedział bez konta to cholera wie. :D

0

@barteggg08 praktycznie nie ma możliwości podać po ziemi żeby nie trafiła piłka do obrońcy, albo podanie za plecy obrońców to skrzydłowi którzy mają 94 tempa nie mogą prześcignąć obrońców. :D

0

@graco14 podania były specyficzne ale dało się to ogarnąć po paru meczach, teraz piłkarze podają gdzie chcą. Tragedia.

1

@barteggg08 w Fifę 23 fajnie się grało od premiery przez miesiąc czasu. Mówię tu o PS5, teraz szkoda gadać.

0

@marcin62 niby pojawiają się głosy, że Netflix ma dość producentów Wiedźmina i może ich zmienić. XD prędzej ta platforma upadnie niż zrobi coś pożytecznego.

1

@Toretto może nie każdemu pasował bo był zagmatwany. Ale był na pewno dobrze zagrany, miał klimat, był po prostu specyficzny. Kiepski to jest Wiedźmin Rodowód Krwi, ten może po prostu się komuś nie podobał i jestem w stanie zrozumieć dlaczego.
@Safrani może coś w tym być. Przerażające. :) To tylko czekać aż Dark usuną, bo jeszcze ktoś obejrzy i nie zrozumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?