clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox Kiler. Uwielbiam wszystkie ale Kilera oglądam raz w miesiącu na poprawę humoru :D
4
Wróci Pep, latem Messi, może jeszcze Alvesa uda się z więzienia wyciągnąć i Puyola odmłodzić. Wtedy już na pewno wygramy LM. XD
38
Z tych transferów nieoczywistych chyba najlepiej sprawuje się Christensen. Lubię jego grę, nie ma wylewów, gra pewnie, do tego skromny chłopak z Danii. Oby tak dalej :D
1
Jeszcze 11-stu Xavi zagoni by dobrze grali od 1 minuty, ale zmienników mieliśmy fatalnych w tym meczu.
0
Alonso... Omg. Xavi, why?
4
Marc jak nie ma interwencji światowej w meczu to sam sobie taką zafunduje. Goat. :D
2
@Chucky przyznaj się, że napisałeś ten komentarz tylko dlatego by móc pocałować Gomeza w dupę! :D
0
@Janas11224 za plakat Wiedźmina szacun.
1
@Kuba_1 w FIFie tak, bo nie stać Nas na Leo.
1
@clyde Szkoda, że akcja w muzeum nie była dłużej pociągnięta no i śmierć Tess... W grze było jakoś bardziej emocjonalnie. Co sądzicie? :D
4
Drugi odcinek TLOU równie dobry. Więcej w kom by nie dać spoilera.
0
@IronSanHybrid szczególnie nasze ostatnie szczęście w dobieraniu teamu. XD
2
@IronSanHybrid wieczorne rozkminy w R6 na propsie.
15
Komentarz usunięty
0
@Nhyz Wiedźmin 3, Assassin's Creed II i RDR2
1
Czyli Depay jednak nie nadaje się do wielkich klubów. :D
21
Miałam nadzieję, że po tym co Atleti odwaliło z Antkiem nie będziemy w najbliższym czasie w ogóle z Nimi rozmawiać na temat transferów a tu proszę. Pewnie kolejne dymanie Barcy na hajs się zapowiada.
0
@Pewex tak jak mówisz, dla osoby która nie grała w grę pewnie to będzie serial jakich wiele ale dla graczy to w końcu dobrze zrobiona adaptacja. Dlatego tak cieszy :D
1
@Conradxc pewnie, że tak. Możesz zacząć od serialu, a potem przejść gry. Nie wiem jak HBO dalej pociągnie ten serial ale z tego co widzę będzie dość wiernie odwzorowany. Serial opowiada historię od początku więc nic Cię nie ominie.
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, na razie zapowiada się najlepiej :)
0
@MesQueUnClub_87 i mimo, że Bella Ramsey nie jest podobna do Ellie odgrywa jej rolę moim zdaniem świetnie. Wiedziałam, że nie zawiedzie po tym co zrobiła w Grze o Tron. :D
4
@norbi77 po prostu jest obłąkany i nie pamięta co mówi. Tak samo pani Holecka, która dziękowała Owsiakowi a teraz wylewa na Niego wiadro pomyj. XD
6
Patrząc na to jak HBO poradziło sobie (przynajmniej po 1 odcinku) z odtworzeniem historii The Last Of Us jestem pod wrażeniem. Niektóre sceny są praktycznie identyczne. Oby dalej nie było gorzej ale wiem jedno, jakby HBO wzięło się za Wiedźmina nie mielibyśmy do czynienia z taką kupą jaką mamy od Netflixa. Nie nakręcałam się specjalnie na ten serial, bo sama gra nie jest jakąś moją ulubioną ale trzeba przyznać, że HBO zrobiło kawał dobrej roboty. Chyba sobie przejdę na nowo TLOU, pomijając oczywiście drugą część.
1
@DonCarletto czekam 10 lat na zakończenie tej historii. XD
1
@Janiama z Betisem zagrał bardzo słabo, piłka odbijała się jak od drewna. O to mi chodziło, zobaczymy jak Robert będzie wyglądał w następnych meczach, ale to na pewno nie jest jego najlepsza dyspozycja.
0
Cieszy to, że Lewy mimo że daleko mu do optymalnej formy i tak strzela bramki.
0
Niby puchar nie jest jakiś znaczący ale cieszy, bo może podbuduje naszych chłopaków.
3
No i bramka z dupy. Całe szczęście, że strzeliliśmy 3. Brawo :)
3
Wszystko fajnie chodzi? W następnym meczu cyk, wszystkie formacje inaczej. :D pewnie Xavi tak zrobi.
1
Jakby Real dostawał na ten moment 5:0 to nie mógłby mieć pretensji, że wynik niesprawiedliwy.